Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему

Препоручена порука

пре 18 минута, Вилер Текс рече

Разлоге си смислио у својој глави. Исто као и ја. Грешка, разлике су нијансама.

Jok, razlozi koje sam naveo su tačne činjenice... a da li je moje verovanje (rezonovanje) na osnovu tih činjenica tačno, to ne znam i nisam ni tvrdio da znam... ne znam ni da li sam pogrešio... samo sam se malo pokolebao jer sam shvatio da sam te možda precenio... malo je verovatno da neko ozbiljan sa ozbiljnim stavovima tako drastično promeni mišljenje jer "nije video nijanse"... ali u tvom slučaju je sve moguće...

Цитат

Наравно да има. Јер ако тебе баш брига за наведене ствари можеш и да се зовеш Србољуб Србљановић, рођен на Видовдан, џабе ти је.

А у чему се ти не слажеш поводом Јасеновца, Јадовна, Црне Горе, Хага, ћирилице,  животу Срба на Косову и Метохиј, Олује? 

И зашто на тим темама ниси активан?

Evo baš sad sam pogledao sve teme o Jadovnu, nema te ni na jednoj... možda sam neku propustio...

Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Avocado рече

Evo baš sad sam pogledao sve teme o Jadovnu, nema te ni na jednoj... možda sam neku propustio...

Браво геније. Да пропустио си много. Ниси ми одговорио на.питање а и не требаш јасно је.

Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Вилер Текс рече

Са позиције да је извршила преврат, изручила председнике и генерале у хашки суд, ослободила овк зликовце, предала земљу у руке нато земаља....

Koji prevrat? Jel onaj kad su pobedili na izborima pored sve krađe, a "patriotski" diktator nije mogao da se pomiri sa voljom srpskog naroda?

Nastavila saradnju sa Haškim tribunalom što je inače bila obaveza i nešto što je započeo "patriota"?

Amnestirala one koje je pobedila i porazila?

A ovo poslednje zaista ne znam ni šta si zamislio... jedini koji su predali deo teritorije Srbije u ruke NATO zemalja su ovi koje ti i Bilbija smatrate patriotama... jer naravno, u vašem rečniku, patriote su oni koji predaju teritoriju u ruke NATO zemalja, a izdajnici su oni koji urade sve suprotno od takvih...

Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

Koji prevrat? Jel onaj kad su pobedili na izborima pored sve krađe, a "patriotski" diktator nije mogao da se pomiri sa voljom srpskog naroda?

Nastavila saradnju sa Haškim tribunalom što je inače bila obaveza i nešto što je započeo "patriota"?

Amnestirala one koje je pobedila i porazila?

A ovo poslednje zaista ne znam ni šta si zamislio... jedini koji su predali deo teritorije Srbije u ruke NATO zemalja su ovi koje ti i Bilbija smatrate patriotama... jer naravno, u vašem rečniku, patriote su oni koji predaju teritoriju u ruke NATO zemalja, a izdajnici su oni koji urade sve suprotno od takvih...

Поздравили те Сорош и Отпор. Видим како овде одустајеш од демократије и мира по сваку цену.

Јака обавеза. Није је требало поштовати.

Не знам шта ти није јасно о.пуштању овк зликоваца из нишког затвора.

Они су предали КиМ а ови остатак земље у економском и политичком смислу.

Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Avocado рече

Или лажеш или си неспособан да само укуцаш „Вилер Текс Јадовно" на претрази форума.

Подели на овим сајтовима

пре 59 минута, Вилер Текс рече

Да и та иста власт која је угушила побуну је пустила највеће шиптарске зликовце из затвора а изручила Радована и Ратка

Yes da imam pamcenje ka' slon :idea:,.... da nisu imali precutnu saglasnost (ambasadora u Srbiji) Zapada... ko zna sta bi bilo,.... da je Milosevic imao i 50% takve podrske za borbu sa teroristima na KiM.... sve bi bilo drugacije.... ili da plasticno objasnim,.... da su poslali nekog Vokera (ko u Racak) tamo gde je bila pobuna.... eto to je ta razlika.... velika razlika...:POPOcorn1:

Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Вилер Текс рече

Поздравили те Сорош и Отпор. Видим како овде одустајеш од демократије и мира по сваку цену.

Kako odustajem od demokratije time što branim izbornu volju od onog ko bi da je prekroji? Opet nešto brljaviš?

A nisam nikada zastupao ideju "mira po svaku cenu"... ne znam odakle ti takva ideja... 

Јака обавеза. Није је требало поштовати.

Što?

Не знам шта ти није јасно о.пуштању овк зликоваца из нишког затвора.

Ne znam šta tebi nije jasno o efikasnosti amnestije.

Они су предали КиМ а ови остатак земље у економском и политичком смислу.

Misliš izdajnici su predali zemlju u tvojoj glavi... figurativno... a patriote samo u realnosti? :)

Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Вилер Текс рече

Или лажеш или си неспособан да само укуцаш „Вилер Текс Јадовно" на претрази форума.

