Jump to content
marija

Упознајмо се - представимо се

Оцени ову тему

Recommended Posts

Протомајстор је добро приметио, лепо би било да се на неки начин упознамо ( не знам да пребацим пост, мислим да то само модератори могу па се надам да ће то и учинити)

Марија је само никнејм winter

Превалих 45-годину,удовица, мајка једног мушког детета од 12 лета, законски старатељ својим оболелим родитељима, обичан мирјанин који је Бога открио у 3-ој години свог живота( сплетом несрећно-срећних околности), која стално запиткује и што више зна све више схвата како мало зна winter

Ех, да сам мушко узела бих ник Анатолиј :)

Младен Алексић из Јагодине. Имам 24 године (то је 85 годиште). Студент који завршава Богословски факултет и покушава да упише филмску режију на ФДУ. Студент који жели да споји теологију са кинематографијом. Неки ме и знају као чтеца из цркве.

А податке о висини, тежини, боји очију, матичном броју баш и не бих  winter

Guest свештеник Иван Цветковић

Ја сам Иван Цветковић, свештеник у јагодинском селу Дубока, служим у храму светог апостола Јакова,  уредник и власник сајта СветиЈаков.орг . Имам 29 година, завршио сам Богословију и при крају сам студија на Богословском факултету. Имам супругу Драгану и ћеркицу Теодору, за сада (мислим на децу  winter ) Бавим се духовним радом и беседништвом по даровима које ми је дао Бог. Свим добронамерним људима на услузи.

Guest Светлана

Ја се зовем Светлана Пецин-Сарагуда, имам 42 године и живим у Грчкој. Заједно с мојим мужем, који је Грк и зна српски, преводимо са и на оба језика.

http://www.esnips.com/web/svilnefsBusinessFiles

зовем се Раде, 49-та ми је година, ожењен, живим са женом и децом, скромно.

пре извесног времена почех и да пишем, али не знам одредити жанр,

Алефшина и Жељка "познајем", а рекао бих и Светлану, са видовдана, мада ме мало збуњује линк у њеном потпису.

још нисам смислио свој потпис, верујем да ће и то доћи на ред

Оцу Ивану Цветковићу желим  успех у раду овог сајта, наравно и осталој екипи која га уређује, а посетиоцима

форума пре свега диховну корист.

Дакле свако добро, свима!

Ја се зовем Жељко.

Познајем себе као Жељка , мада ме неки зову и Жељо, али то ми се за сад не свиђа.

До сада сам сам себе увек звао Жељко.

Мој спорт је одржавање духа на форумима.

На већини форума сам под истим ником као што ми је и име. Али на некима нисам.

Тих неких нема много свега два а од тога сам на једноме грешком уписао нешто друго .

Са форума видивити-дан ме сви знају под именом Жељко и трудићу се то да останем до краја.

Овде мање више познајем већину(почевши наравно од себе).

;):D :D

:D :D :D

Толико за сад.

Желим нам срећан пут( на многаја љета интернета) и пријатан рад.

Ја се зовем Александар (тако су ми рекли мама и тата). Рођен сам 1973. године. Ожењен сам и имам двоје деце. Живим у Београду. На овом форуму ме искључиво интересује Црква и теологија, а у другом плану философија и још по нешто. ;)

EVO I JA DA SE PREDSTAVIM... ZOVEM SE ALEKSANDAR CVETKOVIC, INACE NAJMLADJI CLAN MODERACIJE, AKO NE GRESIM. RODJEN SAM 1986. GODINE U PRVOJ SRPSKOJ NOVOVEKOVNOJ PRESTONICI - KRAGUJEVCU, GDE DANAS STUDIRAM EKONOMSKI FAKULTET. STO SE TICE INTERESOVANJA: EKONOMIJA, HOUSE MUZIKA, SPORT-POSEBNO STONI TENIS.... ZA POCETAK TOLIKO. pozdrav svima

Христос Воскресе, браћо и сестре, часни оци благословите!

Зовем се Наташа, овде сам пре свега што свим срцем волим наше Православље.

Мир вам у души, радост и љубав у срцу од Бога желим!

Да ли је довољно? Хм.. па сад.. А матични број, број личне карте, адреса становања, број телефона, број платне картице, висина, тежина...    :D :D :D :D :D :D :D;):D

п.с. шала наравно...

поздрав

;):D :D

Па ево ја ћу први за почетак .

Висина - метар и згажена шумска јагода.

Боја косе - Црно/бела.

Боја очију - у зависности од пића , од браон до релативно црвених.

Тежина - у зависности од тога да ли је пост или не варира неких 15-ак кг.

:D :D :D

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...