Jump to content
Avocado

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему

Recommended Posts

@ana čarnojević Види Ано, везано за прославу и поделе....поновићу: то што Вучић намеће Србији, тај економски систем, лично сам га живео, али једно 20 пута бољи систем...он намеће најбрутални капиталистички систем - јер пази, у ЕУ имаш разлику, није иста Холандија, Скандинавија и Италија, или Португал....он је већи папа од папе...често даје више него што треба да се покаже како је фаца.

Под два :) Да је он на власти у Данској Норвешкој, Шведској....не би саставио 3 дана! Личовали би га по друштвеним мрећама....то су земље где рецимо кандидаткиња за премијара, сазна се да није на време платила обданиште - плаче и даје оставку. Извиљава се због неодговорности. Сад ако волиш такве народе, онда и сам буди такав....не можеш бити геџа-протестант. А не треба бити ништа него то што јеси, јер то је онда конвертитство.

Под три: Међутим, геополитичка ситуација може донекле да објасни и делом да оправда неке АВ потезе. Друго, он иако фула често, ипак се труди, ради, па јбг. ко греши и ради. И ту да му гледамо кроз прсте....али он је продукт народа...ми Срби морамо да се научимо да мењамо власт али мирно. Не да виленимо и кољемо се....бре нема ту циле-миле, политичар си, или спроведи или бежи на сметлиште историје. Ето дачић нам је власт 30 година. Ок, нека га - па ЗАР немају Срби бољег? Дакле ако дача може да нас воза 3 деценије...ЈЕБИГА....до нас је, ми смо дебили!

Патријарх? Ајде да му ставимо да покушава АВ да наметне обавезу и да изгради мир у народу - тако прави родитељи и раде....кукао је и онај брат када се заблудели син вратио....тај брат је показао завист а не љубав!!! Обрати пажњу на њега и ту причу. Дакле, ајде да кажемо да је Патријарх погрешио...али не можемо иринеју одрећи калуђерство, старост....па лепота га видети, деду нашег, још Патријарха.

Ајде да еј човек омануо....али поделе у цркви немају ВЕЗЕ за АВ...то свако зна....дакле, да будемо мудри....неом да нас АВ раскупуса...лик је велики играч...није АВ сисао весло....да га не набијамо на колац ако ће и мир у црви страдаи....одвојимо во од политке АВ, и гледајмо као политику Патријарха!

Али, будимо опрезни....дакле, не делимо се око АВ....дајмо ђансу патријарху, а ми будимо на опрезу и мир у кући стварајмо! А политика је курва, у љој се не може бити поштен...то је игра ко же кога да оштети не даму помогне....има сад неки нови талас од Руса и Кинеза, али и он је под окриљм профита...а профит не пита. "Ако су браћа браћа, кесе нису сестре" каже се....

дакле: подржавам сваку аргументувану критику власти - рскринкавајте коцке, и све бућкурише...подржавам много тога од Јове бакижа....али немој Јово цркву да дираш? И немој да зовеш на крв! Јер пазите сви анти АВ - није он преко ноћи дошао....он је 30 година у политици, живот му је политика...јебига, не можемо основати партију твитујући...дакле, зашто Ломпар, Рељич, Ковић, Бакић...ма ко, не покрену народ? Па НЕЋЕ нико....дакле АВ није глуп...а ко оће да мења мењајте....и сад ради АВ да пукне Црква....или сутра по Јови да се браћа побију....немојте тако...то је накарадно.

Да би се створила политичка инфраструктура против АВ, алтернатива требају људи, труд и време....оне је своје градио 30 година. Ето успело се макар неки МИЦ око избора...гурајте ствар да добијте услове кој еоћете...и оранизујте се и гласајте....створите макар 30% на другој страни....нема друге...

Пишем ово јер ти макар, а не сматрам злонамерно, твирујеш, па и то је труд, и то је борба...џест го он...али немој да се микао Црква делимо нипошто, камоли око АВ...малоли нам је подела....

@Ćiriličar 

Cirko nije Jova zvao na krv. tu ti jako gresis. on je samo rekao kako stoje stvari. 

na konto papira...Jovo je pricao kako ga je zvao Vucic da mu pokaze DB dosije jednog opozicionog politicara. ali se zeznuo u proceni, mislio je da ce Jovo da se upeca na njegove udice i da pristane na dilove.

