Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Оцени ову тему

Recommended Posts

Овде можете да постављате линкове ка каналима или одређеним клиповима са стримованим игрицама које волите.

Овај је фантастичан, игрица се зове Detroit: Become Human

креће одавде

па иде даље...

и даље

а остале можете на каналу овде https://www.youtube.com/channel/UCvwDNr7ec4Qaa_25VYOMhxg 

@obi-wan Odlgledaj ovu igricu koju smo postavili... vrhunski gameplay, exkluziva za PS4... to su ti one igre za koje nikad ne znaš kako će da se završi... a priča fenomenalna... Androidi 2037 :) 

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Сличан садржај

• Од Драгана Милошевић,
      Предлажемо да погледате одличан одговор на једну од првих ствари које можете чути од атеиста када се поведе разговор о Богу, вери, религији уопште. Врло логичан и јасан одговор на стереотип којим атеисти мисле да дефинитивно затварају уста саговорнику.

извор
    • Guest
      Од Guest,
      Који је ваш омиљени парфем?

Ја их имам неколико, неке користим дужи низ година, неке сам открио скоро.

На пример, мој омиљени парфем је дефинитивно Paco Rabanne sclassic

следећи је из неке јефтиније али не и неквалитетније класе Antonio Banderas spirit

И најновији који сам скоро открио, јесте мало скупљи (мада ја то набављам доста јефтиније) је Trussardi uomo
      Много је моћан, и није за свакога. Треба га, што би рекли, носити. Али мени се много допада и није баш за сваки дан.

• Од Џуманџи,
      Да, радимо на популаризацији списа Светог Писма Старога Завета.
      "Луд вјерује свашта, а паметан пази на своје кораке" Прем 14:15
  • Create New...