Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

marija

Упознајмо се - представимо се

Оцени ову тему

Recommended Posts

Неки пријемни, а?

Аха, ово је пријемно одељење. :coolio:

А ја сам прави ортодоксни авантуриста, перкусиониста, илуминатор минијатуриста, хориста, косовојесрбиста и тт.
A meni kaže da sam arhitekta, a ja sam palčica, avanturista, bijeli gavran, i herinamatin.

На муци се познају јунаци... ;) На крају, не морате се изјаснити у анкети ако мислите да су резултати нетачни.

Аха, ово је пријемно одељење. :coolio:

Ел, сам примљен, ... мис'им задржан ?

Ел, имате пиџаму ил' да ми донесу од куће и то и моје патофне ... ? :stadaradim:

:pivo:Иванчо, хаугх.

Ел, сам примљен, ... мис'им задржан ?

Примљен си и задржан до даљњег. Ако се потрудиш удаљићемо те, то је најмањи проблем. :mahmah:  stretcher

Жив био, висок порас`о! :gleda:

Ја сам Марија...и врло сам озбиљна али на  неозбиљан начин............ја ово озбиљно ... :D

:coolio:е мен се баш свиђа овако-инкогнито...ја се упознајем само уживо...не бих да будем увучен у јавне личности :D .ко ме видо видо....наравно отворен за даља упознавања

Помаже Бог поштовани чланови сајта Црква.нет! Ја сам од скоро са вама па сам решио да се представим и кажем нешто о себи :D Јасно вам је како се зовем и презивам ал вам поред тога морам рећи да имам 24 године(у октобру пуним 25), да сам завршио две основне музичке школе(одсек хармоника - прва, и соло певање са клавиром - друга), средњу економску школу као и практични и катихетски смер на Православно богословском факултету! Волим да се бавим музиком(да свирам и певам), волим да читам књиге различитих жанрова, као и да пишем о разним темама. До сад сам написао 4 књиге које планирам ускоро да издам :D Фин дечко у суштини...

1 hour ago, Aleksandar Ciganović рече

До сад сам написао 4 књиге које планирам ускоро да издам

Цијена за прихватање у клуб је подјела бесплатних примејрака књиге у електронском формату колегама са форума. Молим лијепо, правила су правила.

19 minutes ago, Aleksandar Ciganović рече

Помаже Бог поштовани чланови сајта Црква.нет! Ја сам од скоро са вама па сам решио да се представим и кажем нешто о себи :D Јасно вам је како се зовем и презивам ал вам поред тога морам рећи да имам 24 године(у октобру пуним 25), да сам завршио две основне музичке школе(одсек хармоника - прва, и соло певање са клавиром - друга), средњу економску школу као и практични и катихетски смер на Православно богословском факултету! Волим да се бавим музиком(да свирам и певам), волим да читам књиге различитих жанрова, као и да пишем о разним темама. До сад сам написао 4 књиге које планирам ускоро да издам :D Фин дечко у суштини...

Добродошао "фини дечко у суштини"....У суштини сви смо ми овде фина деца...само су неки фина деца истерана из фине куће :)

12 hours ago, Evzon рече

nadam se da će me forumski cijenjeni plebs prihvatiti kao i moje pisanije.

Prihvatice te, kao i tvoje pisanje, naravno, sve sto je razumno, dobronamjerno, pristojno, moze da se govori, nije bitan sadrzaj stavova... Samo pisi, ima tema za svako interesovanje, a ako nismo potrefili tvoja, otvaraj nove!

Dobro dosao i dobro nas nasao! 

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...