Jovo je samo dosao u poziciju da vidi taj dosije i iznese svoj cuveni zakljucak da su politicari, svi, unistili ovu zemlju i da politicki sistem mora da se srusi do temelja. inace nema nam spasa. i dosao u poziciju da vidi koliko AV voli imam tvoj DB dosije lajf stajl. uziva u tome i na tu foru plus bacanje mrvica sa stola i vlada. 

na stranu to sto sto je Jovo pametan covek koji je uvideo mafijasku strukturu ove vlasti. dakle nije morao neko da ga zove da mu pokaze AV dosije, skapirao je sam u kom grmu lezi zec. ima dovoljno strucnosti, obrazovanja i cestitosti da sam izvede zakljucak.

daj mi link gde je Jovo dirao crkvu.

@ana čarnojević Оцкеј ако је тако повлачим реч....имаш тамо кад говори о БГ на води, на философском...пази, ја се са бакићем слажем у вечини поводом система....него Ано, из искуства говорим, не сме се ручити ништа револуцијом....знамо и видимо куда то води....све су револуције крваве...боље да гладујемо него крв лијемо....а систем треба срушити, семе му затрети (не људима, систему)....али Ано то је тешка прича и спрски ситем је део Система сатанистичког у свету.

Понављам ти, да је Русија не-слободна и не-самостална земља....јер монетарни систем је ван контроле....умрешен је у светски сатанситички...да не трубимо о ФЕДу и ММФу...

САД, како деловати у тој глобално-локалној окупацији са АВ на ћелу Србије...јбг, нисам паметан, али подржавам сваки МИРАН притисак на власт...

ја када читам да су човека иселили из стана....лудим...хтео би екран да полупам, лоше се осежм недељу дана...и онда видим АВ како хвали "рај" у србији...бре живео сам у земаљским рајевим аправим и згадили ми се...шта ће АВ д ами прича.... Бакић ако не позива, а није глуп човек, на немире....онда сви на ноге, и на све начине да се врши притисак....али водити рачуна о томе, опет и опет - ни Русја није индепендент! Ни Кина није скроз....ми смо поробљени од светских сатаниста а АВ нам је "кнез"....Мило је у ЦГ...тек је доле зло...дакле све им ашири контест.

Иначе, подржавам ти сваки твит, активност, потрошено време - види се кроз екран да није злога него револт и мука, знам, верујем....а није селе ни туђина лака...сваку активност која раскринкава лажи, преваре...само настави и наставите. Ја не гледам ствари црно-бело. Него сматрам да Јово греши, јер, нисам га чуо да српску ствар тура и глобане контесте....Ано, ми смо окупирана земља....опасно се може изманипулисати народним незадовољством...ниси дете....што да ја трубим о томе теби....да не радам опозицију....од зла оца и горе матере...ттребају нови људи, нове снаге....сада имамо хаос...а АВ одговара хаос...налакше плива, игра се у тим ситуацијама....

пре 11 минута, Ćiriličar рече

Иначе, подржавам ти сваки твит, активност, потрошено време - види се кроз екран да није злога него револт и мука, знам, верујем....а није селе ни туђина лака...сваку активност која раскринкава лажи, преваре...само настави и наставите. Ја не гледам ствари црно-бело. Него сматрам да Јово греши, јер, нисам га чуо да српску ствар тура и глобане контесте....Ано, ми смо окупирана земља....опасно се може изманипулисати народним незадовољством...ниси дете....што да ја трубим о томе теби.

ti si malo apokalipticar i antiglobalista pa ti to smeta da vidis stvari ovde jasnije. to je tvoj filter i okej, guraj i ti. 

okupacija je svuda, ali evo opet im dajem sansu da je bojkot autentican odgovor srpskog inata kad ih svi prave budalama i kad ih vlast krade i lozi na foru populizma (videti post iznad) a stranci nagovaraju da glasaju za lopove i licemere. kao neka tekma pa pobedimo iz inata. i zamisli, taj autenticni srpski inat se generisao na drugosrbijanskom tviteru. svi su oni potekli iz opanaka, sa ajfonom ili bez.

videcemo. 

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...