Jump to content

Recommended Posts

пре 16 часа, Katarina1973 рече

Ja sam od nedavno na ovom forumu, pa ne znam da li sam uopste na "dobroj"temi, ali nekada osetim da mi bude lakse da podelim sa nekim tugu koju osetim. Imam 44 godine, veliku i lepu karijeru, ali sam sad shvatila da sam odvratno usamljena i da zelim potpuno druge stvari u zivotu: normalnog muskarca, decu, dom, setnje, prirodu i mnogo smeha...

Ne znam koliko vas se naslo u ovakvoj situaciji, ali meni samoca u 4 zida pocinje da postaje zaista nepodnosljiva. Mozda ste nekada imali onaj osecaj: da mi je samo da cujem zivu rec i nekog pogledam u oci i pricam i bice mi dovoljno za jedan srecan dan...

Ali, valjda ce se i to desiti....

Molim se Bogu da se to desi...

Добро дошла Каћа! :-)

Осим што нас има на Форуму, постоји и група Поуке на Виберу, па и тамо има доста добрих душа с којима можеш да ћаскаш до миле воље. Надам се да ће ти се свидети овде код нас. И ја сам релативно нова (члан од маја), и поприлично сам задовољна :-)

@Светлана90 Ja uvek verujem da je lakse kad se prica, kad podelis sa nekim... pa tako i ovaj forum.

Kad god ti zatreba sagovornik ili ti se samo prica, ja sam tu, jedva cu da docekam da imam drustvo za pricu :)

Опрости јој Маниту јер не зна шта ради...

Значи, кад нађеш "нормалног мушкарца" и потпишете онај уговор, тамо има један лист за мушкарце који жене не виде. Каже да муж може да престане да се прави фин, додуше не одједном, али постепено. Па ће за пар година да диже ноге на сто, брише уста рукавом, подригује, испушта гасове наглас и слично. Онда ће сатима телећим погледом да гледа у телевизор уз чипс и пиво, пусти стомак, изгуби косу и интересовање за ноћне активности. Лежиш тако у кревету са сузним очима, нешто се бринеш и треба ти пажња, он већ хрче 200 на сат. И испушта гасове. Наглас.

Па ти види да ли ти се исплати. Ајде сад врати се на бизнис и паре, па живи у миру и срећи. Паре никад не испуштају гасове, никад не забораве рођендан и увек ти купе управо оно што желиш! :)

Katarina, dobro dosla i bolje se snasla an forumu. :) Procitao sam sve sto si napisala, Samoca se najbolje pobedi kada naucimo da uzivamo u samoci i ispunimo svoje vreme nekim interesovanjima ili hobijima, ne vezanim za posao. Kada budemo zadovoljni sobom i uzivamo u tome sto radimo lako se neko useta neprimecen u nas zivot i samo doda jos malo srece u nas vec srecni zivot. Nadam se da ces uspeti na ovom sajtu da upoznas nekoga ako je to uposte na ovom sajtu izvodljivo.... ja sam vec godinu dana ovde i:loading:Nemoj se predavati i mnogo birkati samo daj svakom ko ti se ucini zanimljiv sansu, i insistiraj da se vidite uzivo. Puno srece u proucavanju sajta...:skidamkapu:

пре 21 часа, Katarina1973 рече

Ja sam od nedavno na ovom forumu, pa ne znam da li sam uopste na "dobroj"temi, ali nekada osetim da mi bude lakse da podelim sa nekim tugu koju osetim. Imam 44 godine, veliku i lepu karijeru, ali sam sad shvatila da sam odvratno usamljena i da zelim potpuno druge stvari u zivotu: normalnog muskarca, decu, dom, setnje, prirodu i mnogo smeha...

Ne znam koliko vas se naslo u ovakvoj situaciji, ali meni samoca u 4 zida pocinje da postaje zaista nepodnosljiva. Mozda ste nekada imali onaj osecaj: da mi je samo da cujem zivu rec i nekog pogledam u oci i pricam i bice mi dovoljno za jedan srecan dan...

