Jump to content

Како гледате на конфликте и да ли сте конфликтна личност?

Recommended Posts

Шалим се за висину и тежину. :)

Свиђа ми се мисао доле о теологији, шта је теологија.Чија је то мисао, негде сам чини ми се прочитала.??? 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

• Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja nisam konfliktna ličnost...  

Konfliktna kada treba...dugotrpeljiva takođe kada treba...cesto puknem kada ne treba...

Nisam ni konfliktna , ni agresivna , ni aktivna , ni impulsivna , ni netolerantna na frustraciju bilo koje vrste , ni hirovita , ni narcisoidna , ni ambiciozna , ni nepredvidljiva , ni nista ...

Nisam ni konfliktna , ni agresivna , ni aktivna , ni impulsivna , ni netolerantna na frustraciju bilo koje vrste , ni hirovita , ni narcisoidna , ni ambiciozna , ni nepredvidljiva , ni nista ... :)))

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Мисао митрополита Илариона Алфејева:

http://www.svetosavlje.org/biblioteka/Teologija/Lat_AlfejevTeologija.htm

Бојим се да у данашње време има много теолога којима се ова мисао не допада.

Да ли данас многи поистовећују доксологију и теологију/богословље/

Да ли је право богословње надрационално, не много повезано са логиком.

Да ли се може без личног опита бити добар теолог. 

Колико је целомудреност/као целовитост личности/ битна за исправно богословље.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Нисам конфликтна личност, презирем конфликте и избегавам их.

Писао бих детаљније, али морам да идем да отерам у три лепе оног комшију што му дечурлија праве буку нон-стоп!

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Pa sta znam, niti jesam, niti nisam. Funkcionisem po principu - ne diram te, ne diraj me. Ali ako se zakacis sa mnom bez povoda ili me nepravedno osudis/optuzis, gledaj posle sta ces i kako ces. Nezgodna sam. Ne cutim nikome, osim kad mislim da je taj neko suvise glup i ogranicen da bi me shvatio.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Pa sta znam, niti jesam, niti nisam. Funkcionisem po principu - ne diram te, ne diraj me. Ali ako se zakacis sa mnom bez povoda ili me nepravedno osudis/optuzis, gledaj posle sta ces i kako ces. Nezgodna sam. Ne cutim nikome, osim kad mislim da je taj neko suvise glup i ogranicen da bi me shvatio.

To kažu sve konfilktne ličnosti. :D

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ovde izgleda niko nije konfliktan a svako malo samo pesnice sto ne sevaju.... ne_shvata

:ani_biggrin:

Svaka ta pesnica je u duhu ljubavi,tolerancije i što boljeg razumevanja. :ani_biggrin:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Nisam konfliktna licnost , na konflikte i konfliktne licnosti gledam iz ugla ne konfliktne licnosti -nezainteresovano . Ne mogu da shvatim od kud dolazi zuta minuta , kako puca film , pada mrak na oci ... I zasto se kaze besan kao ris ? Da li je to samo stvar karaktera ? Slabost ili nesto sasvim drugo ?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Sa hriscanskim smirenjem u dusi ti kazem makse da te moje oci vise ne vide, glavu cu ti polomiti :))) (tako nekako je isao jedan sjajan poster pre koju godinu) :cheesy3:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...