Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему

Препоручена порука

Управо сада, Avocado рече

Još nešto iz edicije: Šta sve jedan naprednjak može da izmisli?

A znaci ti kao neko ko nije za mir po svaku cenu podrzavas borbu Srba opo Hrvatskoj i Bosni i naravno pozdravljas delovanje Milkosevica i slanje dobrovoljaca od strane Seselja?

Pa tako kazi Srbine!

Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Bilbija рече

A znaci ti kao neko ko nije za mir po svaku cenu podrzavas borbu Srba opo Hrvatskoj i Bosni i naravno pozdravljas delovanje Milkosevica i slanje dobrovoljaca od strane Seselja?

Pa tako kazi Srbine!

Nisam još izvršio lobotomiju pa da mislim da su jedine dve opcije: "mir po svaku cenu" i ono što su Milošević i Šešelj radili... kad to odradim, videćemo se u stranci...

Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Bilbija рече

A sta su to radili Milosevic i Seselj?

12:smeha:

Јел су то они што су причали Карлобаг-Огулин-Карловац-Вировитица, а завршило се са хрватским војницима у оквиру КФОРа на окупираном Косову?

:) 

Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Avocado рече

A što bih ja o takvoj temi pričao sa nekim čije sposobnosti rezonovanja su na nivou: ako nisi za mir po svaku cenu, onda pržavaš delovanje Miloševića i Šešelja?

Pa kako da odgovoris kada sa jene strane lazes da si patrioita, koristis se lazima u politickoj b orbi protiv Srba a za racun svih ostalih i optuzujes Srbe za agresiju a ovamo nisi za mir po svaku cenu ...

Ne mozes da lazes o Milosevicu i Srbima kao agresorima, a da podrzavas bombardovanje Srbije jer nisi za mir po svaku cenu. Ti si za rat protiv Srba a mir je za tebe poraz i kapitulacijas Srba.

Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Bilbija рече

Pa kako da odgovoris kada sa jene strane lazes da si patrioita, koristis se lazima u politickoj b orbi protiv Srba a za racun svih ostalih i optuzujes Srbe za agresiju a ovamo nisi za mir po svaku cenu ...

Ne mozes da lazes o Milosevicu i Srbima kao agresorima, a da podrzavas bombardovanje Srbije jer nisi za mir po svaku cenu. Ti si za rat protiv Srba a mir je za tebe poraz i kapitulacijas Srba.

A na osnovu čega ti smatraš da tvoje izmišljotine o meni imaju ikakvu težinu kada svaki put kad te pitam da pronađeš gde sam tako nešto rekao ili koju laž sam izneo ti samo nastaviš da laješ?

Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Avocado рече

A na osnovu čega ti smatraš da tvoje izmišljotine o meni imaju ikakvu težinu kada svaki put kad te pitam da pronađeš gde sam tako nešto rekao ili koju laž sam izneo ti samo nastaviš da laješ?

Pa ceo tvoj diskurs i svaki post, celokupno tvoje politicko misljenje je zasnovano na lazi, i ti godinama pokusavas da tu laz odbranis. Svaki tvoj post je laz i zasnivas se u osnovi na neistini da su Srbija, Srbi i Milosevic krivi za sve. I ti na toj laz<i pokusavas da dokazes neku "istinu". TO. JE NEMOGUCE.

Ti i kada slucajno i izneses nesto istinito obezvredjeno je jer se koristi iskljucivo u funkciji pokusaja dokazivanja te globalne laziu na kojoj je. bazira tvoje misljenje.

Te ti stoga, na primer,  pogresno tvrdis za sebe da si patriota, nisi, ti si klasican primner izdajnika.

Подели на овим сајтовима

пре 58 минута, Avocado рече

Nisam još izvršio lobotomiju pa da mislim da su jedine dve opcije: "mir po svaku cenu" i ono što su Milošević i Šešelj radili... kad to odradim, videćemo se u stranci...

ахахахах како волиш да гураш нијансе које једва постоје :))

Ти као да живиш у свом неком свету, где не постоје друштвени токови, опције су неограничене, можеш да бираш и јаре и паре. 

На балкану је јако компликовано бити између када си политичар. Или траже да им се извињаваш или си четник најгори и срби најгори у свему. То је реалност на балкану. 

Оно ја то не могу да ти "аргументујем" и "докажем" то је нешто евидентно. 

Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Bilbija рече

Pa ceo tvoj diskurs i svaki post, celokupno tvoje politicko misljenje je zasnovano na lazi, i ti godinama pokusavas da tu laz odbranis. Svaki tvoj post je laz i zasnivas se u osnovi na neistini da su Srbija, Srbi i Milosevic krivi za sve. I ti na toj laz<i pokusavas da dokazes neku "istinu". TO. JE NEMOGUCE.

