Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему

Препоручена порука

пре 17 минута, Milan Nikolic рече

- U inat svima! Danilo, voli te tata! - napisao je predsednik uz objavu na svom Instagram profilu

Да ли ће млади princeps да буде татин наследник? Шта мислите, шта ће да одлучи Сенат?

Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Bilbija рече

Znas sta je sa Djindjicem. Meni je manje vise nebitno sta je radio on ili bilo koji politicar, svio oni rade manje vise isto. Danas Vucic ne radi nista drugo sto ne bi radio Tadic da je na njegovom mestu. Evropa, integracije, oni finansiraju izgradnju puteva, grade fabrike itd bez obzira je li Vucic ili neko drugi tu, bitno je da ide ka zajednickom evropskom cilju.

Ja Djindjicu ne oprastam sto je isporucio Milosevica. Ne zato sto ja nesto volim i zalim Milosevica, ako je bas morao da ga se resi trebalo ga je likvidirati ili sta vec, ali nikako isporuciti ga. Predsednika drzave? Pa to ni jedan narod  od kada je sveta i veka nije uradio osim Srba i Djindjica. Zbog toga bih ga ja iskopao iz Aleje i presadio na deponiju.

Не бих ни ја Слобу нити било кога изручио Хагу. Међутим, не мислим исто као о Ђинђићу. Из ове перспективе мислим да је био позитиван играч. Ово о депонији је ружно, нема потребе да се пише тако. Такав речник осуђујем.

Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Branka62 рече

Da si ti pažljivo čitao, video bi da sam napisala

Nemam pojma šta ti ovo znači ali ajde, nije ni bitno.

Ama niko ti pravo da izneseš drugačije mišljenje nije ni osporio ali ti kažem, a kazali su ti idrugi, nije ovo ta tema. Ne znam šta je toliki problem da se otvori nova tema.

I jesam radosna zbog različitih mišljenja.Da, to je bogatstvo.

Samo što ni na jedan prilog koji, po mišljenju forumaša koji ga je postavio, ispunjava uslov da se nadje na temi Napredna zona sumraka, ja nisam pročitala "različito mišljenje" - nisam pročitala zašto to ne spada u Naprednu zonu sumraka. E to bi bilo sučeljavanje različitih mišljenja a ne Vidi, Peca je udario Cecu! Pa šta i Ceca je udarila Rodju.

Да сви сте ви за толеранцију док се мишљење дели. Чим неко мало грудва снешка одмах крене фрка. Исто као код снс екипе. Тему о опозицији у којој би качио свако лудило које нађем нећу отварати јер опозицијом нисам оптерећен. 

Поента мог писања је да лоша критика учвршћује критикованог. Није све на овиј теми лоша критика. Али и сам назив говори да није приоритет конструктивност...

Уживајте, нећу вас ометати више.

Можда једино напишем нешто слично овоме: Ах у Србистану је све одвратно, шта ће рећи странци, ко изађе задњи нека угаси светло, Вучићу п*д*ру... 

Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Драшко рече

tenor.gif

(sad se vidi :) )

Види ја сам више за Синана 

А волим и онај панк на крајишким свиркама. Шта ћу нисам чколовао оперу са елитом што ламентира над вратима ЕУ.

Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, Јанко рече

А да овде пуштам шта је, све време док је био у опозицији, причао исти тај Вучић о неистомишљеницима, власти, народу, Ћурувији и сл. оптужиће ме Билбија да опет пуштам пропаганду са неких медија, јер то сигурно нећемо видети на оним које сам раније набројао.

Мени је Билбија прећутао када сам му послао онај клип из 95 у коме је Вучић говорио о великој Србији и хвалио Крајишко руководство због одбијања Венс-Овеновог плана а Милошевића критиковао због залагања да се план прихвати. И ево где су краишки Срби данас а наравно Вучић као и сваки овдашњи политичар, није одговарао за своје небулозе и политичке промашаје

Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Просечан србенда рече

а зашто брате, ниси се ваљда уморио од критике Вучића и власти?

Види брате, да ли си свестан да сам ја овде изнео другачије мишљење и да је кренуло кукање како нисам у складу са правцем теме. Ако ниси на линији, не ваљаш. И сад неко са таквим ставом прича о тоталитаризму?  

Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Вилер Текс рече

Чим неко мало грудва снешка одмах крене фрка. Исто као код снс екипе

@Просечан србенда Читај у континуитету изјаве. Ако их тако читаш наћи ћеш још пар критика власти и њихових катастрофалних потеза.Само мало изађи из црно-белог шаблона.

Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Вилер Текс рече

Не бих ни ја Слобу нити било кога изручио Хагу. Међутим, не мислим исто као о Ђинђићу. Из ове перспективе мислим да је био позитиван играч. Ово о депонији је ружно, нема потребе да се пише тако. Такав речник осуђујем.

Ja sam vise za engleski pristup... Kromvela su englezi iskoplali i obesili ga mrtvog jos jednom, za svaki slucaj ...

Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Bilbija рече

Ja sam vise za engleski pristup... Kromvela su englezi iskoplali i obesili ga mrtvog jos jednom, za svaki slucaj ...

Kromvel se digao protiv miropomazane glave

Plus je svašta još lose doprineo

O Đinđiću nisam ni ja imao dobro mišljenje dok nisam u skorije vreme poslušao neke druge o njemu i promenio sam mišljenje 

Nije on bio antisrbin kako su ga rado plasirali zakuvači medija 

Mala je on beba bio za Bebu 

Ovo izručenje Slobe Hagu jeste sramno ali politika je drti džob 

Hvala Bogu da se mi njome ne bavimo

Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Драшко рече

Ovo izručenje Slobe Hagu jeste sramno ali politika je drti džob 

Hvala Bogu da se mi njome ne bavimo

On je predao simbol drzave i srpske drzavnosti . Nije problem u isporuci osobe, problem je u predaji sopstvenog drzavnog identita. Kraljevi, predsednici, zastava se ne isporucuju nikada dobrovoljno. On je to uradio. Puno izdajnika je bilo medju Srbima, usostalm kao i medju svim drugim narodima, ali nismo imali do Djindjica ovaj nivo i kvalitet izdaje nacije i drzave.

Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Bilbija рече

On je predao simbol drzave i srpske drzavnosti . Nije problem u isporuci osobe, problem je u predaji sopstvenog drzavnog identita. Kraljevi, predsednici, zastava se ne isporucuju nikada dobrovoljno. On je to uradio. Puno izdajnika je bilo medju Srbima, usostalm kao i medju svim drugim narodima, ali nismo imali do Djindjica ovaj nivo i kvalitet izdaje nacije i drzave.

A u kom kvalitetu je Sloba okrenuo leđa Srbima u Krajini?

Подели на овим сајтовима

Управо сада, Драшко рече

A u kom kvalitetu je Sloba okrenuo leđa Srbima u Krajini?

Navedi mi jedan primer da je neki narod osim nas i Djindjica isporucio svog predsednika ili vladara. Mozes Krajinu prosmatrati i tako ali ovo sto je Djindjic uradio prevazilazi svaki vid izdaje nacije i drzave. Mozes reci da je Milosevic ostavi na cedilu Srbe iz Krajine ( mada se ja ne slazem ) ali nije izdao kompletan narod i njegov suverenitet. Branio ga je koliko je mogao, i gresio naravno.

I nije bitna njegova krivica, Ako je kriv trebali smo mu mi suditi, likvidirati ako treba, ali nikako predati stranoj drzavi. 

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...