Jump to content
Милан Меденица :)

Видне (физичке) појаве демонске природе

Оцени ову тему

Recommended Posts

Medo,brate...

Dragi,brate...

Gospod je s vama,ali znate vi to nego je htio da i mi znamo i kolika je

Nj Sila i Moć i Milost i da ..."nema među bogovima takvog kakav si Ti Gospode,

i nema djela kakva su tvoja..."Psalam,ne znam koji  :smiley:

vrtiloptu посреди нас сестро  :)

псалам 85

http://www.svetosavlje.org/biblioteka/Svetopismo/Psaltir/Psaltir085.htm

Хвала брате на подељеном искуству  :smiley:

Ја сам имао прилике да видим пар пута демонизоване људе у манастирима и неким црквама, тај осећај се не може описати... То ми је само ојачало веру и схватио сам да са духовним животом нема шале...

[/quote  i sta se desilo dalje tada sa tim ljudima  ,postado radoznala malo pa nemoj zamjeriti

Вероватно неки са форума су чули за сестру Љиљу из БГ, која је имала јаких проблема...

Читане су јој молитве на разним местима, и имала је такве јаке реакције (имао сам прилик да се уверим у то манастиру Сочаница на Косову), али хвала Богу после пар година, милошћу Божијом се исцелила, постала је искушеница, а данас је монахиња у једном манастиру у Црној Гори и зове се Матрона  :smiley:

За остале случајеве не знам... Неки су после молитви постали блажи "болесници"

Извини тек сад сам видео твоје питање  :smiley:

Identican san sam snio kao i Meda pre puno godina, ali za razliku od njega umesto moilitve i sl. sam se izdravo na "demona" rekavsi mu: "P...o jedna napadas me dok spavam! AJde dodji mamu ti j...m!" I tu se probudio. Simptomi su bili identicni, ali rezonovanje drugacije...

Identican san sam snio kao i Meda pre puno godina, ali za razliku od njega umesto moilitve i sl. sam se izdravo na "demona" rekavsi mu: "P...o jedna napadas me dok spavam! AJde dodji mamu ti j...m!" I tu se probudio. Simptomi su bili identicni, ali rezonovanje drugacije...

пааааааа, није баш идентичан - могао си да се дереш  0102_laugh

тешко да се телесност може одбранити другачије до молитвом од бестелесног који те може походити кад и где хоће, од тога нема брањења физиком.

Prvi put sam video opsednutu osobu u manastiru Denkovac 1998god.,sedeli smo na veraddi sa ocem Petrom kad su dva odrasla muškarca ( otac i stric ) doveli devojcicu od 13g.Prvo su pokušali devojcicu da uvedu u hram ali se ona odupirala vikala,dobila je toliko jaku snagu da njih dvojica nisu uspevali da je savladaju. Videvši da tu nešto nije uredu otac Petar je odmah ustao i krenuo ka njima kako se on približavo dete je zapomagalo ,, on ce me ubiti ,nedajte mu ,, itd. onda je otac pozvao još jednog brata koji je pomogo da devojcicu prenesu do kapele Sv.Dene  ali ponovni pokušaj da je uvedu u crkvu nije uspeo ,Ava je naredio da je puste da se malo smiri ispred kapele ,kad se umirila otac ju je izjednom gurnuo kroz otvorena vrata u kapelu.Odmah je počeo da čita molitvu dete je i dalje zapomagalo da je to bilo užasno ali posle nekoliko molitvi ona se smirila.Posle svega u razgovoru sa roditeljima saznalo se da oni nisu venčani i da su se za pomoć obraćali nekoj gatari.

Znam odlično .

питам због других, ако си вољан да поделиш ...

наравно да не мислим да исповедиш нечије или тако нешто, већ да предочиш неке очигледне опасности ...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...