Jump to content
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

vinston

Шта тренутно читате?

Оцени ову тему

Recommended Posts

Guest Izida

Nedavno sam zavrsila "Svetlonosac-vladika Danilo Krstic" od mati Makarije.Sjajna je!!!

Juce sam pocela "Kakve su ti misli takav ti je zivot" ,pouke oca Tadeja.Dopada mi se.Licno mislim da se mnogo mudrosti krije iza samog naslova.

Recimo,kad ja u bitku krenem s namerom da je dobijem,pa sta mi Bog da,uvek pobedim!Exempli causa,na ispit ili na prvi sastanak...

joooj  starece  starece

Историја СПЦ, Ђоко Слијепчевић

Српске династије, Веселиновић-Љушић

Историја Цркве, Болотов

Дакле, тренутно сам јако историјски расположен confused

Православни мисионар нови број... тема је Наркоманија.

Да искористим овај пост и да препоручим књигу QVO VADIS књига ме је одушевила и ако Бог да

опет ћу да је порчитам јер је баш нисам добро разумео.

Ја прво кренуо приповетку Газдарица од Достојевског, па нешто стао. Па онда као мало кренуо "Господа Глембајеви" од Крлеже и ту сам стао јер... сад учим испит Историја СПЦ.

п.с. значи, самоубиство из заседе.....     

??????????? ???????? ???? ????... ???? ?? ???????????.

?? ?????????? ???? ???? ? ?? ?????????? ????? QVO VADIS ????? ?? ?? ????????? ? ??? ??? ??

???? ?? ?? ?? ???????? ??? ?? ??? ????? ????? ???????.

??? ?? ?? ?? ????????? ?????????

?? ???? ????? ?????? ...??? ??? ?? ?? ?? ???? ?? ????????? ?? ?? ???? ???? ????? ????.

???? ?? ????? ?? ?? ?? ???? ?????????? ??? ???? ????..? ??? ??? ?? ???? ?? ?? ?????????? ?? ????

?? ?? ?????.

Arhimandrit Sofronije ,,O molitvi''

Molitva je neprestano stvaralastvo,uzvisenije od svake druge umetnosti i nauke.Putem molitve mi ulazimo u dodir sa Bespocetnim Bicem.Drukcije receno,zivot Samo-postojeceg Boga ulazi u nas tim kanalom.Molitva je cin najvece mudrosti,vrline i lepote nad lepotama.Ona je sveti zanos naseg duha. ..........................

Lepa knjiga izdanje manastira Hilandar

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах