Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Avocado

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 9 часа, obi-wan рече

34258603_1939721376040069_2804007809086128128_n.jpg.f6bc8606dfd912b796b24438e8a78869.jpg

Mislim da ovi ljudi ne umeju baš sa procentima. Eto, ako se saberu svi procenti sa grafikona, dobija se 113.2%. S' obzirom da je cena (bila) 110.2 dinara, jasno je da su negde preterali sa 3% :D Više nikome ne mož' verovati.

пре 2 часа, Branislav81 рече

Mislim da ovi ljudi ne umeju baš sa procentima. Eto, ako se saberu svi procenti sa grafikona, dobija se 113.2%. S' obzirom da je cena (bila) 110.2 dinara, jasno je da su negde preterali sa 3% :D Više nikome ne mož' verovati.

Kad covek vise na moze da veruje ni slicicama na internetu... kud ide ovaj svet.

пре 10 минута, Avocado рече

Predstava otkazana zbog imena - kad Marčelo "nije podoban"

Брже јаче боље се морају забранити неподобне мисли :smeh1:

пре 4 минута, obi-wan рече

ko je uopste Marčelo, i zasto je to ime problem

Није потребно знати ко је то, индуктивно се да закључити да је највећа вероватноћа да је Марчело некао особа која много критикује великог вођу:smeh1:

1 hour ago, obi-wan рече

Cekaj, sad ne kapiram - ko je uopste Marčelo, i zasto je to ime problem? Nije mi bas jasan clanak, osim da je to ime razlog za otkazivanje predstave. :scratch_head:

Reper i "pisac"... kritički nastrojen prema vlastima...

https://sr.wikipedia.org/wiki/Марчело

http://rs.n1info.com/a356082/Vesti/Vesti/Marcelo-Ima-nas-koji-se-secamo-svih-Vucicevih-izjava.html

Nisam neki naročiti fan njegove muzike, ne volim taj žanr, ali ovo mu je genijalno:

(a mislim da su mu "Otkucaji" najveći hit, to si verovatno čuo)

Ludilo i naprednost zone sumraka u ovoj priči je što predstava izgleda nema nikakve veze sa politikom i sa Marčelovim političkim stavovima... nego jednostavno, Marčelo je protiv režima i onda ne može da ide predstava koja se zove "Zašto slušam Marčela"...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...