Jump to content
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Оцени ову тему

Recommended Posts

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
пре 4 минута, Muramasa рече

Meni su je dijagnostikovali Miroljub i Stojadin Artemijevac. Za sada nisam imao problema. :)

Само то може да објасни како дижеш 120 кила 15 пута за редом... :smeh1:

пре 4 минута, Muramasa рече

Meni su je dijagnostikovali Miroljub i Stojadin Artemijevac. Za sada nisam imao problema. :)

image.jpeg.e04d5033da8642b4aebfc48fd78506e7.jpegСродна слика

26024053_10215502372254922_6494807241586

Ima sličnosti, ima, ima.....12:smeha:

пре 17 минута, Ana B. рече

Mogu ti reci da je jako gadno imao sam prilike da ih vidim. Tacno je da se razlikuju od psihickih bolesnika po stvarima koje mogu da ucine. Kako i zasto se to dogadja, ne kaze nam se puno ni u Bibliji ni u predanju. Lek je molitva. Cak u trebniku postoje posebne molitve za njih. Iako me je zanimalo da procitam nesto o tome slabo sam nasao. 

Ima dosta zabluda, praznoverja i sujeverja oko toga. Za neke slucajeve sam slusao da ih je to zakacilo preko kontakta sa magovima, medijumima i td. 

Malo se ljudi time bavi. Vecina svestenika izbegava da cita molitve za takve. Na Ostrogu citaju molitve. Negodno je sto i oni koji citaju molitve su vrlo cesto jako koncentrisani na djavola i sta on moze a ne na Gospoda i sta Gospod moze. Uglavnom prilicno teska situacija za one koje je to zakacilo.

пре 2 минута, Trifke рече

Ima dosta zabluda, praznoverja i sujeverja oko toga. Za neke slucajeve sam slusao da ih je to zakacilo preko kontakta sa magovima, medijumima i td. 

Malo se ljudi time bavi. Vecina svestenika izbegava da cita molitve za takve. Na Ostrogu citaju molitve. Negodno je sto i oni koji citaju molitve su vrlo cesto jako koncentrisani na djavola i sta on moze a ne na Gospoda i sta Gospod moze. Uglavnom prilicno teska situacija za one koje je to zakacilo.

ne bave se ljudi mnogo tim pitanjem, jer je tesko dokucivo

пре 48 минута, Muramasa рече

@Grizzly Adams, @Juanito

Imate li i vi sličnosti?

29-best-the-late-great-anton-lavey-image

Немам баш много сличности. Ја сам либерални и православни хедониста, то се баш слабо укапала у било шта.

пре 57 минута, Trifke рече

Nije to jedina stvar koju on lupa.

Лупи и ти тако нешто...

То је свето лупетање.:D (уопште није лупетање) само уметничка ширина израза. 

Не знам откуда толике осуде и повике на о.Арсенија,  да ли вас чачне у нешто што вас заболи,  или једноставно имате духовно  венско закрчење :ani_biggrin: да разумете дотичног...не може то свако...  

пре 1 минут, Рапсоди рече

Лупи и ти тако нешто...

То је свето лупетање.:D (уопште није лупетање) само уметничка ширина израза. 

Не знам откуда толике осуде и повике на о.Арсенија,  да ли вас чачне у нешто што вас заболи,  или једноставно имате духовно  венско закрчење :ani_biggrin: да разумете дотичног...не може то свако...  

Pa nemam potrebe da lupam nego se trudim da kazem nesto sto nije lupanje. Osude onoga sto gvori da. Ja nisam napao nejgove postupke mada bi mogao i to vrlo argumentovano. Umetnicka sirina reci da su djavoimani ili sizofrenija ili sveci. Mora da su onda promasili apostoli kada su pisali ono sto su pisali u svojim jevandjeljima. 

Ima toga jos: npr recenica: Bog je stvorio andjele i onda poce vecnost.  Na ovakvu glupost covek prosto nezna sta bi rekao. Dalo bi se navesti jos toga ali mislim da je i ovo dosta. 

Ne zelim da komentarisem ovu zadnju recenicu jer nije dostojna komentara. Iskreno nisam od tebe ocekivao tako nizak govor. 

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах