Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему

Препоручена порука

пре 11 минута, Bilbija рече

Problem je u tome sto bi ti voleo da neko nevin bude osudjen na osnovu bljuvotina po Pescaniku a ne dokaza...

Opet ti sa tim nebulozama... pa kako može neko da bude osuđen kad je Vučić odmah rekao da ga ne da? Odakle ti ideja da je tako nešto moguće?

Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Bilbija рече

Problem je u tome sto bi ti voleo da neko nevin bude osudjen na osnovu bljuvotina po Pescaniku a ne dokaza...

Проблем је у томе да он хоће да "мења србију" а нема довољно храбрости да стане иза неке идеје, човека, странке... све иза чега има храбрости да стане "вучић не ваља гласајте за опозицију".

како може да променимо било шта у србији да променимо ако не можемо да се договоримо које су идеје добре? 

замисли да тако водиш посао....питају те партнери у фирми, рецимо власници сте ресторана "шта ће да ставимо у јеловник шта кувари да спремају" а ти кажеш "ма било шта само да нису пихтије"... 

ја волим да помињем трампа јер су исто тако критиковали трампа, и онда је дошао дегенерик 100 пута гори од њега који је накокао америци инфлацију 5 % и не планира да стане.... 

Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, haveaniceday рече

ја волим да помињем трампа јер су исто тако критиковали трампа, и онда је дошао дегенерик 100 пута гори од њега који је накокао америци инфлацију 5 % и не планира да стане.... 

1620891188236.thumb.jpg.9a2d02193e191b352d1aef8e68882007.jpg

Подели на овим сајтовима

Мислим ако оћемо искрено, Борко Стефановић је лик комфорно честитао рођендан Карлу Марксу на твитеру и њега су ђилас и мариника примили у странку оберучке.... 

И ја треба да верујем да ће ти људи бити бољи од вучића... на основу чега... он ове његове нацисте не прима у странку, користи их мало када затреба, али није толики идиот..... ови комфорно комуњару бам у странку.... 

Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, haveaniceday рече

Борко Стефановић је лик комфорно честитао рођендан Карлу Марксу на твитеру

Још само да потпише ону петицију за Касандру12:smeha:

Иначе кад су кренули они протести стоп крваве кошуље, овде на форуму је неко окачио снимак једног Борковог пролетера који је рекао да 1945 нису завршили посао! Евиденто је да је пролетер мислио на наставак комунистичог терора. Озбиљне психопате.И сад ће тај да ми прича о пристојној Србији.

Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Вилер Текс рече

Још само да потпише ону петицију за Касандру12:smeha:

Иначе кад су кренули они протести стоп крваве кошуље, овде на форуму је неко окачио снимак једног Борковог пролетера који је рекао да 1945 нису завршили посао! Евиденто је да је пролетер мислио на наставак комунистичог терора. Озбиљне психопате.И сад ће тај да ми прича о пристојној Србији.

То ти је она фора, комунисти кукају како нацисти не ваљају, нацисти кукају како комунисти не ваљају а они исти шљам. 
пратио сам доста левицу србије јер сам се расправљао са комунситима доста тада, то су све будалетине. Сви који су ушли у ССП из боркове странке су људи који су у најмању руку исти као вучићеви пулени, само делују мало културније. 

Доста њих су били или су симпатизери организације као "маркс 21" и слично. 

И онда дођу овде на форуму ме убеђују како је СНС гори од њих, идентично као што ме убеђују по интернету да су "нацисти гори од комуниста"... мени су то исти људи, исти шљам. 

Ја сам рекао могу евентуално за радуловића да гласам, али због његове иницијалне приче о нижим порезима, то је оно што је најнеопходније Србији, добра бизнис клима... 

Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, haveaniceday рече

То ти је она фора, комунисти кукају како нацисти не ваљају, нацисти кукају како комунисти не ваљају а они исти шљам. 
пратио сам доста левицу србије јер сам се расправљао са комунситима доста тада, то су све будалетине. Сви који су ушли у ССП из боркове странке су људи који су у најмању руку исти као вучићеви пулени, само делују мало културније. 

Доста њих су били или су симпатизери организације као "маркс 21" и слично. 

И онда дођу овде на форуму ме убеђују како је СНС гори од њих, идентично као што ме убеђују по интернету да су "нацисти гори од комуниста"... мени су то исти људи, исти шљам. 

Ја сам рекао могу евентуално за радуловића да гласам, али због његове иницијалне приче о нижим порезима, то је оно што је најнеопходније Србији, добра бизнис клима... 

Све се слажемо.

Него види ове соколе, ови нас воде до слободе! Или што Авокадо каже дајете било кога, па замисли да се ови нешто питају. 

Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Вилер Текс рече

Све се слажемо.

Него види ове соколе, ови нас воде до слободе! Или што Авокадо каже дајете било кога, па замисли да се ови нешто питају. 

Jel si ti ovaj mali debeli što priča o radničkoj klasi?

Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Avocado рече

Jel si ti ovaj mali debeli što priča o radničkoj klasi?

Па ако морам да бирам улогу бићу овај што каже "Ми идемо прскамо редом" 

Тај је најјачи12:smeha:

Подели на овим сајтовима

Управо сада, GeniusAtWork рече

Је л' му се овај захвалио бар?

Не знам ни коме је сигнализрао то, овај мртав и слабо популаран. Ја сам се расправљао са њим по твитеру око тога, он је био нешто у фазону "хоћу са поносом". 

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...