Jump to content

Бошко Обрадовић LGBT лобистима: Нећете нам ви васпитавати децу!

Оцени ову тему

Препоручена порука

• Одговори 174
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Управо је он то рекао у говору. Дакле, ниси ни погледао, али већ имаш мишљење, хахаха

1. "Желите да геј популација има већа права од других људи у овој држави". Која права? За запослење? За повољни порески третман? За шта? Не, Боле, него је фрка урпаво у отме што они немају једнака пра

Теби није ни битно ни важно. Нама хришћанима је и битно и важно јер се ми припремамо за вечност у којој не желимо да будемо робови страсти. Телесност сама за себе није битна, али у контексту страсти ј

Постоване слике

E bosko bosko... oko cega se ti zamlacujes.. privreda u ocaju, curimo na sve strane, mladi beze iz ove rupe - tebe brine parada od 300 ljudi ko da je glavni problem ovog meseca. 

nema od tebe nista..

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 18 минута, Млађони рече

E bosko bosko... oko cega se ti zamlacujes.. privreda u ocaju, curimo na sve strane, mladi beze iz ove rupe - tebe brine parada od 300 ljudi ko da je glavni problem ovog meseca. 

nema od tebe nista..

Управо је он то рекао у говору.

Дакле, ниси ни погледао, али већ имаш мишљење, хахаха

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

1. "Желите да геј популација има већа права од других људи у овој држави". Која права? За запослење? За повољни порески третман? За шта? Не, Боле, него је фрка урпаво у отме што они немају једнака права као остали јер не могу склапати бракове међусобно, не могу усвајати дјецу, а на друштвеном плану ( ванзаконском дакле ) трпе дискриминацију како на личном нивоу тако и када желе одрже своје двије параде себи за душу јер други којима се то не свиђа су спремни да их силом спријече да остваре своје уставно право. Дакле, нетачно.

2. "Гдје су права већине?". Има их, јер нико не брани родитељима да уче дјецу да је хомосексуалност неморална нити се дјеца уче антирелигијским ставовима и антитрадиционалним ставовима. Чак штавише, небитно је на којим основама нечије образовање и васпитање дјетета почива, традиционалним или новопеченим, ако је то објективно штетно за дјецу онда се дјеца штите ( што су стварно екстремни и ријетки случајеви ). Шта је већини забрањено онда? Гдје је та индоктринација дјеце? Гдје су тврди, конкретни докази за конкретне случајеве љуцкоправашких идиотлука? До сада ниједан нисам видјео, него само халабуку националиста у празан ваздух јер им је неко спиновао вијест или јер нису схватили неку потпуно разумну и нормалну законску одредбу или шта већ.

3. "Гдје ћете већег поштовања када 5 министара долази на Параду?". Па оно поштовање када не буде потребан полицијски кордон да чува ту параду јер људе искрено забоље за параду. Аааајмо даље...

4. "Шта није испоштовано? Зар не постоји Закон против дискриминације?". Није испоштован дух тог закона у друштву  јер и даље треба полициај да чува грађане Србије који желе да легално и легитимно остваре своје уставно и законско право. ДАЉЕ!

5. "Али ми смета када неко нашој дјеци намеће нешто што по нашој вјери и традицији и нашим увјерењима није нормално.". Пар ствари - прво опет гдје су ти фамозни примјери? Конкретни докази ЛГБТ пропаганде дјеци ( а да није просто образовање о постојању хомосексуализма - што је далеко од "наметања" ). Друго, неким људима твоја увјерења нису нормална и исто вриште као и ти што "уџбеници историје имају шовинистичке конотације" јер је супротно њиховим стандардима нормалности. И опет се њихови захтјеви игноришу ако су неосновани. Исто то важи и за вјерске и традиционален ставове - има их да су репресивни, штетни и искрено ненормални, али то су опет веома ријетки екстремни случајеви који се могу избројати на прсте једне руке. Па нико не диже халабуку око њих, као што Боле строменује до бесмисла ЛГБТ екстремизам.

