Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Милан Меденица :)

Видне (физичке) појаве демонске природе

Оцени ову тему

Recommended Posts

Guest Florensita

Vasa iskustva ili ono sto ste culi....

A evo i jednog mog sna...

Sanjala sam da bezim od samog demona koji mi juri i satro me je u cosak...Nisam imala gde da idem a plasila sam se da me ne ubije...Setila sam se da znam napamet molitvu casnom Krstu  i pocela sam je izgovarati...On se odjednom zbunio jer je znao da ga se plasim i poceo je da se hvata za glavu i vristi tako uzasnim i piskavim glasom i odjurio je glavom bez obzira, poceo je da ludi u tim trenutcima, i pobegao od mene...  clapc

Mislim da svako ko vodi duhovmu borbu postane svestan da postoji neko ko ga ometa. To ne mora biti strasno kao u slucaju brata Konstantina.

Trapo nije to nista strasno, svkog demoncic napada gde je najatnji..samo mozda neko ne zeli da prica otvoreno o tome.A znam poprilicno velik broj ljudi iz crkve koji su imali slicna iskustva....Razumes li me, ne mogu oni nama nista ,ako im mi ne dozvolimo...svetitelji su pricali sa njima, cak su im se i rugali 0110_hahaha :cheesy2: radi njihove nemoci 319.gif

Mislim da svako ko vodi duhovmu borbu postane svestan da postoji neko ko ga ometa. To ne mora biti strasno kao u slucaju brata Konstantina.

Trapo nije to nista strasno, svkog demoncic napada gde je najatnji..samo mozda neko ne zeli da prica otvoreno o tome.A znam poprilicno velik broj ljudi iz crkve koji su imali slicna iskustva....Razumes li me, ne mogu oni nama nista ,ako im mi ne dozvolimo...svetitelji su pricali sa njima, cak su im se i rugali 0110_hahaha :cheesy2: radi njihove nemoci 319.gif
?????? ??? ???? ???????? ?? ????????? ???????. ?? ????? ?? ??? ????? ???? ????????? ?? ??? ?????? ????? ???? ????. ??? ??? ?? ????? ?????? ?? ???? ????????? ??? ?????? ?? ??????. ???? ??? ???? ? ???? ????? ? ???? ????????. ???? ?? ???????? ???? ??? ??? ??? ?????.

Ali zato velike podviznike posebno napadaju. Imamo primer savremenih staraca Josifa Isihaste i Arsenija koje su demoni godinama svake noci tukli i prebijali.

Meni se najvise svidja odnos sv Makarija Egipatskog i njegov odnos sa njima 0110_hahaha :cheesy2: drz' ga 319.gif
????? ?? ? ????? ?????? ????? ????????

Guest Florensita

Vasa iskustva ili ono sto ste culi....

A evo i jednog mog sna...

Sanjala sam da bezim od samog demona koji mi juri i satro me je u cosak...Nisam imala gde da idem a plasila sam se da me ne ubije...Setila sam se da znam napamet molitvu casnom Krstu  i pocela sam je izgovarati...On se odjednom zbunio jer je znao da ga se plasim i poceo je da se hvata za glavu i vristi tako uzasnim i piskavim glasom i odjurio je glavom bez obzira, poceo je da ludi u tim trenutcima, i pobegao od mene...  0110_hahaha

Demon je bio crven, imao je crnu grivu, kandze, i velike oci, imao je tako piskav glas ma gore nego kada zvizdite pola sata pistaljkom... :cheesy2:

Bez namere da ikoga povredim, mislim da je to bezveze, mislim na uopste temu. Ne shvatam zasto gubiti vreme na teme poput ove. Izvinjavam se sto upadam  0110_hahaha

?? ?? ???? ???? ?? ?? ????????, ???????? ???????? ?????? ? ?? ?? ??????? ??????? ????? ?????? ??? ????.

uglavnom pored mene se pojavljivala crna silueta od koje jeza prodire i u kosti i dok je tu bila ista nisam mogao da uradim sa sobom ni da pustim glasa, ni da mrdnem telom..blagi uzas.

Nadam se da nisam nikog sablaznio pricom

???? ??? ?? ?? ???? ?????? ?????? ??? ??? ???? ????? ?????? ... ? ???????? ??? ?? ???????? ?? ???? ?????, ? ??? ???? ?? ?????? ???????, ???????? ?? ????? ??????? ?? ??? ...

???? ???? ?? ???? ?? ?? ?? ??? ???? ?? ?? ???????? ? ????????? ???????? ????, ?? ????? ???? ?????? ??? ???? ?? ????? ??????? ????? ????? ????, ???? ???? ???? ?? ?????...

???? ??????, ?? ?????.

Mislim da nije potrebno demonima da nas slabasne nesto posebno uznemiravaju i plase. Mislim da im je televizija danas dovoljna. Preko televizije u jednom danu mozemo videti hiljadu scena nasilja bluda i koje cega koje se utisnu u nase secanje i prljaju nase srce i odvajaju nas od Boga. Onome ko gleda ceo dan Tv nije potrebno ubacivati pomisli kad ima umesto njih zivu sliku.

?????, ?? ?? ??, ?? ??? ?????? ?? ?? ?? ???? ?? ???????????? ??????? ?????, ??? ?? ??????? ???? ?? ?????, ?? ?? ???? ...

?????? ?? ? ??? ??-? ?? ?????? ...

Mislim da nije potrebno demonima da nas slabasne nesto posebno uznemiravaju i plase. Mislim da im je televizija danas dovoljna. Preko televizije u jednom danu mozemo videti hiljadu scena nasilja bluda i koje cega koje se utisnu u nase secanje i prljaju nase srce i odvajaju nas od Boga. Onome ko gleda ceo dan Tv nije potrebno ubacivati pomisli kad ima umesto njih zivu sliku.

?????, ?? ?? ??, ?? ??? ?????? ?? ?? ?? ???? ?? ???????????? ??????? ?????, ??? ?? ??????? ???? ?? ?????, ?? ?? ???? ...

?????? ?? ? ??? ??-? ?? ?????? ...

Slazem se. Pojenta je da nas demoni drze u vlasti preko raznih sitnica dok direktna javljanja i napadi cesto umeju da otrezne. Ipak je najveca prevara djavola da nas ubedi da on nepostoji i da nas drzi u ropstvu preko  nekih stvari za koje ne bi ni rekli da je od demona. 

Следеће фотографије сам добио недавно од једног нашег јеромонаха, иначе човека који не воли непроверене ствари.

Фотографије које вам постављам је он добио из Русије.

На фотографијама се налази једна група младића који су мало више попили.

На истим фотографијама, виде се и застрашујући ликови.

Уверите се...

Постављена слика

izdvojeni deo:

Постављена слика

Druga slika:

Постављена слика

izdvojeni deo:

Постављена слика

(moguce da je i andjeo koji odstupa od coveka)

izdvojeni deo 2 :

Постављена слика

Ovo ce biti da je malo bolji photoshop. Slike ovih avetinja sam video jos pre 4 godina odvojeje od ove

grupe sto se alkoholise. Tako da neka manipulacija sa sadrzajem jeste e sad dali su same avetinje prave ili

ne ne znam. Ali jos nisam cuo za foto aparat koji slika duhove. 0442_feel

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...