Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Recommended Posts

Опрости јој Маниту јер не зна шта ради...
Значи, кад нађеш "нормалног мушкарца" и потпишете онај уговор, тамо има један лист за мушкарце који жене не виде. Каже да муж може да престане да се прави фин, додуше не одједном, али постепено. Па ће за пар година да диже ноге на сто, брише уста рукавом, подригује, испушта гасове наглас и слично. Онда ће сатима телећим погледом да гледа у телевизор уз чипс и пиво, пусти стомак, изгуби косу и интересовање за ноћне активности. Лежиш тако у кревету са сузним очима, нешто се бринеш и треба ти пажња, он већ хрче 200 на сат. И испушта гасове. Наглас.
Па ти види да ли ти се исплати. Ајде сад врати се на бизнис и паре, па живи у миру и срећи. Паре никад не испуштају гасове, никад не забораве рођендан и увек ти купе управо оно што желиш!

Ne treba ti papir za to, taj deo muske kulture smo navezbale jos ranije Samo fali jos deo da mu ne prodje tiket, pa da moramo da se sklanjamo po sklonistima

@Bernard realno, ako ti smeta moj bivsi zivot ili ti glupa tema, imas sigurno mnogo zanimiljivijih stvari od mene. A nema potrebe da sudis ili se podsmevas nekome koga ne poznajes ili ne znas njegovu zivotnu pricu. To sto ljudi podele nesto, ne znaci da tebi to treba da bude jedina zabava, sigurno imas milion drugih, nisam ti bas neophodna ja, da bi ti zivot bio zanimljviji zbog zlobnih komentara 

пре 2 часа, Grizzly Adams рече

Значи, кад нађеш "нормалног мушкарца" и потпишете онај уговор, тамо има један лист за мушкарце који жене не виде. Каже да муж може да престане да се прави фин, додуше не одједном, али постепено. Па ће за пар година да диже ноге на сто, брише уста рукавом, подригује, испушта гасове наглас и слично. Онда ће сатима телећим погледом да гледа у телевизор уз чипс и пиво, пусти стомак, изгуби косу и интересовање за ноћне активности. Лежиш тако у кревету са сузним очима, нешто се бринеш и треба ти пажња, он већ хрче 200 на сат. И испушта гасове. Наглас.

Dočim žene ništa od ovog nikad nema šanse da učine - njihova blagoutrobija ispuštaju isključivo parfeme floralnog bukea jer ne jedu čips i ne piju pivo već isključivo pasu cveće, ne gledaju TV s nogama gore već samo pišu poeziju u sveščice boje lavande, a seks im i ne treba jer su manje-više eterična bića... :ani_biggrin:

Управо сада, Paradoksologija рече

njihova blagoutrobija ispuštaju isključivo parfeme floralnog bukea

Ма испуштају нервне отрове, али нечујно... превејано, без упозорења...

пре 4 минута, Katarina1973 рече

@Bernard realno, ako ti smeta moj bivsi zivot ili ti glupa tema, imas sigurno mnogo zanimiljivijih stvari od mene. A nema potrebe da sudis ili se podsmevas nekome koga ne poznajes ili ne znas njegovu zivotnu pricu. To sto ljudi podele nesto, ne znaci da tebi to treba da bude jedina zabava, sigurno imas milion drugih, nisam ti bas neophodna ja, da bi ti zivot bio zanimljviji zbog zlobnih komentara 

@Ayla  ..није трол...женско је! сунцетипољубим :)))

Катарина, добродошла! Прави се да ниси видела шта пишемо ...може? 

Управо сада, Grizzly Adams рече

Ма испуштају нервне отрове, али нечујно... превејано, без упозорења...

Moram li da naglasim sarkazam? :mahmah:

пре 1 минут, Katarina1973 рече

@Paradoksologija sarkazam je zlobna, ostra i ponekad uvredljiva poruka. A ne sala!

Sarkazam ne mora biti ni zloban ni preterano oštar, a tek ne mora biti uvredljiv.

пре 4 минута, Сања Т. рече

@Ayla  ..није трол...женско је! сунцетипољубим :)))

Катарина, добродошла! Прави се да ниси видела шта пишемо ...може? 

Pa, dobro, šta fali? Šalimo se malo.

@Ayla , sad ti jasno zašto neću dnevnik :smeh2: 

пре 2 минута, Paradoksologija рече

Sarkazam ne mora biti ni zloban ni preterano oštar, a tek ne mora biti uvredljiv.

"Da mi nije sarkazma nikad ništa pozitivno ne bih imao da kažem ":smeh2:

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.

• Сличан садржај

• Од Katarina1973,
      Ne znam da li je nekome tema zanimljiva ili se nekada osecao ovako ili mu je samo smaranje, jer je ovde na forumu da se opusti.
      Ja se osecam grozno (u prevodu depresivno, pred samoubistvo), jer moj partner, u fazi bivsi - ja trazim stan, odustao od vestacke oplodnje i sada smatra iako je i sam cekao do 47 godine, da mu je porodica bitnija nego ja, a da sam ja samo jedna negativna osoba koja njemu unistava srecne dane sa drugarima u kladionici. Jedva je docekao da ja predlozim kraj, ali ja ne mogu da se izborim da cinjenicom da cu ponovo biti sama i strah me je da cu zivot provesti sama ili ja to nesto radim pogresno.
      Izvinite ako smaram, pa onda samo zaboravite ovu temu
  • Create New...