6. "Дозволите нам право на наше мишљење. ( ... ) Јер у меидјима и околини је дозвољено да се може чути само ваше мишљење.". Богуми Боле, ја не знам у којим се ултралиберашким круговима ти крећеш и које медије гледаш, јер нигдје нема пропагације ЛГБТ идеја у јавности. Чисто информативно, ево како та пропаганда дјеци изгледа:

Боле, царе, ђе је ово на нашим каналима? Ниђе. ДАЉЕ!

7. "Молим вас, највећи проблем Србије да издвајамо паре из буџџета за промјену пола". Шта ће то бити да се слажем са Болетом :smeh1:

8. "И да се унесе афирмација хомосексуалних особа у убенике деци. Чекајте, због чега?". Због мржње и дискриминације којој се та дјеца уче о њима код куће и/или у околини, а фраза коју је прочитао са папира може значити или просто објашњавање да гејеви постоје и да се не требају остракизвоати због тога, као што може значити и покретање "образвоања" као из овог видеа што псотавих. Очи држати отворене, али Боле обожава да иде у правцу ове друге опције јер мора бити оно најгоре одмах у старту јер су ти либераши толико зли, гррррр. 

9. "Нашој дјеци ви да пишете уџбенике и намећте  ваше ставове?". Чекај, а хрватској дјеци или бошњачкој дјеци да србоћетњићки уџбеници намећу ставове о историји? Али ми пишемо истину? Аааа - ел видиш ироније Боле :D

10. "То су дјеца нас који се са вама не слажу, не можете ви дакел писати уџбенике у Србији". Значи не смије нико штампати уџбенике ако се нека већа демографија у Србији са њима не слаже? Честитам Боле, то је логика прања усташтва у Хрвацкој:"Ми се не слажемо са србоћетњицима да су усташе бие толико лоше, ми смо већиан овдје и не можете нам ви, Ефраим Зуроф и Голдштајн писати уџбенике!". Ел видиш ироније, Боооолеееее?

Не могу више, стигао сам до пола видеа, имам обавезе сада. Боле је просто руда злата за логичке грешке. Може се до сутра овако.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 5 минута, Ћириличар рече

3. "Гдје ћете већег поштовања када 5 министара долази на Параду?". Па оно поштовање када не буде потребан полицијски кордон да чува ту параду јер људе искрено забоље за параду. Аааајмо даље...

На овој пролећној "Ламбросовој" паради није било кордона полиције.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 6 минута, Ћириличар рече

"Шта није испоштовано?

Е, то "испоштовано", "испоштовати" унио је у "политички дискурс", колико се сјећам, г. Небојша Човић као Слобин градоначелник Београда. (Нажалост није смијењен због поштивања језичких норми:))

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 15 минута, Жељко рече

И то је ваљда "права", тј. на аутентичним основама (сећање на први "Прајд" у Чикагу). Ово је нешто вештачко и наметнуто

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ne, ne, ne i Bosko Obradovicu, homosexualnost nije socijalno-generisana, nijedna studija to nije pokazala( pogotovo kako ti mislis kroz vaspitanje), nego upravo suprotno, da je homosexualnost( narocito male homosexuality) genetski i epigenetski fenomen.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Haven't had a gay topic for...what, couple of days already?   :ani_biggrin:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 25 минута, Milan Nikolic рече

Ima i jedno i drugo. I sta sad?

Fenomen je i slepilo. Bolje je da parada ponosa bude za invalide.

Nema i jedno i drugo, jer ti nisi procitao ni jedan rad o psihologiji i biologiji( genetici, epigenetici i neurobiologiji) homosexualnosti. Da jesi vidio bi da nema naucnog rada koji potvrdjuje ovo sto Bosko prica.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Само као у Русији, забрана парадирања најмање 100 година, забрана промоције хомосексуализма и осталог што спада у лгбт

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 2 часа, Жељко рече

А на ове сада двије јесте ( или само на једној? ). Да се запита човјек... да ли је то до веза са влашћу или је до генералне иритантности главних личности тих парада? Или обоје? Мислим, разумијем... Аздејковић и компанија нису нешто "likeable", а нису нешто ни оригинални ни шармантни попут Јанопулоса :D

пре 2 часа, александар живаљев рече

Е, то "испоштовано", "испоштовати" унио је у "политички дискурс", колико се сјећам, г. Небојша Човић као Слобин градоначелник Београда. (Нажалост није смијењен због поштивања језичких норми:))

Значи жасу тебра.

