Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Recommended Posts

пре 3 минута, Bernard рече

Klasičan! Ženska sa karijerom došla na forum da trži društvo......:smeh1:

Ali pazi, ja imam toliko predivnih i uspješnih prijateljica, koje gradeći svoju karijeru nisu stigle da se posvete svom emotivnom životu. Svaka od njih je prelijepa, uspješna i prilika koju bi svaki čovjek poželio, ali one nisu na društvenim mrežama, ne izlaze... jednostavno, i dalje žive po svom obrascu, i osjećaju se jako usamljeno.

Tužno :(

пре 8 минута, Ayla рече

Ma, naravno. Bude zanimljivo... ali prvi put, zaista, prvi put me ubi sjen - Troooooool. Bilo me je sramota, i baš sam grozna, i nisam to htjela da sakrijem.
Stidim se još. :blush:
Pogriješih, nadam se, jer je tako draga. 

I mene je, al sam se uzdržala. Godinu dana tu i sramota me da otvorim temu, a Kata odmah dnevnik... Što nije uopšte loše, ne daj Bože da su svi kao ja :blush:joooj

пре 13 минута, Ayla рече

Ali pazi, ja imam toliko predivnih i uspješnih prijateljica, koje gradeći svoju karijeru nisu stigle da se posvete svom emotivnom životu. Svaka od njih je prelijepa, uspješna i prilika koju bi svaki čovjek poželio, ali one nisu na društvenim mrežama, ne izlaze... jednostavno, i dalje žive po svom obrascu, i osjećaju se jako usamljeno.

Tužno :(

Poznajem i ja takve tužne primere. Od mog bivšeg direktora ( u penziji je) je sin na jedvite jade diplomirao iz ekonomije, ali se je vrlo lako i dobro oženio. Sa ćerkom je tužna priča, magistar prava i doktorat iz ekonomije, super služba, karijera, FB, Twitter, Instagram..... Ništa ne pomaže, još uvek je sama, u 41. godini.

пре 47 минута, Ayla рече

Ma, naravno. Bude zanimljivo... ali prvi put, zaista, prvi put me ubi sjen - Troooooool. Bilo me je sramota, i baš sam grozna, i nisam to htjela da sakrijem.
Stidim se još. :blush:
Pogriješih, nadam se, jer je tako draga. 

Што се стидиш, кад личи на трола...Да није од нинџе..оно тотално другачије?

пре 2 часа, Grizzly Adams рече

Опрости јој Маниту јер не зна шта ради.

Htedoh i ja nešto slično da napišem :smeh1:.

Ima super posao, a usamljena je. Da je udata u 40 i nekoj nervirao bi je glupi muž i preglasna deca. :smeh1:

Niko srećan, a niko dovoljan, niko miran, a niko spokojan...:0212_rolleyes:

Uživaj @Katarina1973 i dobrodošla na Pouke :sunce:!

пре 5 минута, Сања Т. рече

Што се стидиш, кад личи на трола...Да није од нинџе..оно тотално другачије?

@Muramasa nas možda troluje tako što nam je najavio trolovanje pa se svaki čas istripujemo :D

Katarina, dobrodošla na forum :)

пре 30 минута, Bernard рече

Poznajem i ja takve tužne primere. Od mog bivšeg direktora ( u penziji je) je sin na jedvite jade diplomirao iz ekonomije, ali se je vrlo lako i dobro oženio. Sa ćerkom je tužna priča, magistar prava i doktorat iz ekonomije, super služba, karijera, FB, Twitter, Instagram..... Ništa ne pomaže, još uvek je sama, u 41. godini.

Pa dobro, što je to tolika tragedija?

пре 26 минута, Ayla рече

Nisu to neke godine... :1319_womens:
Naglašavaš ih kao da ima 141... hajde breeeeee. :0120_angryy:

Ma nekažem ni ja, stvarno nisu, ali da joj mama sa 66 god. nosi odela, kapute isuknje na hemijsko čišćene, jer joj ćerka nema vremena........:smeh1:

пре 1 минут, Paradoksologija рече

@Muramasa nas možda troluje tako što nam je najavio trolovanje pa se svaki čas istripujemo :D

Čim se pojavi neka "suprugičasta" znaću da je on u pitanju. :)))

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.

• Сличан садржај

• Од Katarina1973,
      Ne znam da li je nekome tema zanimljiva ili se nekada osecao ovako ili mu je samo smaranje, jer je ovde na forumu da se opusti.
      Ja se osecam grozno (u prevodu depresivno, pred samoubistvo), jer moj partner, u fazi bivsi - ja trazim stan, odustao od vestacke oplodnje i sada smatra iako je i sam cekao do 47 godine, da mu je porodica bitnija nego ja, a da sam ja samo jedna negativna osoba koja njemu unistava srecne dane sa drugarima u kladionici. Jedva je docekao da ja predlozim kraj, ali ja ne mogu da se izborim da cinjenicom da cu ponovo biti sama i strah me je da cu zivot provesti sama ili ja to nesto radim pogresno.
      Izvinite ako smaram, pa onda samo zaboravite ovu temu
  • Create New...