Jump to content
Avocado

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 31 минута, Драшко рече

Dobro Svetlanin sine

A sad malo oteraj još nekog u Sibir

a polako to je manir imperatora oni načali eta...no harošij metod,,,,od liberala načinil genija,,,, Dostojevskog

пре 33 минута, Стаљиново унуче рече

a polako to je manir imperatora oni načali eta...no harošij metod,,,,od liberala načinil genija,,,, Dostojevskog

Da oni su počeli ali crkve nisu rušili pa pravili bazene na ruševinama

пре 3 часа, ana čarnojević рече

vazno je da ti nisi u problemu, to mi je drago.

ne obracaj mi se.

i #pravda za Rakica

#ž sui Milan Rakič

нема проблема са ботовима, људи раде да зараде (неко сендвич, неко бурек ил да се очеше за неку страну донацију), ови "корисни идиоти" су ми енигма... њих не схватам ...  

пре 4 часа, Avocado рече

Zar nije (politički) poenta u tome da se kreira i održava ovakvo mnjenje kod nekih:

Majke ti, na koga još utiču besmisleni i bezbrojni komentari ispisani ispod neke vesti na Blicu? Da li ima iko normalan, a da mu to nije posao, da čita te komentare?

1 hour ago, ana čarnojević рече

nas Milance. likvidiralo ga.

Nemoj da izmišljaš, nego ako ne znaš pitaj.

Nije niko likvidirao Milana, nego se sam povukao iz uredništva.  Realno je uredništvo stajalo na Milanu nekoliko godina, a pojedini forumaši se nisu baš pokazali previše razumni i tolerantni.

Nekome je ovaj forum izvor informacija, nekome razbibriga, ali urednicima je to obaveza i odgovornost. S obzirom da je volontiranje, previše je to obaveze i odgovornosti, pogotovo kad dođu ovakva smutna vremena.

Milanu je slobodno da se ponovo vrati u uredništvo kad god to poželi, a vi forumaši pokažite malo razumevanja, umesto što palite vatru.

пре 10 минута, Жељко рече

Nemoj da izmišljaš, nego ako ne znaš pitaj.

Nije niko likvidirao Milana, nego se sam povukao iz uredništva.  Realno je uredništvo stajalo na Milanu nekoliko godina, a pojedini forumaši se nisu baš pokazali previše razumni i tolerantni.

Nekome je ovaj forum izvor informacija, nekome razbibriga, ali urednicima je to obaveza i odgovornost. S obzirom da je volontiranje, previše je to obaveze i odgovornosti, pogotovo kad dođu ovakva smutna vremena.

Milanu je slobodno da se ponovo vrati u uredništvo kad god to poželi, a vi forumaši pokažite malo razumevanja, umesto što palite vatru.

meni je odmah bilo jasno da se sam povukao. to za likvidiranje je bilo zezanje.

kakva vatra, niko nije ni primetio da je otisao.

osim ako nije bilo vatre tad kad se povukao...? 

btw bila sam onlajn tada, i ovako medju nama...veoma lepo odradjen demidz kontrol.

pozz

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...