пре 1 сат, Ronald рече

Ne, ne, ne i Bosko Obradovicu, homosexualnost nije socijalno-generisana, nijedna studija to nije pokazala( pogotovo kako ti mislis kroz vaspitanje), nego upravo suprotno, da je homosexualnost( narocito male homosexuality) genetski i epigenetski fenomen.

rickyseen.JPG

1 hour ago, Војвода7 рече

Само као у Русији, забрана парадирања најмање 100 година, забрана промоције хомосексуализма и осталог што спада у лгбт

Ничија није до зоре горјела, па онда када наши противници завладају нећемо имати легитимино право да кмечимо на њихово наметање њихових ставова.

1 hour ago, ana čarnojević рече

bome Bole bi mogao da dobije moj glas.

i zgodan je.

Да ниси можда гласала за Тадића некад?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Сличан садржај

• Од Поуке.орг - инфо,
      Његово Преосвештенство Епископ жички Г. Јустин началствовао је литургијским сабрањем у катедралном храму Епархије жичке. Богослужење се одвијало у простору који је спреман за постављање новог мермерног иконостаса. Он ће попут још једне велике слагалице наговестити сву велелепност ка којој у свом историјском ходу ка есхатону стреми овај храм спајајући у себи благодатно свештенодејство и красоту материје.
      Сабрање је пастирским речима поучио и ободрио Владика Јустин. Речи Преосвећеног преносимо у целости:
      – Сабрали смо се данас у овом светом храму који је посвећен нашем Оцу, Светом Сави, првом архиепископу српском, да се Богу помолимо, да чујемо поуку Светог Јеванђеља, да видимо једни друге, да се утешимо једни другима, да знамо да нисмо сами овде, у овоме свету. И данас, Свето Јеванђеље нам говори о Гадаринском бесомучнику, човеку у кога је ушао легеон демона. И како каже у Светоме Писму –  он се није облачио, него је го ишао по гробовима, лутао по свету, нападао људе, покушавајући да се ослободи тих црних непријатеља душе људске. И у њему видимо генеологију – шта је бесомучник и откуда то бесомучно мучење. Јер бесови су у ствари демони, само што се на различитим језицима различито изговара, али је смисао исти: то су ти непријатељи Божији и непријатељи људски. Јер, они да су хтели да се покају и они би били спасени. Међутим, они су се противили Богу и градили се већи од Бога, као што управо и данас имамо примере.
      Има много оних у свету који се граде већи од Бога и силнији од Бога и покушавају да утичу на судбину људи, а то не може. Они имају власт само онолико колико им Господ Бог допусти. Нама апостол Павле говори у Посланици Ефесцима, нама хришћанима, сведоцима и следбеницима Христовим који смо такође на тој црној листи – јер ако смо пријатељи Божији, постајемо непријатељи онима који се противе Богу. Али ми себе не сматрамо ничијим непријатељима, ми смо само пријатељи Божији. И поручује он нама, као и Ефесцима, хришћанима: обуците се у свеоружје Божије и тако ћете моћи погасити стреле нечастивога. Обуците се у љубав, благочешће, веру, постојаност, користите средства која вам је Господ Бог дао и онда немате чега да се бојите. И заиста, ми хришћани немамо шта да изгубимо. Све нам је дато, а дато нам је и више од овога – дато нам је да наследимо Царство Небеско. Овде, овоземаљско искористићемо да душу своју, тело своје, ум свој, вољу своју, покоримо вољи Божијој да бисмо се спасили. А нас очекује рај сладости. Када кажем сладост, не мислим на сладост овога света, него на сладост гледања лица Божијег, заједничарења са Њим и са свима светима. То је нама Господ Бог припремио, беседио је Епископ Јустин и наставио:
