Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Recommended Posts

Управо сада, Bernard рече

Ma nekažem ni ja, stvarno nisu, ali da joj mama sa 66 god. nosi odela, kapute isuknje na hemijsko čišćene, jer joj ćerka nema vremena........:smeh1:

Misliš li da bi bolje bilo da za to ima supruga, slugu ili nešto treće?

пре 55 минута, Ayla рече

Ali pazi, ja imam toliko predivnih i uspješnih prijateljica, koje gradeći svoju karijeru nisu stigle da se posvete svom emotivnom životu. Svaka od njih je prelijepa, uspješna i prilika koju bi svaki čovjek poželio, ali one nisu na društvenim mrežama, ne izlaze... jednostavno, i dalje žive po svom obrascu, i osjećaju se jako usamljeno.

Tužno :(

Je l znaš žene koje su u braku i osećaju se usamljeno?

Управо сада, Bernard рече

Ma nekažem ni ja, stvarno nisu, ali da joj mama sa 66 god. nosi odela, kapute isuknje na hemijsko čišćene, jer joj ćerka nema vremena........:smeh1:

Možda i nema. Znam ih koje rade po 20h, ali zaista nemaju vremena za elementarne stvari. Da li možeš da zamisliš ženu koja nema vremena ni za pauzu za ručak, tako da servis koji si pomenuo nije ništa ni strašno, ni strano.

Ma koja će žena doći na nov forum i odmah jaoj nemam nikog, ubi samoća, a lepa ko upisana. Zabavno mi da gledam utešitelje kako se utrkuju za pomoć 

A meni je Neša car, niko mu nije do kolena. Ne mogu da zamislim Pouke bez njega

пре 1 минут, Natasa. рече

Je l znaš žene koje su u braku i osećaju se usamljeno?

Naravno da znam i takve. Djeluju srećno, ostvareno i milo... u biti su tužne i usamljene. Rekoh da ih znam, ali ih ne razumijem. Umjesto što tuguju i čekaju, dobro bi za njih bilo da promijene svoj život.

пре 4 минута, Ayla рече

Naravno da znam i takve. Djeluju srećno, ostvareno i milo... u biti su tužne i usamljene. Rekoh da ih znam, ali ih ne razumijem. Umjesto što tuguju i čekaju, dobro bi za njih bilo da promijene svoj život.

Јесте! Ову да удамо, оне да запослимо...и тако...свима лепо :)

Управо сада, Сања Т. рече

Јесте! Ову да удамо, оне да запослимо...и тако...свима лепо :)

...i kad ih udamo i zaposlimo nas da prozivaju?
Bilo bi: suprug je ne razumije, a šef maltretira. Ja sam za to da ih podržimo uz one dvije mudre rečenice:
- Ne kukaj, čini nešto za sebe!
- Sama pala, sama se ubila.

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.

• Сличан садржај

• Од Katarina1973,
      Ne znam da li je nekome tema zanimljiva ili se nekada osecao ovako ili mu je samo smaranje, jer je ovde na forumu da se opusti.
      Ja se osecam grozno (u prevodu depresivno, pred samoubistvo), jer moj partner, u fazi bivsi - ja trazim stan, odustao od vestacke oplodnje i sada smatra iako je i sam cekao do 47 godine, da mu je porodica bitnija nego ja, a da sam ja samo jedna negativna osoba koja njemu unistava srecne dane sa drugarima u kladionici. Jedva je docekao da ja predlozim kraj, ali ja ne mogu da se izborim da cinjenicom da cu ponovo biti sama i strah me je da cu zivot provesti sama ili ja to nesto radim pogresno.
      Izvinite ako smaram, pa onda samo zaboravite ovu temu
  • Create New...