Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему

Препоручена порука

пре 12 минута, Вилер Текс рече

Све се слажемо.

Него види ове соколе, ови нас воде до слободе! Или што Авокадо каже дајете било кога, па замисли да се ови нешто питају. 

не можеш да сабереш годину дана радгно стажа овде, иовај што се највише дере о економској политици студира на ФДУ већ 10 гоедина и троши татине паре ... 

Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, haveaniceday рече

не можеш да сабереш годину дана радгно стажа овде, иовај што се највише дере о економској политици студира на ФДУ већ 10 гоедина и троши татине паре ... 

Па биће добар глумац чим је толико дуго учио.:naklon:

Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

Па биће добар глумац чим је толико дуго учио.:naklon:

оће, оће, када баш загусти учланиће се у ССП и биће у фазону "ја сам за социо демократију", а ови ће одмах да му дају место у влади ако им доведе типа 20 "другова" и неку пропагандну инфраструктуру. 

Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, haveaniceday рече

оће, оће, када баш загусти учланиће се у ССП и биће у фазону "ја сам за социо демократију", а ови ће одмах да му дају место у влади ако им доведе типа 20 "другова" и неку пропагандну инфраструктуру. 

Владај Вучићу владај12:smeha:

Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

Владај Вучићу владај12:smeha:

ма мени је све једно... пљачкају ме па ме пљачкају... 

ја ћу да одем у америку надам се... па можда ако забодем тамо неки кеш кренем да финасирам неке политичаре овде који ми се свиђају :)) 

Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, haveaniceday рече

ма мени је све једно... пљачкају ме па ме пљачкају... 

ја ћу да одем у америку надам се... па можда ако забодем тамо неки кеш кренем да финасирам неке политичаре овде који ми се свиђају :)) 

Брате, види можда и завршимо неки посо. Кад су толки основали странку могу и ја.:))

Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вилер Текс рече

Брате, види можда и завршимо неки посо. Кад су толки основали странку могу и ја.:))

ако оснујете странку ти и авокадо, дајем паре одма, не питам колико кошта, то је добар знак за србију када се срби сложе. 

Подели на овим сајтовима

Управо сада, haveaniceday рече

ако оснујете странку ти и авокадо, дајем паре одма, не питам колико кошта, то је добар знак за србију када се срби сложе. 

@Avocado Шта кажеш? Ултра леводесничарски конзервативни либерали.

Подели на овим сајтовима

пре 51 минута, haveaniceday рече

Проблем је у томе да он хоће да "мења србију" а нема довољно храбрости да стане иза неке идеје, човека, странке... све иза чега има храбрости да стане "вучић не ваља гласајте за опозицију".

Ja uvek stojim iza svojih stavova, koji su prilično jasni i ne znam da li su bilo kome na forumu nepoznati... ne stojim iza Trampa, Vučića, Đilasa, Radulovića ili nekog čoveka, stranke jer mislim da je to glupo...

Kada me pitaš "za koga da glasam" pa dobiješ odgovor za koga ti da glasaš onda je prilično sumanuto da posle baljezgaš kako odgovor na to pitanje nije odgovor i na pitanje za koje sam ja ideje ili neka druga pitanja...

Цитат

како може да променимо било шта у србији да променимо ако не можемо да се договоримо које су идеје добре? 

Za početak, tako što shvatimo da se nikada nećemo dogovoriti koje su ideje dobre... ti i ja ćemo da se složimo oko 5 ideja i raziđemo oko 5 ideja... sa nekim drugim ćeš se složiti oko drugih 5 ideja i posvađati oko 5 trećih... i tako...

(ti, Milanče, Viler i Bilbija ćete izgleda da se složite oko toga da Vučić treba da vlada do daljnjeg, ali se nećete složiti oko nekih ideja....)

Isto tako se neće pojaviti političar koji će se 100% poklopiti sa tvojim idejama ili političar koji je baš super i zato uvek biramo najmanje zlo... što sam takođe već pokušao da ti objasnim... nisi Snežana pa da maštaš o tome kako će se pojaviti princ na belom konju...

