Jump to content
Avocado

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 15 минута, Golub рече

шта велиш? 

Миланче био неподобан? 

ma jok. imali smo razlicite pogleda na stvari oko nekih tema u odnosu na  urednistvo i on se povukao. mi korisni idioti ne mozemo da prestanemo da budemo idioti i tako...

пре 8 минута, Жељко рече

Nemoj da izmišljaš, nego ako ne znaš pitaj.

Nije niko likvidirao Milana, nego se sam povukao iz uredništva.  Realno je uredništvo stajalo na Milanu nekoliko godina, a pojedini forumaši se nisu baš pokazali previše razumni i tolerantni.

Nekome je ovaj forum izvor informacija, nekome razbibriga, ali urednicima je to obaveza i odgovornost. S obzirom da je volontiranje, previše je to obaveze i odgovornosti, pogotovo kad dođu ovakva smutna vremena.

Milanu je slobodno da se ponovo vrati u uredništvo kad god to poželi, a vi forumaši pokažite malo razumevanja, umesto što palite vatru.

Da bi se izbegle bilo kakve nedoumice oko administratora koji naprasno nije vise prisutan na forumu, mogli ste svakako objaviti kratak post, poput ovoga sada. Nadam se da ste tim "pojedini forumasi"  adekvatno zahvalili, za netoleranciju!? Zasto ste im  dozvoloili da se jedan od najpopularnijih admina iskljuci iznenada, a da  nije cak ni svoj pozdrav nigde objavio!? Poslednja recenica deluje kao da je iz drzavnog vrha, a ne forumska bratija. 

пре 5 минута, ana čarnojević рече

ma jok. imali smo razlicite pogleda na stvari oko nekih tema sa urednistvom i on s epovukao.mi korisni idioti ne mozemo da prestanemo da budemo idioti i tako...

ух добро је...

ја помислио неки уреднички ''синод'' се захвалио Милану за дугогодишњи предан труд и рад ..  :) 

пре 27 минута, ana čarnojević рече

meni je odmah bilo jasno da se sam povukao. to za likvidiranje je bilo zezanje.

kakva vatra, niko nije ni primetio da je otisao.

osim ako nije bilo vatre tad kad se povukao...? 

btw bila sam onlajn tada, i ovako medju nama...veoma lepo odradjen demidz kontrol.

pozz

Не знам о чему причаш.

Демиџ је већи што немамо довољно уредника. Након 10 година форума добро је да имамо икога за уреднике.

Ја сам сад овде силом прилика, али опет не стижем ни 10% да урадим од свега шта треба. И највероватније нећу још дуго, јер ви по обичају имате безброј питања и увек сте некако неутешни шта год да вам се одговори, а некако сам матор да би губио време још и на форум. Друга ствар би била да сам лајфкочић па да вам све то лепо наплатим.

пре 18 минута, feeble рече

Pa nije iskljucen (u smislu banovan). Ja shvatio samo da nije/ne zeli da bude administrator i to je u redu. Ova Ana napravi zbrku, ccc

Није банован, наравно да није.

Ситуација у којој се тренутно СПЦ налази је прилично конфузна. Политика форума се није променила али неке релације ипак јесу. Милан је образложио своје повлачење коме је требао да образложи. И то је то.

Ја сам се такође пар пута повлачио из уредништва,  па сам се опет враћао. Нисмо дакле стрељали Милана, као што ни мене нико није стрељао претходних скоро деценију мада су ми сви замерали да сам "фашиста".

пре 21 минута, "Tamo daleko" рече

Da bi se izbegle bilo kakve nedoumice oko administratora koji naprasno nije vise prisutan na forumu, mogli ste svakako objaviti kratak post, poput ovoga sada. Nadam se da ste tim "pojedini forumasi"  adekvatno zahvalili, za netoleranciju!? Zasto ste im  dozvoloili da se jedan od najpopularnijih admina iskljuci iznenada, a da  nije cak ni svoj pozdrav nigde objavio!? Poslednja recenica deluje kao da je iz drzavnog vrha, a ne forumska bratija. 

Ти "поједини форумаши" је опште место. Односи се на понашање и добрим делом интелигенцију напорних форумаша, али такође и њихово васпитање, односно неваспитање. И твој коментар је једнако агресиван и наметљив. Шта мислиш мајке ти кад један човек који је ангажован као уредник прочита 1000 оваквих коменатар дневно, шта му остаје да уради на крају дана?

1. Да се напије

2. Да се убије.

Наравно , тебе се ово не тиче као форумаша, али могло би да те се тиче као хришћанина.

Последња реченица није из државног врха, то су твоје инсинуације и трипови. Рекох већ и сам  сам се пар пута повлачио и нико ми није бранио да се поново вратим, исто тако и Милан се неколико пута повлачио па враћао. Уморити се од форума је сасвим нормално. Друга је ствар да ли ће Милан хтети да се врати, зато као неко ко је сад у уредништву кажем јавно "слободно му је да се врати", нема забране, није банован, није ником ништа крив, нема проблема у уредништву и то је то.

Свакако теби остаје и даље да се трипујеш. Ни то није забрањено, само ти нећу одговарати на те трипове.

пре 17 минута, Golub рече

ух добро је...

ја помислио неки уреднички ''синод'' се захвалио Милану за дугогодишњи предан труд и рад ..  :) 

Није се десило. Зато рекох Ани да не ложи форумаше и онако је превруће у оба смисла

пре 3 часа, Стаљиново унуче рече

meni je vučić simapričan ko i ti mada si mi simaptičniji od ove ..to je tek egzempoar...komadina prava

Trolovanje sa greškama je passé

пре 13 минута, Avocado рече

Na idiote... omiljenu ciljnu grupu svake vlasti...

Ни један народ нема толико идиота да би ботовање дало икакве резултате

пре 29 минута, Жељко рече

Нисмо дакле стрељали Милана

dobro je

nema ga dugo da proleti helikopterom i fale nam njegovi месечини междупрочем komentari

ŽEljko sad se u tebe uzdamo, ti si nam vodja

Digni nam plate i .....vrati nam staru slavu!!!

пре 1 минут, Жељко рече

Ни један народ нема толико идиота да би ботовање дало икакве резултате

Да али неко рече да ми обарамо све рекорде тако да...

пре 31 минута, Жељко рече

мада су ми сви замерали да сам "фашиста".

Ово никад нећу опростити овом форуму и форумашима, никад, никад вам нећу опростити. И кад једном дођем на власт, све ћу вас стрељати зато што сте ме називали фашистом!

пре 1 минут, Vladan :::. рече

Да али неко рече да ми обарамо све рекорде тако да...

Мани ме тог аутошовинизма.

Бановаћу те од нервозе.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...