Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Никола Ђоловић

Шта не волите?...(само за духовите ма колико недуховито звучало)...

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ovo je zaista strashno....fiksni komp, lap top, X-box, play station, razni ipod-i, mobilni, stabilni, labilni....

sve s nekim dodacima raznih boja, duzhina, cudnih zavrshetaka, neidentifikovane namene? produzhecima, dodacima, gajtanima, ajme.......

JA NA DANASHNJEM MOBILNOM MOGU SVE OSIM DA PROSTO NAZOVEM NEKOGA I OBAVIM RAZGOVOR GRRRRRRRRRR isus-sinai

дефинитивно су каблови ненормалан проблем, и ја се изнервирам кад треба да их раздвојим после неког времена коришћења и псујем Томаса Едисона што није дозволио Тесли да спроведе бежично напајање уређаја ...

емилија, овај мобилни је дефинитивно решење за тебе  sFun_bat isus-sinai

Постављена слика

savrshen !

Hvala!

Ljudi, znate li vi da ja josh uvek ne znam da ukljucim TV?

Sreca pa i ne gledam nishta.

To je neka numericka TV, ali ako su klinci pre toga nakacili play station, nema shanse da se snadjem koji modem treba aktivirati, koje dugmice i kojim redom ispritiskati (odjavish play, prijavish TV, odjavish jedan modem, prijavish drugi i uvek mi blokira na omrazheni MTV. Nema shanse da pustim program koji ja 'ocu.

To me ne iznervira toliko koliko njihova snalazljivost za minut, sa dva poteza dovedu sve u red i svaki put to urade drukcije, zato i ne mogu da popamtim.

Mislim da bih lakshe naucila da "vozim" helikopter nego da se snadjem u ovome.

Zato citam..stalno citam..... 0205_whistling

да, још мало па ће и за живот бити потребно упутство за употребу  0102_laugh

и мене нервира што не могу да нађем клот телефон са широким контактима и телефонирањем, а у тој класи ми се нуди гомила непотребних ствари - музика, интернет, радио, камера ...

ко да купујем комп, а не доступност. :)

што је још горе, исто кошта а екран је ко длан, СМОРРРР  0102_laugh.gif' class='bbc_emoticon' alt='0205_whistling' />

ће постанемо робље и званично, видим ја.  :)

дефинитивно су каблови ненормалан проблем, и ја се изнервирам кад треба да их раздвојим после неког времена коришћења и псујем Томаса Едисона што није дозволио Тесли да спроведе бежично напајање уређаја ...

емилија, овај мобилни је дефинитивно решење за тебе  :) 0205_whistling

Постављена слика

Ово ми  пре  личи за  Американце...у  стилу, велики  семафори, велика  слова, велики  бројеви...

Ali je praktično ... Samo da se zove i smsuje  :smiley: ... A mislim da je malih dimenzija, samo na slici izgleda velik....

јесте, баш је згодан и мали.

http://www.vipmobile.rs/privatni/postpaid/mobilni-telefoni/vip-112.827.html

имаш и спецификацију шта све има  Hristos vaskrse

закључавање је на клизач са стране  dobar decko

E stvarno mi se sviđa... Jedino što kad odeš negde ne možeš da slikaš ako ti se zato ukaže prilika.... Ali ljudi kojima tel služi samo za pričanje i sms, kao mojim matorim, ne treba ništa bolje....

Btw. Neki dan mi drugar kaže da sada mogu one postpaid pakete uzeti i ljudi koji nisu u stalnom radnom odnosu, pa eto ako kome zatreba tel za 1 din, možete ga nabaviti....

E stvarno mi se sviđa... Jedino što kad odeš negde ne možeš da slikaš ako ti se zato ukaže prilika.... Ali ljudi kojima tel služi samo za pričanje i sms, kao mojim matorim, ne treba ništa bolje....

Btw. Neki dan mi drugar kaže da sada mogu one postpaid pakete uzeti i ljudi koji nisu u stalnom radnom odnosu, pa eto ako kome zatreba tel za 1 din, možete ga nabaviti....

под условом да су кредитно способни поготово код VIP, а што повлачи да они који нису у радном односу ''стимулишу'' се увртањем руке да плате три месеца унапред постпејд претплату.

за мој појам, шта боли уво VIP да ли сам кредитно способан, њихов је проблем коме и зашто дају телефон и претплату, а не банку која их кредитира у међувремену.

ионако су осигурани на 5% људи да НИКАД не плате претплату.

и тако те инсајд форе да вам продам.

каква смо ми идиотска држава, нема права тако нешто неко да ти тражи, такве провере, а ако слободно дамо, онда не крше закон јер претплатник не зна своја права.

НАРАВНО, ако не дозволиш, нема телефона.

пих, да имам времена и пара, тачно би их тужио и у новине послао.

исто као што риџовани НЕ СМЕЈУ да идентификују грађане по превозу, али ако им слободно даш ЛК или пасош, могу ...

може само мурија или неко са озбиљнијом идентификацијом, чак ни Војна Полиција не сме да грађанина идентификује ако је у цивилу.

рупе у закону се код нас поистовећују са рупом у глави, очигледно.

Ma ovaj moj drug ne radi uopšte, niti je kreditno sposoban... Hajde, baš ću ga pitati na koju je foru uzeo telefon, pa ću javiti .... Možda nije VIP? Ne znam ....

мислим да телеКнори и МиТеСери не траже кредитну способност ...

- ровито јаје

- прљаву косу

- непостојаност у темама

- излапелу киселу воду

- непоштовање ауторитета

- вишедеценијску демагогију политичара

- када не могу да се почешем по леђима

- када ми се отопи чоколадица у ранцу

- када нема кафе у кући

Не волим кад неко скува пасуљ у само једну воду  :)

Кад одем у ресторан наручим пицу, шпагете или лазање и конобар ми не донесе `леба, па ја морам да га подсетим.

Не волим кад неко скува пасуљ у само једну воду  joooj

Кад одем у ресторан наручим пицу, шпагете или лазање и конобар ми не донесе `леба, па ја морам да га подсетим.

ау животе, па ово су озбиљни преступи  0102_laugh :)

исто једем пасту са лебом али не и пицу  dada

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...