Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Avocado

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 4 часа, Милан Ракић рече

Проблем је у СНС-у али је још већи проблем у нашем народу, коме,  свидело се нам то или не, фали самопоштовања и елементарног достојанства. Ово је претужно.

пре 2 часа, BojanT рече

@Протомајстор Šta to tačno znači narod? Je li to neka ideja koja sjedinjuje srpski narod? Neki spisak promena iza kojih svako stoji, i koje ako se primene, podrazumevaju preokret I put kad slobodom i svetlosti u našoj zajednici? Je li očekujemo da će doći neko koji će nas osloboditi i dati nam šta mi zaslužujemo? Je li postoji mogućnost da će neko gori doći na vlast? Ne zastupam ničiju politiku, ali verujem da je naivno misliti da je baš sada zadnja šansa i da baš sada treba da se ruši sve. Ljudi su mislili da je zadnja šansa bila 2000. i da stiže nova, bolja politička epoha.. ali nije bio Sloba kriv, mi smo g.... ne mogu da stojim iza komentara koje sam video poput: samo da smjenimo ove i sve će biti kako treba. To je bezsmisleno. Kad počnemo sagledati našu sopstveno odgovornost, uzećemo veliki korak napred kao narod. Svako dobro, Протомајстор.

Слажем се, у свему се слажем, али веруј, време за државу Србију са Косовом истиче, за нас маторе истиче, за младе који би да овде започну живот истиче...Уосталом, можемо бити добри људи и спасавати своју душу и негде другде.

Идеја која сједињује српски народ је Христос, али све досадашње власти чине све како би нас разјединили (=обезбожили) и морално урушили. Чак им и српски архијереји континуирано помажу да опстану из ко зна којих разлога и позивају на једно сасвим лажно јединство!  

Нама је, осим личне борбе како предлажеш, преостала и заједничка борба кроз општенародне мирне протесте. То је та идеја, сасвим легитимна, културна и хришћанска. Сви ми, мислећи и поштени људи (небитно које вере) смо итекако свесни да немамо шансе за успех, али после низа година у стању крајњег дефетизма коначно се прешло у акцију. Чак и тај узалудни покушај је нама довољан, јер ће можда тај замајац учинити промену у свести и савести наших ближњих па и залуђене већине.

И власт и опозиција покушавају да нас изманипулишу и да извуку корист за себе, јер ко има користи од Вучићевог таргетирања политички мртвих Ђиласа, Јеремића и Обрадовића, сем поменуте тројице и самог Вучића? Зар ми, народ, са све фашистичким и тајкунским етикетама? (јер то се и на нас односи ...) Зар неко нормалан и добронамеран може да посмисли да ми шетамо због њих тројице!?

Уосталом, послушај или прочитај Јова Бакића, он најбоље формулише тежње нас слуђених средовечних шетача са тридесетогодишњим стажом (еј, то је бар за националну пензију! :ani_biggrin:). Он каже да овај систем из корена треба мењати: нови људи и нове странке - то је суштина.

пре 16 минута, Bokisd рече

Ovaj moj rodjo koji doso' iz Krusevca, izgubili nekog iz Trstenika, ... cekali ga sat vremena da dodje.... :smeh1:

човек загинуо негде у кафани :))

Inace, jedan mali info, rodja mi javlja, na mitingu iz Krusevca su morali da se pojave oni koji su pod ugovorom i da se slikaju ispred bine :1319_womens:  i postave selfi na neku drustvenu mrezu da su bili tamo.

GOSPOĐE OPSEDALE ZORANU ZA SELFI, A NI MOMCI NISU BILI STIDLJIVI: Pogledajte ministarku usred bakljade na sinoćnom mitingu Budućnost Srbije (FOTO)

https://www.kurir.rs/vesti/politika/3240041/gospodje-opsedale-zoranu-za-selfi-a-ni-momci-nisu-bili-stidljivi-pogledajte-ministarku-usred-bakljade-na-sinocnom-mitingu-buducnost-srbije-foto?utm_source=kurir&utm_medium=single_related&utm_campaign=adria_internal

Selfi sa ministrima: Građani "okupirali" Sinišu Malog FOTO

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=04&dd=20&nav_category=11&nav_id=1532985

Ovako je izgleda lakse .... :smeh1:

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...