Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Recommended Posts

пре 7 часа, obi-wan рече

`Vantazija!... Ovde bi se rado prosetao bar jednom godisnje... :)

Da ovo imam u svom gradu, vala i više puta :). 

Još jedan zanimljiv, nije klasična promenada, ali je postao vrlo popularan na internetu.

1280px-%D0%9E%D1%81%D1%96%D0%BD%D1%8C_%D

enhanced-buzz-orig-29503-1368538699-17.j

Prozvan je "tunel ljubavi" jer se zaljubljeni parovi često slikaju u njemu. Napravljen je u SSSR, tj u Ukrajini i namjerno su posađena drveća i šiblje kako bi se sakrilo kretanje vozova ka nekoj tajnoj bazi, a i dan dans je povremeno u upotrebi. 

пре 6 минута, Justin Waters рече

Prozvan je "tunel ljubavi" jer se zaljubljeni parovi često slikaju u njemu. Napravljen je u SSSR, tj u Ukrajini i namjerno su posađena drveća i šiblje kako bi se sakrilo kretanje vozova ka nekoj tajnoj bazi, a i dan dans je povremeno u upotrebi. 

Znam za ovo mesto, citao sam nesto ranije, i isto izgleda fenomenalno. :)

пре 3 часа, Снежана рече

Данас је светски дан поезије, у то име....

Jeste. SveCki

29425912_10214053765491276_1770008249483

Pre tacno 19 godina i nekih 4 sata vise, moja (tada jos uvek buduca) zena i ja, zajedno sa masom drugog naroda, istrcavamo iz autobusa, koji nas je doveo iz grada do svoje stanice gde mu je garaza. Kako smo izasli, prosli smo jos nekih 50tak metara, a onda smo culi prve 3 eksplozije, nesto podalje iza nas. Sirene za uzbunu su bile oko pola sata pre toga, ali ih vecina nas iz naseg crkvenog hora nismo culi, jer smo bili na probi.

Pre toga, s proleca 1985. godine, Star Wars: Return of the Jedi stigao je u nas kraj, da sve nas, jos uvek vrlo mlade ljubitelje svemirskih opera, odusevi mimo svakog ocekivanja. To je bio dan posle koga vise nista nije bilo isto. Ovo besprekorno remek-delo unelo je u nase radoznale zivote onu dobro poznatu i neunistivu decacku fascinaciju, koja nas nije napustila nikad nakon toga.

Svi smo mi u ono vreme bili pravi Amerikanci, ljudi zapada u najboljem smislu te reci. U nasim snovima vec smo bili stanovnici te obecane zemlje.

Ko bi rek`o da ce iz te iste zemlje svega 14 godina posle toga da nam dodje niko drugi nego sama smrt, i to u hordama.

Nista nije bolnije od izneverene ljubavi. Vecina nas smo ostali decaci zagledani u vecnost, samo je obecana zemlja prestala da postoji.

Na danasnji dan, pre 19 godina... jos jedan dan posle koga nista vise nije bilo isto...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...