Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest

Ženski stil iz muškog ugla

Оцени ову тему

Recommended Posts

Guest

Opšte je poznato da većina muškaraca spada u neznalice kada su u pitanju žensko odevanja, nakit i šminka. To ipak ne znači da nemamo ukus i osećaj za lepo. Ovu temu sam zamislio kao fork one teme o ženskoj lepoti, pod utiskom posta koji je nedavno Jessy postavila.

Bilo koja epoha, bilo koji stil, pustite mašti na volju. Evo jedne za početak.

e34e730fbdeae304dfe5528646da4f31.jpg

Iz nekog razloga ovo mi je uvek bilo izrazito zenstveno, i naglaseno damski. Nosnja je negde iz sredine 50ih godina proslog veka...

...

1955sogbrownsuit.jpg.8b9aba18558afee175ec968105e17792.jpg   1955soggreygreenberet.jpg.3ce0510f44d64930a0c62ff4a646ea47.jpg

http://www.fashion-era.com/1950s/1950s_a10_fashion_coats_1955.htm

http://www.picgran.com/edit.php

пре 20 минута, obi-wan рече

Iz nekog razloga ovo mi je uvek bilo izrazito zenstveno, i naglaseno damski. Nosnja je negde iz sredine 50ih godina proslog veka...

У овој серији има тога до миле воље и глумице су углавном лепотице и баш овако из 60' женствено обучене :) 

http://www.imdb.com/title/tt0804503/

пре 6 минута, Владан6 рече

У овој серији има тога до миле воље и глумице су углавном лепотице и баш овако из 60' женствено обучене :) 

http://www.imdb.com/title/tt0804503/

Moja žena je pratila ovu seriju pa i ja ponekad. Ostala mi je u sećanju CH u ovoj ulozi :D

8b88965cb585c2d5813f5b4f5c9d6971.jpg

пре 3 минута, Broken рече

Moja žena je pratila ovu seriju pa i ja ponekad. Ostala mi je u sećanju CH u ovoj ulozi :D

Моја жена је малтене била заљубљена у ту скеретарицу (и као глумицу и као улогу) па сам због тога и ја "морао" да пратим серију :0205_whistling:

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Сличан садржај

• Од JESSY,
      Da li uvek moramo da prostiremo „tepih objašnjavanja“ pre nego što kročimo sa onim što želimo da kažemo? Kakvu ulogu ima objašnjavanje u situacijama kada ga sagovornik nije tražio?
      Postoji više razloga zašto neki od nas usvoje nezatraženo objašnjavanje kao sastavni deo komunikacije.
      U komunikaciji sa drugim ljudima, funkcija objašnjavanja je da približi određenu materiju i da razjasni eventualne nejasnoće, pod uslovom da postoji nešto nepoznato ili nejasno. Šta se dešava kada potreba za objašnjavanjem nije obostrana? Kada je to potreba samo onog koji inicira objašnjavanje.
      Objašnjavanje kao stil komunikacije može da bude deo naše svakodnevice ili da se s tim fenomenom susrećemo ponekad. Možda je to naš stil komunikacije, ili ga prepoznajemo u načinu na koji neki ljudi komuniciraju. Nezatraženo objašnjavanje može da ima funkciju pravdanja ili ubeđivanja. To su one situacije kada umesto da postavimo konkretno pitanje ili damo konkretan odgovor, prvo krenemo da nešto objašnjavamo sagovorniku, pa ga tek onda pitamo ili mu odgovorimo na pitanje. Ili umesto informacije koju smo tražili, prvo slušamo određeno objašnjavanje kao uvod, a u međuvremenu čekamo informaciju.
      Kakvu ulogu ima objašnjavanje u situacijama kada ga sagovornik nije tražio? Postoji više razloga zašto neki od nas usvoje nezatraženo objašnjavanje kao sastavni deo komunikacije.

• Create New...