Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Recommended Posts

Управо сада, Lady Godiva рече

Како одакле?!! Па из породичног албума.. 

Ćero, koliko puta sam ti rekao da mi ne preturaš po fiokama? Ko zna na kakve slike možeš da naletiš...

пре 1 минут, Avocado рече

Ćero, koliko puta sam ti rekao da mi ne preturaš po fiokama? Ko zna na kakve slike možeš da naletiš...

Ааааа мислиш на овај Снимак. Не брини, три године терапије и сад сам ко нова. :D

Ево још једне:

avocado_baby.jpg

Извор:Бабина_Фијока

Pade mi na pamet: ako je sad digitalizovano prijavljivanje zaposlenih i plaćanje poreza i doprinosa, zašto se broj zaposlenih i prosečna plata i dalje računaju statistički preko uzorka kad bi valjda softverski na dva klika mogli da dobiju precizan podatak?

Osim očiglednog odgovora da uzorak može da se šteluje, zna li neko šta bi mogao da bude neki ozbiljan, validan razlog?

пре 4 минута, Avocado рече

Pade mi na pamet: ako je sad digitalizovano prijavljivanje zaposlenih i plaćanje poreza i doprinosa, zašto se broj zaposlenih i prosečna plata i dalje računaju statistički preko uzorka kad bi valjda softverski na dva klika mogli da dobiju precizan podatak?

Osim očiglednog odgovora da uzorak može da se šteluje, zna li neko šta bi mogao da bude neki ozbiljan, validan razlog?

Srbija?

пре 4 часа, Снежана рече

sto ne napravis anketu ? ?

Šta ja znam ? Malo bi bilo neprijatno da se tako namećem. Drugo, ne bih mogao da podnesem da anketa ima malo glasača, što bi verovatno bio slučaj. :D

Možda da me Avokado primi u gajbu pa da živim ovde o njegovom trošku. :smeh1:

Random blebetanje:

KURIR: NA TELEVIZIJI SU REKLI 33 A MI SMO IZMERILI 40! Kako je to moguće, i da li nas neko obmanjuje? OTKRIVAMO VAM PRAVU ISTINU

Svake godine na leto se pojave ovakvi tekstovi... ovaj je čak i ok jer objašnjava kako se zvanično mere temperature... i onda ljudi bez veze pizde sa komentarima poput "Da znam kad krenem na posao da ne idem asfaltom nego da lebdim dva Metra iznad travnate površine čisto da bi meterolozi bili u pravu."... što bi imalo smisla da su metereolozi nekada merili drugačije tj. da je i ranije kad na vestima kažu da ima 33 stepena to značilo da ima toliko mereno na suncu iznad asfalta, pa nas sad kao lažu i obmanjuju da ne bismo znali koliko je zapravo vruće... ko nema memoriju kao zlatna ribica valjda zna da kad je zvanična (meteorološka) temperatura 33 stepena u nekom gradu, to znači da je užasno vruće...

Mada je ovaj komentar sjajan:

Za vreme prethodne vlasti je bilo i 45 stepeni, pa niko nije kukao. Sada vam i 40 smeta, narodu nikada udovoljiti, imamo najniže temperature u regionu.

:D

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...