Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему

Препоручена порука

пре 5 часа, Вилер Текс рече

Издвојио бих ово. Хајку на Коштуницу су су дизали ови које данас зовемо аутошовинисти јер је човек заступао српске/хришћанске ставове.

Осујетио Батићево инсистирање на лустрацији.

Директно крив што си данас Дачић, Бајатовић, Ружић, Вучић, Шешељ, Мартиновић, Вулин (па и Ж. Митровић као члан ЈУЛ-а)... на политичкој сцени.

Да су тада одстрањени, лакше би се касније решили и Чеде, Чанка, Чомићке, Динкића, Тадића, као и Јеремића, Стефановића, Ђиласа...

Данас би неки трећи, нормални људи водили земљу. Овако... Крив.

П.С. Он и блаженопочивши Амфилохије директно криви за лошу процену расположења ЦГ за заједницу. Људски је грешити. Коштуница је то хришћански урадио. Повукао се након свих грешака које је урадио. Не може се бити на челу, а необавештен....

Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Вилер Текс рече

Ја немам проблем кад ти критикујеш власт са српских позиција. Имам проблем кад се власт критикује са н1 позиција, када је критикују они који су је створили, када је критикују због будалаштина и по сваку цену.

Пре пар година сам мислио да је изградња споменика Стефану Немањи од стране СНС јалов посао, јер су такви какви су. Сад мислим да није. Хвала Богу да је изграђен, споменик остаје а СНС ће отићи и на нама је да се трудимо да будемо достојни Стефана Немање. Не могу очекивати моралну чистоту од свакога ко ради неку добру ствар. Шта смо ми дуалисти, монтанисти? Око тих ствари треба да постоји слагање а ми имамо хистеричне испаде ради споменика нашем оцу нације и светитељу. 

Такође људи су убеђени за неке стври за које нападају Вучића, за Косово конкретно, без идеје да кажу можда и ако немају увид у ствари изнутра. Немам их ни ја и зато.моје мишљење садржи можда. И наравно кад н1 и нова крену да се брину за Косово и Метохију ја почнем да се смејем.

Синкретизам са Фабержеовим јајетом који је урадио Рус за тамо неког руског историјског јунака па му нису платили, и (мало или нимало) преправио за Немању, никакве симболичке везе са тим периодом, грандоманија  налик македонској....

Батали, не можеш ме убедити да је било како боље него никако...

Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Јанко рече

Па како онда да стане(мо) иза некога а не само да критикује(мо) власт?!?

Нити стајеш(ако немаш) нити критикујеш, него живиш поштено и позитивним примером шириш културу поштења. 

Например, споменш да је непоштено да држава узима радницима 50 % плате када дискутујеш са неким о томе.

Па ако се којим случајем појави такав политичар ти кажеш "гласам за њега јер неће да узима човеку од плате која чини 500 еура, 200 еура сваки месец" 

Наравно пример 50 % од плате је само један пример, може да буде било шта што сматраш негативним.
То је много продуктивније и корисније и по тебе и по друштво, него да критикујеш власт или било кога другог. 

Лузера који живе на интернету и критикују има колико хоћеш. 80 % коментара и интеракција на свим друштвеним мрежам чине 20 % људи са тих друштвених мрежа. 

Мислим ја сам био добар пример тога, клианц без ичега, шта ради иде по форумима и води дебате. Уместо што сам успео у 27 или 28 година да сам мање времена губио по форумима и социјалним мрежама можда бих исто постигао са 22, 23, 24. 

И плус бих више људи убедио да размишљају као ја, јер када си успешан онда те људи озбиљније узимају, небитно је толико какви су ти аргументи и слично. 

Мислим генерално ти је пост сасвим добар, али чињеница је да критика власти нема никакав утицај. Нико не разматра аргументе нити било шта такво, људи гласају из интереса. Не из аргумената. 

Зато је сама критика по себи бесмислена.....

Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Avocado рече

Ja bih da se Vučić ne druži samo sa Klintonovima, Blerom i Šrederom nego da ubaci malo u priču i Solanu i Olbrajtovu kako bi ga podržalo još srpskih patriJota...  :)

Дакле, немаш никакву идеју ни план. Хвала.

