Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему

Препоручена порука

пре 2 минута, Avocado рече

Ponavljanje tvojih fantazija o meni koje su suprotne stavovima koje ja iznosim te ne vodi nikud osim što potvrđuješ da nešto s tobom nije u redu.

Ja ne mogu da "shvatim" o sebi nešto što je samo proizvod tvojih uobrazilja, koliko god puta ti ponovio te uobrazilje...

Za razliku od mene, ti si sasvim eksplicitno nekoliko puta ponovio kako je maltretiranje neke dece baš super jer je time šatro ostvaren neki cilj.

Nikakve fantazije nema vec iskljucivo cinjenica...

Ali vama iz opozicije izgleda mora da se crta, poput Djilasa na primer, jer drugacije niste u stanju da ukapirate da se zalazete i u praksi vrsite maltretiranje dece... 

Ali kada vam se lepo nacrta onda ukapirate kao sto je ukapirao i Djilas, te je prestao da organizuje vredjanje i maltretiranje Vuciceve dece.

Подели на овим сајтовима

@Bilbija

Али како ћеш убедити Авокада да не фантазира, ако каже да Вучић нема легитимитет са 25% подршке укупног броја становништва, а подржао би другу власт са 1,5 % подршке укупног броја становништва.

Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Тачно. Али би их скинули и заменили са истим таквима или са Вучићем?Ово је бесмислени круг. Као фудбалски клуб који мења тренера на сваких пар месеци.

Polaziš od pogrešne pretpostavke da je bitno kakvi su... političari su onoliko loši koliko im mi dozvolimo da budu... isti ovaj Vučić da izgubi izbore pa da se jednog dana vrati će biti bolji nego sada, kao što je i sada bolji nego što je bio dok je bio Šešeljevo (Miloševićevo) kuče...

Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Milan Nikolic рече

@Bilbija

Али како ћеш убедити Авокада да не фантазира, ако каже да Вучић нема легитимитет са 25% подршке укупног броја становништва, а подржао би другу власт са 1,5 % подршке укупног броја становништва.

С тим што Вучић често вуче потезе које не би подржали они који гласају за њега. Да ли су ти потези тактика, стратегија, видећемо. Надам се да јесу...ако нису лоше је.

Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Milan Nikolic рече

@Bilbija

Još samo kada bi našao da sam ja to nekad napisao, onda bi bio normalan čovek, a ne napredni klevetnik...

Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Avocado рече

političari su onoliko loši koliko im mi dozvolimo da budu...

У којој то земљи народ заиста контролише систе и његове службенике-политичаре?

• Свиђа ми се 1
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Avocado рече

Još samo kada bi našao da sam ja to nekad napisao, onda bi bio normalan čovek, a ne napredni klevetnik...

Да, то је рекао Драшко а не ти.

Само ниси јасно одговорио за кога би гласао. Чини ми се да си позитиван према Јеремићу.

Зар је толика мистерија код свих вас са форума што нападате Вучића за кога сте ви заправо. Да ли можемо знати за сваког од вас када вас питамо за кога онда гласате када сте против Вучића?

Која политичка партија и који политички лидер из опозиције је твој избор против актуелне власти?

Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Вилер Текс рече

U Pescaniku je opisana ta zemlja i narod ... 

Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Milan Nikolic рече

Која политичка партија и који политички лидер из опозиције је твој избор против актуелне власти

Не постоји вероватно. Ако постоји глупо је да то крију.

Међутим тражити промену да би поставили никога или неке самозване експерте је потпуно сулудо.

Подели на овим сајтовима

Иначе то око 25% сам овде први поменуо ја :)  Миланче је написао нешто у стилу "Запад нема избора и мора да подржи Вучића јер има толику подршку народа...". Ја сам написао да има само 25% подршке укупног бирачког тела, што и није баш толико много.

Нигде нико није рекао да та/толика подршка није легитимна, нити је поредио подршку АВу са подршком опозицији и из тога извлачио неке закључке. Само написана једна цифра као конкретан одговор на једну конкретну поруку.

• Свиђа ми се 1
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Milan Nikolic рече

Да, то је рекао Драшко а не ти.

Eto...

пре 1 минут, Milan Nikolic рече

Само ниси јасно одговорио за кога би гласао. Чини ми се да си позитиван према Јеремићу.

Зар је толика мистерија код свих вас са форума што нападате Вучића за кога сте ви заправо. Да ли можемо знати за сваког од вас када вас питамо за кога онда гласате када сте против Вучића?

Која политичка партија и који политички лидер из опозиције је твој избор против актуелне власти?

Odlučiću za koga ću glasati kad budu izbori.... nisam član ili simpatizer neke stranke ako to pitaš...

Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, GeniusAtWork рече

Нигде нико није рекао да та/толика подршка није легитимна, нити је поредио подршку АВу са подршком опозицији и из тога извлачио неке закључке. Само написана једна цифра као конкретан одговор на једну конкретну поруку.

Онда си џабе писао. Значи има легитимну подршку коју сви треба да уваже.

• Свиђа ми се 1
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Вилер Текс рече

Šta podrazumevaš pod "zaista kontroliše"?

Narod u svakoj zemlji kontroliše sistem i političare, samo su različite kontrole i različito to šta neki narod svojim političarima dopušta... i u Severnoj Koreji postoji neka mera/granica koju kada bi režim prešao, nestao bi u roku od odmah...

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...