Што је најгоре он не мисли то. Али бих волео да га видим у улози политичара врло брзо би постао "Предлажем да Нови Сад промени име у Ђорђе Балашевић и да буде главни град нове југославије извините комшије за све" 

Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Bilbija рече

Kada bi to bilo tačno, ti bi mogao da pronađeš neku moju laž i pokažeš zašto ta tvrdnja nije tačna... a ako to ne možeš, onda je jasno da ti zapravo lažeš i lažno svedočiš o bližnjem... pošto se ovo drugo konstantno dešava, nije mi jasno šta je poenta toga da ponavljaš iste laži i klevete u nedogled...

Te ti stoga, na primer,  pogresno tvrdis za sebe da si patriota,

Za početak, nisam za sebe rekao da sam patriota, objasnio sam i zašto to nikad ne govorim... a ovo što si tako razumeo je bilo samo objašnjenje da su za ocenu da li je neko patriota potrebni inteligencija i obrazovanje, dakle one stvari u kojima si tanak...

nisi, ti si klasican primner izdajnika.

S obzirom na to da su u tvom vokabularu izdajnici oni koji su odbranili teritoriju Srbije od oružane pobune Albanaca, a patriote su oni koji nisu, ne znam zašto misliš da bi tvoja tvrdnja da sam izdajnik trebalo nešto bitno da znači...

Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, haveaniceday рече

Што је најгоре он не мисли то. Али бих волео да га видим у улози политичара врло брзо би постао "Предлажем да Нови Сад промени име у Ђорђе Балашевић и да буде главни град нове југославије извините комшије за све"

Još malo iz edicije: Mlađa gurnuo prst u nosić i počeo da mašta i zamišlja?

Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Јанко рече

Кључна ствар.

Овде нико није одговарао ни за шта. Чак ни Слобо ни Шешељ нису код нас одговарали (дали су их другима). Ни они који су их дали у Хаг нису одговарали за издају. Наручиоце убиства Ђинђића и Оливера и даље не знамо. Ту би бар министри полиције требало да одговарају. Ни Мишковић ни Карић (била председнику пуна уста тајкуна, обећао Карића да хапси, па били заједно на слави - код Палме беше?). Ни Ђилас за 619 милиона већ 9 година. Како ће кад је покренуо заједнички бизнис, БГ на води.

НИКО од тзв вођа НИКАД ни за шта није одговарао У СРБИЈИ. 

И онда да станем иза неког вође? Који опет неће сносити одговорност?

Може, први који понуди обећање и ЈАСНУ процедуру за лустрацију СВИХ политичара који су антиципирали у БИЛО КАКВОЈ власти од '90-е наовамо. Са бланко оставком ако не спроведе исту.

А да станем иза било ког од СВИХ ових из другог најстаријег заната не падавина памет. 

Временом ће сами себе прогутати.

Ко преживи причаће.

Баш тако. А када сам рекао вођа, мислио сам на политичара који предлаже систем који ће имати међусобну контролу децентрализованих институција 

такав не постоји у Србији.
Сви су у фазону "вучић не поштује закон (истина) изаберите нас ми обећавамо да поштујемо закон (лаж само таква)"

А овде на теми се води прича "вучић мање поштује закон од ових других они би га поштовали мало више" што су глупости.  

све си у праву

Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Avocado рече

Još malo iz edicije: Mlađa gurnuo prst u nosić i počeo da mašta?

Не маштам. Зато само критикујеш друге и не изнозиш своје. Јер си кукавица. 
Када те питам најпростије питање, ок вучић не ваља, слажемо се... за кога да гласам.. ти ми одговараш "за кога хоћеш ко је права опозиција". 
Другим речима једини политички аргумент ти је "вучић не ваља" а на питање "ко је најбољи" немаш одговор. Класични кукавички приступ стварима. Ја макар имам херца да кажем, мислим да је Радуловић најбољи и да трпим критике и нападе људи који га не воле. Ти немаш ту храброст. Немаш храброст да станеш иза нечег реалног, само смеш да стојиз иза апстрактних идеја. 

Зато што је то лака и сигурна позиција... имаш аргументе и то је то. 

Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, haveaniceday рече

Не маштам.

Uh... baš nezgodno... ako misliš da je ovo da bi ja:

"у улози политичара врло брзо би постао "Предлажем да Нови Сад промени име у Ђорђе Балашевић и да буде главни град нове југославије извините комшије за све"

realnost, a ne tvoja mašta, onda si u mnogo većem problemu nego što sam mislio...

Цитат

Зато само критикујеш друге и не изнозиш своје. Јер си кукавица. 
Када те питам најпростије питање, ок вучић не ваља, слажемо се... за кога да гласам.. ти ми одговараш "за кога хоћеш ко је права опозиција". 
Другим речима једини политички аргумент ти је "вучић не ваља" а на питање "ко је најбољи" немаш одговор. Класични кукавички приступ стварима. Ја макар имам херца да кажем, мислим да је Радуловић најбољи и да трпим критике и нападе људи који га не воле. Ти немаш ту храброст. 

A da ti, sa ostalim obožavateljima moje ličnosti, otvoriš neku temu: "Šta ja sve mislim i zamišljam o Avocadu" pa da se 80% vaših poruka sa ove teme prebaci na tu odgovarajuću?

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...