Jump to content
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest

Ženski stil iz muškog ugla

Оцени ову тему

Recommended Posts

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
пре 9 минута, Smaragdni kamičak рече

Baletanke vam ružne, patike neadekvatne van treninga... Štaaa da nosi žensko a da bude ravno i udobno? :scratch_head:

Да не буде забуне, ово за тренерке и патике мислим за оба пола. Не дискриминишем жене. 

пре 8 минута, Smaragdni kamičak рече

Pa šta da nosimo, sem gumenih čizama? :D Stavi neku sliku. 

Па рекох да ми је све остало с оне твоје прве слике ОК осим адидаса и последње. Нисам рекао да је проблем сва патиколика обућа. Проблем су ми чисте спортске патике, које нико није ни покушао да редизајнира, него директно с паркета на улицу. А можеш ти слободно и адидас и најк да носиш. Једина последица је што ћу ја рећи да је ружно. Зар је то битно? :smeh1:

пре 18 минута, Juanito рече

Облачио у средњој док ми је мама куповала одећу. После сам сватио да то не волим, да је то нека чудна наша мода (вероватно настала деведесетих у дизелашким круговима) и да се људи по белом свету не облаче тако (што је ишло у прилог мом осећају). Жеља за удобношћу је свакако ту врло легитимна, но постоји одећа сличне удобности, ал лепша и прикладнија за сваки дан. 

Па не знам шта бих ти рекла за то што ти је мама куповала одећу... 

пре 4 минута, Лубеница рече

Па не знам шта бих ти рекла за то што ти је мама куповала одећу... 

Па не знам ни ја. Рекао бих да сам био клинац, а клинцима обично маме купују одећу. 

пре 33 минута, Juanito рече

Па не знам ни ја. Рекао бих да сам био клинац, а клинцима обично маме купују одећу. 

Средња школа? Па и ниси баш

малиша 😊

Ал добро боље тако, него што је овој ђеци данас најважније који бренд носе на себи.

apsolutno se slažem sa Juanom u vezi patika, osim toga, niste ni svesni koliko patike deformišu stopalo, naročito devojčicama, pa muka nastane kad žele da kupe prve salonke, npr. za maturu, a stopalo od patika postalo kao slonovsko.

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах

• Сличан садржај

• Од JESSY,
      Da li uvek moramo da prostiremo „tepih objašnjavanja“ pre nego što kročimo sa onim što želimo da kažemo? Kakvu ulogu ima objašnjavanje u situacijama kada ga sagovornik nije tražio?
      Postoji više razloga zašto neki od nas usvoje nezatraženo objašnjavanje kao sastavni deo komunikacije.
      U komunikaciji sa drugim ljudima, funkcija objašnjavanja je da približi određenu materiju i da razjasni eventualne nejasnoće, pod uslovom da postoji nešto nepoznato ili nejasno. Šta se dešava kada potreba za objašnjavanjem nije obostrana? Kada je to potreba samo onog koji inicira objašnjavanje.
      Objašnjavanje kao stil komunikacije može da bude deo naše svakodnevice ili da se s tim fenomenom susrećemo ponekad. Možda je to naš stil komunikacije, ili ga prepoznajemo u načinu na koji neki ljudi komuniciraju. Nezatraženo objašnjavanje može da ima funkciju pravdanja ili ubeđivanja. To su one situacije kada umesto da postavimo konkretno pitanje ili damo konkretan odgovor, prvo krenemo da nešto objašnjavamo sagovorniku, pa ga tek onda pitamo ili mu odgovorimo na pitanje. Ili umesto informacije koju smo tražili, prvo slušamo određeno objašnjavanje kao uvod, a u međuvremenu čekamo informaciju.
      Kakvu ulogu ima objašnjavanje u situacijama kada ga sagovornik nije tražio? Postoji više razloga zašto neki od nas usvoje nezatraženo objašnjavanje kao sastavni deo komunikacije.