Jump to content
marija

Упознајмо се - представимо се

Оцени ову тему

Recommended Posts

Veoma kratko, koncizno i jasno, ma koliko to zvucalo nestvarno. Gosn knez Miskin, jos blize, rekli bismo najbilze, Aljosa iz ,,Ponizenih i uvredjenih". Boli me, nemam opravdanja, ime jedne zene me odaje, i boli po celom telu svom.

Pomaze Bog,

Lazar Mihaljevic iz Podgorice, '89 godiste, ozenjen, otac (za sad) dvojice djecaka.
Odnedavno se ponovo ucrkovljavam, nakon perioda otpadanja od Crkve.
Stoga se na ovu nedjelju registrujem, iako dosta unazad citam pisanija na ovom forumu.
Bankar po nuzdi, nesudjeni istoricar.

Dosta sam cuo ovdje sto mi je pomoglo, a nadam se da ce i odsad.

Svako dobro od Gospoda:)

пре 11 минута, Flavius Belisarius рече

Pomaze Bog,

Lazar Mihaljevic iz Podgorice, '89 godiste, ozenjen, otac (za sad) dvojice djecaka.
Stoga se na ovu nedjelju registrujem, iako dosta unazad citam pisanija na ovom forumu.

Добро дошао

пре 35 минута, Flavius Belisarius рече

Pomaze Bog,

Хвала и добро дошао. :)

Tamara Ristić, rođ Bogdanović iz Kragujevca ( centar) , udata u jagodinskom selu Šantarovac. Supruga majka dvoje dece. Završila srednju muzičku školu, odsek solo pevanje. Ja sam povratnik na poukama, bila sam aktivni član dok sam bila devojka. :)
Bolje vas našla sve. Divni ste.

Послато са HUAWEI Y625-U21 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Ко тужи тако? Живи људи?
Ил' моја љубав, јади стари?
Ил' туђе наде, туђе жуди?
О. шта то мари, шта то мари!

Ја плачем кад и други страда,
Кад туђа срећа ко цвет вене.
За мене нема туђих јада:
Што боли другог, боли мене.

Поздрав свима!

О себи, мени да вам кажем- Зовем се Биљана Жарков. Живим у Кањижи, на северу Војводине. Негде око 2010 године пођох стазама интернета. Прво да штогод научим, јер вазда ми непознато око мене.Да видим како се људи представљају. Тада су били у експанзији блогови и разни туторијали. Сећам се био  blogger.com један од популарних. И никако не треба заборавити онај сајт Творац Града

Међутим, илузија је да су информације на нету потпуно поуздане, па сам се оканила ћорава посла. Човек је друштвено биће. На ред кад тад дођу те друштвене мреже типа Facebook или Twitter. Неке људе у мору френдова ( преко 1000 имагинарних пријатеља било у мом виртуелном свету) и упознах. Колико заиста имате правих пријатеља? Једног, двоје...можда.

Такође сам заволела фотографију, и иконе (да, лајкујем фотке икона и крстића и цвећа и птица у лету, по могућству белих голубица, гратис).

За Поуке сам чула 2016 и улоговала се као Биљана1234. Када сам укинула гугл налог због безбедности, аутоматски сам изгубила лозинку и све остало за форум. Нисам никог питала да ми помогне, то је грешка, знам.

Од прошле године се нешто чудно дешава на интернету. Неке детективске, истраживачке акције са питањем ко стоји иза ког аватара (прво је функционицала реч ник, никнејм, а после се дошло до аватара). Занимљив је развој значења појединих појмова на нету. Мени та питања са потпитањима не сметају. Знам ко сам и то нико не може променити. Једино се у Господа уздам.  Начин мог изражавања понекад делује смешно и детињасто, али ја сам једна баба од 55 година, може ми се.

За крај пар линкова, јер је време мог боравка на интернету нестало, потрошило се..Идем даље. И да, мало сам и писала овде. Видите, била сам сасвим безопасна. Ништа револуционарно, ништа испод жита. Знам да ми неки неће веровати када кажем да сам имала проблема са гугл налозима. Ако, нек не верују ако им је лакше.

https://biljanazarkov.wordpress.com

https://www.instagram.com/biljanar_2/

Свако добро од Господа.

Моја Симонида, синоћ (други ред, друга међ сопранима). Ал ово делим под условом да нико не зна!

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...