Ali, valjda ce se i to desiti....

Molim se Bogu da se to desi...

Generacijo, pre svega jedan veliki mega pozdrav za tebe! :mahmah:

Za pocetak, i ja cu sa moje strane da ti pozelim srdacnu dobrodoslicu na ovo fino mesto. Pre nego sto nesto mozda napisem uzeo bih da procitam sta su ostali pisali, ali mogu da ti kazem jedno: dobro je i odlicno sto si pocela da slusas svoje srce; posao i karijera su dobra stvar, ali kad sluze nasem unutarnjem coveku, ne kad su sami sebi svrha i cilj.

Samo nemoj da tugujes i ocajavas, bice tebi i druzenja, a verujem i ne tako daleko u buduce i jednog coveka po tvojoj dusi, pa da onda dalje nastavite zajedno.

U ja sam svojevremeno kao mlad bio veoma sam i usamljen, i obecao sam sebi da cu to da promenim, uz Bozju pomoc. Kasnije sam se ozenio, fala Bogu, i evo vec skoro punih 18 godina nisam vise sam. Isto to i jos lepse i najlepse i tebi zelim od srca.

Za pocetak ovoliko od mene, pricacemo nadam se jos, ako mili Bog da.

:)

пре 20 часа, Katarina1973 рече

koji se probudio u novembru

Inace, ovde moram lepo da se nasmejem... razlog je sasvim lican, nista sto bi imalo veze sa tobom ili sa forumom, ali nas je nesto potkacio ovaj prosli novembar izgleda mi... :smeh1: ...a ovo kazem jer sam i ja bas proslog novembra imao tako neke svoje licne drame i preispitivanja... idemo dalje, uz Bozju pomoc, zaista se sve moze... :)

пре 18 часа, Ayla рече

Naime, tako ti je drag uvod, i tako si medeno iskrena, da sam poželjela da te zagrlim, i u istom trenu, dok te virtuelno grlim, osjetih prvi put sumnju, da si u stvari trol.

I trolovima treba dobrodoslica, to mi ogri znamo najbolje... :smeh1:

пре 49 минута, Liga Džentlmena рече

ako je to uposte na ovom sajtu izvodljivo....

Што се тиче сајта изводљиво је, односно сајт је дао оквир за могућност... Остало је на вама

пре 3 минута, Милан Ракић рече

Што се тиче сајта изводљиво је, односно сајт је дао оквир за могућност... Остало је на вама

Миланче, ти као влас дурадиш нешто по овом питању. Немој младима да кварите срећу. :smeh1:

пре 27 минута, obi-wan рече

I trolovima treba dobrodoslica, to mi ogri znamo najbolje... :smeh1:

Ma, naravno. Bude zanimljivo... ali prvi put, zaista, prvi put me ubi sjen - Troooooool. Bilo me je sramota, i baš sam grozna, i nisam to htjela da sakrijem.
Stidim se još. :blush:
Pogriješih, nadam se, jer je tako draga. 

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.

• Сличан садржај

• Од Katarina1973,
      Ne znam da li je nekome tema zanimljiva ili se nekada osecao ovako ili mu je samo smaranje, jer je ovde na forumu da se opusti.
      Ja se osecam grozno (u prevodu depresivno, pred samoubistvo), jer moj partner, u fazi bivsi - ja trazim stan, odustao od vestacke oplodnje i sada smatra iako je i sam cekao do 47 godine, da mu je porodica bitnija nego ja, a da sam ja samo jedna negativna osoba koja njemu unistava srecne dane sa drugarima u kladionici. Jedva je docekao da ja predlozim kraj, ali ja ne mogu da se izborim da cinjenicom da cu ponovo biti sama i strah me je da cu zivot provesti sama ili ja to nesto radim pogresno.
      Izvinite ako smaram, pa onda samo zaboravite ovu temu

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...