Ali mislim da bar oko nekih osnovnih ideja možemo da se dogovorimo prilično lako, onda kada nismo u idolopokloničkom fazonu prema Vučiću...

Цитат

замисли да тако водиш посао....питају те партнери у фирми, рецимо власници сте ресторана "шта ће да ставимо у јеловник шта кувари да спремају" а ти кажеш "ма било шта само да нису пихтије"... 

Bolja analogija bi bila: "Ma šta god, lako ćemo se o tome dogovoriti, samo da ne kuva onaj mentol što izigrava i kuvara i barmena i kelnera i čistačicu i vlasnika, a ne ume da kuva"...

Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Avocado рече

onda kada nismo u idolopokloničkom fazonu prema Vučiću...

Па ја нисам. Једино што ме тера да кажем владај Вучићу и ако не гласам за њега (а гласови му и не требају) је распад од контејнер опозиције. 

И свако ко не гаји мржњу према Вучићу ће разумети шта говорим.

Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, haveaniceday рече

Jel su to ovi ili neki drugi?

pokret-socijalista.jpg

Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Avocado рече

Jel su to ovi ili neki drugi?

pokret-socijalista.jpg

Поента је што су ови који би да мењају потпуно исти. Уствари и нису, гори су. Они у фазону Троцки, Народна воља итд. Макар мислено и то је већ много.

Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Вилер Текс рече

Па ја нисам. Једино што ме тера да лажем владај Вучићу и ако не гласам за њега (а гласови му и не требају) је распад од контејнер опозиције. 

И свако ко не гаји мржњу према Вучићу ће разумети шта говорим.

Ja mislim da sam te razumeo... ti nisi za ovu sad opoziciju, nego za neku opoziciju što trenutno ne postoji, a dok se ta nepostojeća opozicija ne materijalizuje u našoj realnosti, da vlada Vučić (i Vulin)... ali to je potpuno drugačije od toga da si za to da sada vlada Vučić (i Vulin) iako je efekat praktično isti... jel sam dobro razumeo ili sam negde pogrešio? 

P.S.  Jel ono "L"  u "lažem" greška u kucanju?

Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Avocado рече

Ja mislim da sam te razumeo... ti nisi za ovu sad opoziciju, nego za neku opoziciju što trenutno ne postoji, a dok se ta nepostojeća opozicija ne materijalizuje u našoj realnosti, da vlada Vučić (i Vulin)... ali to je potpuno drugačije od toga da si za to da sada vlada Vučić (i Vulin) iako je efekat praktično isti... jel sam dobro razumeo ili sam negde pogrešio? 

А ти имаш бољу идеју? Маркс21,ПУФ, Борко,Ћилас, Мариника шегрт Чанак?Бошко нема шансе, Радуле који ми је био најнормалнији такође нема шансе.

Можда Партија Рада?!

Ако је то алтернатива а тренутно јесте: Владај Вучићу(нажалост и на срећу)

Рецимо ако буде мутио нешто око промене Устава, а хоће, ту може да се оклизне. А можда је и то бућка за сомове. У сваком случају за горе наведене је ненадмашан. Свидело се то неком или не.

Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Вилер Текс рече

А ти имаш бољу идеју?

Jel to znači da sam dobro razumeo?  :)

пре 5 минута, Вилер Текс рече

Маркс21,ПУФ, Борко,Ћилас, Мариника шегрт Чанак?Бошко нема шансе, Радуле који ми је био најнормалнији такође нема шансе.

Можда Партија Рада?!

Ако је то алтернатива а тренутно јесте: Владај Вучићу(нажалост и на срећу)

Problem je što ti kao Iznogud posmatraš situaciju u smislu: ko treba da bude kalif umesto kalifa?

Pa me tako i pitaš... iako ja sve vreme pričam da nam ne treba kalif i da je problem upravo u tome što imamo kalifa...

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...