Kucao sam samo "Jadovno"... a kad se dodaš i ti ima ta jedna tema koju si ti postavio i koju niko nije ni lajkovao ni komentarisao... što bi tvojom "logikom" značilo da nikog osim tebe nije briga za Jadovno... ali, srećom, logika i rezonovanje ti nisu jače strane...

Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Avocado рече

Kucao sam samo "Jadovno"... a kad se dodaš i ti ima ta jedna tema koju si ti postavio i koju niko nije ni lajkovao ni komentarisao... što bi tvojom "logikom" značilo da nikog osim tebe nije briga za Jadovno... ali, srećom, logika i rezonovanje ti nisu jače strane...

Значи није ниједна. Лагао си или си био неспособан. Да си мало боље обратио пажњу видео би да сам прилично конструктивно писао о неким стварима везаним за културу сећања уопште а често се осврћем баш на Јадовно. Лупаш.

• Оплаках :)) 1
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Вилер Текс рече

Значи није ниједна. Лагао си или си био неспособан. Да си мало боље обратио пажњу видео би да сам прилично конструктивно писао о неким стварима везаним за културу сећања уопште а често се осврћем баш на Јадовно. Лупаш.

брате не губи време са њиме, он буквално нема никакав циљ, не жели да ти илуструје ни једну једину поенту осим "вучић не ваља" као да неко од нас овде има неко високо мишљење о њему или да као гласа за њега...

Мислим, размисли.. шта човеку може да буде циљ? Може да разговара и размени мишљења у некој доброј вољи, као само га занима шта мислиш... што авокадо не ради,

може да жели да те убеди у нешто, што опет авокадо не ради... осим ако није толико глуп да мисли да неко од нас сачувај боже гласа за вучића па нас све овде аргументима убеђује да вучић не ваља. 

Има неки проблем, нешто га жуља али не сме да нам каже шта па о свему и свачему прича... 

Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Avocado рече

Kritikovanje političara nije napad na Srbiju, ni na državu ni na narod..

To sto ti radis nije kritikovanje politicara vec vulgarno primitivno laganje a sve u korist stete naroda i drzave. Doduse nisi sam u tome, ima vas 2-3 % u Srbiji. 

Pa vi se ponastae primitivnije od kosovskih albanaca, oni barem imaju dozu pristojnosti a vi ste "kritiku" spustili na nivo stale ...

Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Bilbija рече

To sto ti radis nije kritikovanje politicara vec vulgarno primitivno laganje a sve u korist stete naroda i drzave. Doduse nisi sam u tome, ima vas 2-3 % u Srbiji. 

Pa vi se ponastae primitivnije od kosovskih albanaca, oni barem imaju dozu pristojnosti a vi ste "kritiku" spustili na nivo stale ...

Prilično neobičan način da napišeš:

"Ipak nisam našao primer za ono što sam te optužio u prethodnoj poruci, izvinjavam se na klevetanju."

Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, haveaniceday рече

Институције чине људе, морају да имају своје вође, они који се питају о раду, сносе одговорност ако ураде нешто лоше или добро, то јест скупљају кајмак или казну.

Кључна ствар.

Овде нико није одговарао ни за шта. Чак ни Слобо ни Шешељ нису код нас одговарали (дали су их другима). Ни они који су их дали у Хаг нису одговарали за издају. Наручиоце убиства Ђинђића и Оливера и даље не знамо. Ту би бар министри полиције требало да одговарају. Ни Мишковић ни Карић (била председнику пуна уста тајкуна, обећао Карића да хапси, па били заједно на слави - код Палме беше?). Ни Ђилас за 619 милиона већ 9 година. Како ће кад је покренуо заједнички бизнис, БГ на води.

НИКО од тзв вођа НИКАД ни за шта није одговарао У СРБИЈИ. 

И онда да станем иза неког вође? Који опет неће сносити одговорност?

Може, први који понуди обећање и ЈАСНУ процедуру за лустрацију СВИХ политичара који су антиципирали у БИЛО КАКВОЈ власти од '90-е наовамо. Са бланко оставком ако не спроведе исту.

А да станем иза било ког од СВИХ ових из другог најстаријег заната не падавина памет. 

Временом ће сами себе прогутати.

Ко преживи причаће.

Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, Avocado рече

A nisam nikada zastupao ideju "mira po svaku cenu"... ne znam odakle ti takva ideja... 

Ali ces da ke..as o Seselju i Milosevicu kao o agreesorima dok si ziv .. A ni Djiki nije bio za mir po svaku cenu ali jeste za bombardovanje Srbije...

:D

Ti i tvoja bratija sa Pescanika, UCK i drustva srpskih "zrtava"...

12:smeha:

Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Bilbija рече

Ali ces da ke..as o Seselju i Milosevicu kao o agreesorima dok si ziv .. A ni Djiki nije bio za mir po svaku cenu ali jeste za bombardovanje Srbije...

:D

Ti i tvoja bratija sa Pescanika, UCK i drustva srpskih "zrtava"...

12:smeha:

Još nešto iz edicije: Šta sve jedan naprednjak može da izmisli i lupi?

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...