• Радостан 1
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Јанко рече

Синкретизам са Фабержеовим јајетом који је урадио Рус за тамо неког руског историјског јунака па му нису платили, и (мало или нимало) преправио за Немању, никакве симболичке везе са тим периодом, грандоманија  налик македонској....

Батали, не можеш ме убедити да је било како боље него никако...

Не чух ово од већих у Цркви од тебе.

Па што се нико пре не сети споменика....

Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Јанко рече

Осујетио Батићево инсистирање на лустрацији.

Директно крив што си данас Дачић, Бајатовић, Ружић, Вучић, Шешељ, Мартиновић, Вулин (па и Ж. Митровић као члан ЈУЛ-а)... на политичкој сцени.

Да су тада одстрањени, лакше би се касније решили и Чеде, Чанка, Чомићке, Динкића, Тадића, као и Јеремића, Стефановића, Ђиласа...

Данас би неки трећи, нормални људи водили земљу. Овако... Крив.

П.С. Он и блаженопочивши Амфилохије директно криви за лошу процену расположења ЦГ за заједницу. Људски је грешити. Коштуница је то хришћански урадио. Повукао се након свих грешака које је урадио. Не може се бити на челу, а необавештен....

Како осујетио? Дачића је вратио Тадић. Митровић је одмах променио плочу...

Па јасно је као дан да је Мило украо референдум, потплаћивао итд...Немој молим те...

Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Вилер Текс рече

Како осујетио? Дачића је вратио Тадић. Митровић је одмах променио плочу...

Па јасно је као дан да је Мило украо референдум, потплаћивао итд...Немој молим те...

Да л' би га вратио да је био лустриран?

Кад се сетим добошара у Пинку 5.10.2000, и да нам је и онда, као и данас, било јасно где је легло медијског зла... И ником ништа. 

Мила је прво политички спасао Ђедо, а онда су викали "два ока у глави" и да се одвајање никад неће десити због народног расположења. Уљуљкивали исти тај народ и овде и тамо уместо да га ангажују. Грешка за грешком. И после ђаво крив...

Мило је радио своје, он (Војо) није.

Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Јанко рече

Да л' би га вратио да је био лустриран?

Кад се сетим добошара у Пинку 5.10.2000, и да нам је и онда, као и данас, било јасно где је легло медијског зла... И ником ништа. 

Мила је прво политички спасао Ђедо, а онда су викали "два ока у глави" и да се одвајање никад неће десити због народног расположења. Уљуљкивали исти тај народ и овде и тамо уместо да га ангажују. Грешка за грешком. И после ђаво крив...

Мило је радио своје, он (Војо) није.

Ја те питам како је спречио?Конкретно како.

Ако је то (лусрацуја)требало да изгледа тако да Чанак веша по теразијама како је и претио у лето 1999. године добро је да је спречио.

Митровић се одмах прешалтао. 

Кривити Коштуницу за све је спин из леве досове кухиње.

Нису Коштуница блаженопочивши митрополит погрешили да постоји воља за заједничком државом, ако су то заступали.  Референдум је добијен тесном већином на кварно, намештањем, поткупљивањем и разним видовима прелома у мозгу.

Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Вилер Текс рече

Ја те питам како је спречио?Конкретно како.

Ако је то (лусрацуја)требало да изгледа тако да Чанак веша по теразијама како је и претио у лето 1999. године добро је да је спречио.

Митровић се одмах прешалтао. 

Кривити Коштуницу за све је спин из леве досове кухиње.

Нису Коштуница блаженопочивши митрополит погрешили да постоји воља за заједничком државом, ако су то заступали.  Референдум је добијен тесном већином на кварно, намештањем, поткупљивањем и разним видовима прелома у мозгу.

Како је требало да изгледа?

Нормално, по реду, прво се среди правосуђе, а онда кривци кривично одговарају. Међутим...

WWW.ISTINOMER.RS

Još od petooktobarskih promena jedan od najglasnijih zagovornika lustracije bio lider Demohrišćanske stranke Srbije...

Ко гледа датуме, и ко се сећа где су прелетали судије и тужиоци зна о чему причам.

Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Вилер Текс рече

Нема сумње да је Вучић манипулатор. Жонглер. Питање је шта је крајњи циљ. Можда ово можда оно.

PA svi su manipulatori, i Seselj, i Djindjic, i Trump.   Otkrivena je topla voda konacno.

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...