Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Avocado

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 15 минута, Стаљиново унуче рече

mentalni sklop dosojeda , naučen da vrti pet reči, vučić , vučić peder, sendvič i bot....

Pa ne znam kako drugačije da nazovem genija koji pokuša da u maniru pravog bota pohvali Vučića i optuži bivšu vlast (uz obavezno pominjanje Jeremića) za sankcije koje su bile na snazi sve dok je EU to tražila i to daleko duže za vreme Vučića nego za vreme Jeremića i kad mu se to predoči samo pređe preko toga, jer ga to kao ne interesuje... kako da nazovem takvu osobu ako ne botom???

Jel "idiot" bolji izraz? Ili možda licemer?

пре 2 часа, Avocado рече

Pa ne znam kako drugačije da nazovem genija koji pokuša da u maniru pravog bota pohvali Vučića i optuži bivšu vlast (uz obavezno pominjanje Jeremića) za sankcije koje su bile na snazi sve dok je EU to tražila i to daleko duže za vreme Vučića nego za vreme Jeremića i kad mu se to predoči samo pređe preko toga, jer ga to kao ne interesuje... kako da nazovem takvu osobu ako ne botom???

Jel "idiot" bolji izraz? Ili možda licemer?

Vidi  budaletino preko toga ne prelazim ja preko toga nego Lukašenko budaletino , Baćko naš, al tvom dosojedskom mozgu to ne dopire u te tvoje dve vijuge. Idi Baćku spomeni te koje si pobrojao pa bi te napušio ko i ja što bi da smo u kafani negde. stvarno bre kako uopšte živiš tako glup?

пре 29 минута, Стаљиново унуче рече

Vidi  budaletino

Neko ti drma kavez?  Ovog puta baš preterao sa votkom? Popustili živci?

Цитат

preko toga ne prelazim ja preko toga nego Lukašenko budaletino , Baćko naš, al tvom dosojedskom mozgu to ne dopire u te tvoje dve vijuge.

A odakle ti ideja da ja tvrdim da Lukašenko nije prešao preko toga što ga je vlada Srbije držala pod sankcijama jer joj je to naredila EU??? Naravno da je prešao preko toga...

Svađaš se sam sa sobom... i još pljuješ u ogledalo... hoće to kad se pretera sa votkom i popuste živci... :D

Цитат

Idi Baćku spomeni te koje si pobrojao pa bi te napušio ko i ja što bi da smo u kafani negde.

Lukašenko se baš lepo družio i sa njima... kao što bi se družio sa svakom vlašću u Srbiji... neće valjda Lukašenko da misli da prijateljstvo Belorusije i Srbije zavisi od toga ko je premijer/predsednik... pa nije moron... a nije ni bot... 

Istinomer obustavlja izbor za laž decenije zbog hakerskog napada na njihov sajt

Portal Istinomer je saopštio je da zbog hakerskog napada neće moći da okonča svoju anketu "Laž decenije".

Anketa je na tom sajtu trebalo da bude realizovana povodom desete godišnjice postojanja tog portala.

"Dan uoči zatvaranja glasanja, tj. juče, pretrpeli smo hakerski napad usled kojeg se nekih 10.000 glasova, koliko je sakupljeno za nedelju dana, tokom nekoliko časova pretvorilo u 350.000 'glasova'", piše u saopštenju.

Istinomer je istakao da je to "uticalo na stanje na tabeli" ankete o "Laži decenije" tako što su se predstavnici sadašnje vlasti "odjednom našli daleko iza leđa" predstavnika bivše vlasti, odnosno današnje opozicije.

"Priznajemo da je naša ideja propala. Nismo se dovoljno zaštitili. Odnosno, nismo bili u dovoljnoj meri svesni kako određene strukture u ovom društvu ništa ne prepuštaju slučaju", piše u saopštenju Istinomera.

Taj portal je ocenio da je "očigledno da svaki rezultat koji izlazi pred javnost mora biti grubo friziran" i "da nas je laž toliko stegnula, da nemamo daha ni da joj zalepimo etiketu 'Laži decenije'".

Uz izvinjenje svojim čitaocima i onima koji su učestvovali u anketi, Istinomer je poručio da "iako formalno nećemo proglasiti 'Laž decenije', verujemo da je i vama i nama jasno ko najviše laže i lažira".

Istinomer piše da će i dalje "čvrsto stajati na strani činjenica" i braniti istinu.

link

пре 54 минута, Avocado рече

Neko ti drma kavez?  Ovog puta baš preterao sa votkom? Popustili živci?

A odakle ti ideja da ja tvrdim da Lukašenko nije prešao preko toga što ga je vlada Srbije držala pod sankcijama jer joj je to naredila EU??? Naravno da je prešao preko toga...

Svađaš se sam sa sobom... i još pljuješ u ogledalo... hoće to kad se pretera sa votkom i popuste živci... :D

Lukašenko se baš lepo družio i sa njima... kao što bi se družio sa svakom vlašću u Srbiji... neće valjda Lukašenko da misli da prijateljstvo Belorusije i Srbije zavisi od toga ko je premijer/predsednik... pa nije moron... a nije ni bot... 

" Baćko naš, al tvom dosojedskom mozgu to ne dopire u te tvoje dve vijuge. Idi Baćku spomeni te koje si pobrojao pa bi te napušio ko i ja što bi da smo u kafani negde. stvarno bre kako uopšte živiš tako glup? "

поновити градиво

пре 11 минута, Стаљиново унуче рече

" Baćko naš, al tvom dosojedskom mozgu to ne dopire u te tvoje dve vijuge. Idi Baćku spomeni te koje si pobrojao pa bi te napušio ko i ja što bi da smo u kafani negde. stvarno bre kako uopšte živiš tako glup? "

поновити градиво

Nemoj toliko mnogo po kafanama... uništi mozak... idi odspavaj malo...

пре 9 минута, Avocado рече

Nemoj toliko mnogo po kafanama... uništi mozak... idi odspavaj malo...

миленијумима да га сатирем немош да падне на ограничење телигенције досоједног манга

Dokle ce ovi vise urinirati po pravosudju, skupstini, narodu...

WWW.BLIC.RS

Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević oko 10 sati stigao je u Republičko javno tužilaštvo u Nemanjinoj ulici u Beogradu, gde je podneo krivičnu prijavu protiv Aleksandra i Andreja Vučića zbog sučaja “Jovanjica”...

пре 4 часа, feeble рече

Dokle ce ovi vise urinirati po pravosudju, skupstini, narodu...

WWW.BLIC.RS

Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević oko 10 sati stigao je u Republičko javno tužilaštvo u Nemanjinoj ulici u Beogradu, gde je podneo krivičnu prijavu protiv Aleksandra i Andreja Vučića zbog sučaja “Jovanjica”...

шта се буниш? јел их прозивате за то ? кад нисте ви они сами себе туже.

Стварно би био ред да најзад промени дилера...

Цитат

Jovanović: Pokušaj upada u Skupštinu organizovali ratni zločinci i profiteri

Predsednik Liberalno demokratske partije (LDP) Čedomir Jovanović izjavio je danas da su pokušaj upada u Skupštinu Srbije u subotu organizovali Srpska pravoslavna crkva, Savez za Srbiju, ruska vojna obaveštajna služba GRU, ratni zločinci i profiteri.

цела вест

Treba od nekuda finansirati povecanje plata i penzija,.....tja,1324_womens  ...  ovako bi i ja mogo da upravljam ekonomijom....

SRBIN.INFO

Влада Србије је објавила нове највише износе локалне комуналне таксе за возила које ће од јануара, приликом регистрације, бити...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...