Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему

Препоручена порука

У мору криминалних афера, ова је вероватно најгора. Ретко се помиње, али најбоље описује стање у Србији...

Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, GeniusAtWork рече

У мору криминалних афера, ова је вероватно најгора. Ретко се помиње, али најбоље описује стање у Србији...

И где су мариника, ђилас и остали да причају о овоме? Ево ја бих гласао за политичаре који причају о оваквим проблемима, и обећају да ће укинути све методе прислушкивања грађана србије.

Али .. па знаш и сам.... морају и они да шпијунирају.  

Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, haveaniceday рече

И где су мариника, ђилас и остали да причају о овоме? Ево ја бих гласао за политичаре који причају о оваквим проблемима, и обећају да ће укинути све методе прислушкивања грађана србије.

Postoji konsensuz da se neke teme ne pominju.

Mogla bi opozicija i misterioznu smrt advokata Vladimira (bez prezimena na nadgrobnoj ploči) da koristi u propagandnoj borbi protiv Vučića ali neće.

Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, Tumaralo. рече

Postoji konsensuz da se neke teme ne pominju.

Mogla bi opozicija i misterioznu smrt advokata Vladimira (bez prezimena na nadgrobnoj ploči) da koristi u propagandnoj borbi protiv Vučića ali neće.

Није им циљ да руше и мењају систем

Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Просечан србенда рече

Није им циљ да руше и мењају систем

Баш о томе причам све време. Циљ им је да преобрате што је више навиних на своју страну и добију моћ. Од мене то неће добити, а ко је мисли да је то паметно нека им даје слободно.... 

Иначе, колико су новинарни универзална Ђубрад, идентични су као ови са ЦНН који су пропитивали трампа на овако јадне начине, а сутра дан ће ђиласову опозицију исто тако пропитивати. 

Само Ђилас није као трамп срчан и храбар па да их третира како заслужују, као стоку јер то и јесу. 

А смешно ми је како Ђилас изоставио мађарску овде, класична кукавица и virtuе signaler. 

Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, GeniusAtWork рече

Ovi opozicionari lesinari pokazuju znake ozbiljne mentalne bolesti ... nasli su slicnost sa ovim pa su se zabrinuli za sebe ...

Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Bilbija рече

Ovaj bi hteo da mu seljaci oru i kopaju dzabe da bi on imao jeftiniji koncentrat? Dobro je smislio baja ..., :D

Дап, да се забрани ИЗВОЗ??? Да би он јефтиније куповао... ужас.. какви дебили у овој земљи. Нека купи земљу нека сади он луцерку и соју... нико му не брани. Не мора да извози. 

Земља никада јефтинија.

• Оплаках :)) 1
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Bilbija рече

Ovi opozicionari lesinari pokazuju znake ozbiljne mentalne bolesti ... nasli su slicnost sa ovim pa su se zabrinuli za sebe ...

Опет ти се јавило да лажу, или овај пут можда имаш неки доказ да је нешто у тексту нетачно?

Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, GeniusAtWork рече

Опет ти се јавило да лажу, или овај пут можда имаш неки доказ да је нешто у тексту нетачно?

Sta je netacno? Da je covek mentalno poremecen, uznemiravao je sa svojim ludilom i slanjem SMS poruka neku osobu koja ga je prijavila policiji? Da je na sudu utvrdjeno da je za mentalnu ustanovu?

I kakve veze ima Vucic sa celom ovom pricom?

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...