Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Avocado

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему

Recommended Posts

Данас је на Београдском маратону учествовало 8.000 тркача у главној трци, а 15.000 у трци задовољства (трчао и Синиша Мали). Све се то догађало на простору јучерашњег митинга, али нешто не видим данашње фотке са дронова у медијима.  

Другар ми прича (данас је трчао, а јуче са мном митинговао) да је на маратону било 3-4  пута мање људи него на протесту, док медији тврде обрнуто: 23.000 наспрам 7.000. А данас министар полиције изјављује како ће они (који они? Полиција? :0212_rolleyes:) показати у петак шта је прави митинг. Што рече неко, лудило мозга... 

пре 58 минута, АлександраВ рече

Потпуно...

Takodje, izuzetno jasan primer Hristove reci o otvorenoj huli na Duha Svetog (= na ociglednu istinu): i pored banalno vidljivih i svuda dostupnih podataka bilo koje vrste, koji jasno govore u kakvom je stanju zemlja/ekonomija/ostalo bila, a u kakvom je sada - sve moze po godinama bez problema da se prati - oni bez i jedne trunke obraza crno nazivaju belim, a belo crnim.

I sto je najgore - u takvom stanju samoobmane (= prelesti), covek uopste nije svestan da je i u kakvoj je groznoj mentalnoj/duhovnoj situaciji.

Jedino sto mozemo da kazemo je i kao o. Nenad Ilic - da ih Bog prosvetli i urazumi, jer grese uzasno mnogo i uzasno teskim gresima.

https://www.srbijadanas.com/vesti/info/vucic-uputio-podrsku-francuskoj-spremni-smo-da-pomognemo-obnovu-je-simbol-svetske-civilizacije-2019-04-15

- Svi građani Srbije su tužni zbog Notr Dama. Mi smo uz naše francuske prijatelje i spremni smo da pomognemo obnovu tog simbola francuske i svetske civilizacije - napisao je predsednik Srbije.

.. ako obnova zavisi od Vuckove dobre volje onda su Francuzi ugasili... :smeh2: 

Mislim da ovo sve polako postaje 'ludilo mozga',.... Vucko je svugde, u sve se razume, sve prati, na sve ima odgovore, bez njega ne moze da prodje ni jedna vest ili dogadjaj,.... mislim, covek ladno kaze, .... mi smo spremni da pomognemo obnovu.... (mi smo spremni) svasta, brrr....  valjda se kaze ponudicemo pomoc  ili slicno.... covek izgleda zivi u nekom svom virtuelnom svetu koji je skrojio po svojoj zamisli.

пре 1 сат, Bokisd рече

https://www.srbijadanas.com/vesti/info/vucic-uputio-podrsku-francuskoj-spremni-smo-da-pomognemo-obnovu-je-simbol-svetske-civilizacije-2019-04-15

- Svi građani Srbije su tužni zbog Notr Dama. Mi smo uz naše francuske prijatelje i spremni smo da pomognemo obnovu tog simbola francuske i svetske civilizacije - napisao je predsednik Srbije.

.. ako obnova zavisi od Vuckove dobre volje onda su Francuzi ugasili... :smeh2: 

Mislim da ovo sve polako postaje 'ludilo mozga',.... Vucko je svugde, u sve se razume, sve prati, na sve ima odgovore, bez njega ne moze da prodje ni jedna vest ili dogadjaj,.... mislim, covek ladno kaze, .... mi smo spremni da pomognemo obnovu.... (mi smo spremni) svasta, brrr....  valjda se kaze ponudicemo pomoc  ili slicno.... covek izgleda zivi u nekom svom virtuelnom svetu koji je skrojio po svojoj zamisli.

Kao kada je Idi Amin, predsednik Ugande (plus još 40ak titula), osnovao fond za finansijsku pomoć Engleskoj.

Imam predlog za Vucka...

Ovaj francuski milijarder daje za Notr Dam dvaput više od muža Salme Hajek

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2019&mm=04&dd=16&nav_id=1530743

..posto je spreman (nasim parama ... :smeh1:) da pomogne u obnovi neka ponudi jos duplo od ovog mililjardera i neka bude cetiri puta vise od muza lepe Salme.... :))

Citam neke vesti ceo dan i nesto mi smesno :

Budućnost ZDRAVE Srbije Ana Brnabić: Reforme u bezbednosti hrane sprovodimo pre svega zbog naših građana, zbog bezbednosti njihovih života!

""Naša sva prehrambena industrija je bila dimenzionisana za državu od 22 miliona stanovnika, plus izvoz. Danas nemamo državu od 22 miliona stanovnika već od 7 miliona. Ne postoji deo srpske privrede zbog ovih ratova, zbog smanjenja tržišta, koji je razvaljen koliko je to prehramebena industrija", rekao je ministar Branislav Nedimović."

Trebalo bi reci ministru da vec skoro 30 godina  nemamo drzavu od 22 miliona stanovnika,... da nisu malo zakasnili sa reformama.... :smeh1:

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...