      – Али да се вратимо данас на свакодневицу… Сви смо ми помало уплашени, по мало не знамо шта се ово дешава, помало бринемо – неко мање, неко више, али знајмо да БРИГЕ овога света ПАРАЛИШУ НАШЕ ДУХОВНЕ, УМНЕ И ТЕЛЕСНЕ СИЛЕ, и тако паралисани, ми нисмо спремни више да чинимо добро дело; нисмо спремни на првом месту да се боримо. А то онај црни и хоће – да унесе немир, униније, чамотињу и да кажемо: Све је пропало! А шта је то пропало?!? Па оно што сабирамо у душу нашу – то не може нико да нам узме! То је неодузимиво од нас! То је у нама! И колико год да је више у нама, толико смо силнији.
      Јесте да је природно да се као људи плашимо, чак и смрти, природно је, али што више будемо Господа у себе уткали, у нашу вољу, у ум, у природу нашу, ми ћемо се мање плашити и мање бринути. Препоручујем и себи и вама да се бавимо неким рукодељем, да нешто радимо и притом да размишљамо, ако већ не можемо да се молимо Богу, да размишљамо о Богу, о Његовом страдању, о Његовој жртви, али и Његовом славном Васкрсењу и Вазнесењу, да се сетимо мало да смо ми крштени у име Свете Тројице, а то није мало, ТО ЈЕ СВЕ! Ту је дата сила, сва благодат, сав мир, сав смисао. Ако се удаљимо од тога, онда знајте да тонемо. Као апостол Петар када је почео да ходи по мору и посумњао, јер је видео огромне таласе, а Господ је ту присутан и рече му: Маловерни, зашто си посумњао? Почео је да тоне! Тако и ми када посумњамо, када се изгубимо у овоме свету, када се не везујемо за Царство Небеско, ми неминовно тонемо, а питање је да ли ћемо имати довољно снаге да се поново вратимо.
      Зато да не дозволимо да нас потопе ружне помисли, помисли које описују овај свет. Јер овај свет се плаши, плаше се људи зато што знају да је Господ присутан и да не могу против Њега праћати се. Као што је Господ апостолу Павлу или Савлу, пре Павла говорио. Господ му се јавио и каже: Савле, Савле, зашто ме гониш? Тешко ти је против бодила праћати се! Господ призива све људе да схвате да је Он једини Бог, да је Он једини човекољубац, али на жалост има и оних који не воле што је Господ присутан – па баш као ови гадарински чувари свиња, који су дошли Господу и рекли: Господе иди од нас! Ово су учинили зато што су претрпели штету, јер је Господ демоне натерао у свиње и свиње се подавише. Дакле, прво зато што су имали велику штету, а друго зато што је Он ту присутан и они не могу да живе онако како хоће. Где је Он присутан, сигурно је да се они који нису са Њим нелагодно осећају и при самој помисли или помену имена Христовог.
      Али ми нисмо непријатељи свету. Ми се молимо за свет. Ми све што чинимо, чинимо за спасење света, јер је Господ то први учинио. Наравно, не можемо се молити за спасење света, а да се не молимо за себе. Јер онај који се спасава, стотине и хиљаде се спасавају око њега. То је наша наука, то ми проповедамо, то ми хоћемо! Зато што је први Господ Бог рекао да хоће да се сви људи спасу и дођу у познање Истине. Нека Господ Бог, Син Утехе, Мира, свакога добра буде са нама, са породицама нашим, да се не плашимо ничега, да се клонимо греха, а чинимо добро, баш онако како нас Господ Бог учи. Њему нека је слава у све векове и сву вечност. Амин.“
      У наставку, сабрање је у молитвено расположењу приступило Пречистим Тајнама Христовим које нас чине причасницима вечности.

Извор: Епархија жичка
    • Од Поуке.орг - инфо,
      Срећан и Богом благословен празник Преноса моштију Светог Георгија – Ђурђиц, верном народу Епархије милешевске, а посебно свечарима који овај празник прослављају као своју крсну славу.

Срећна и храмовна слава древног манастира Ораховица у Мажићима код Прибоја, и храмoва у Лопижама код Сјенице и Гукама код Пљеваља.
      Нека Свети Георгије свима вама подари мир, здравље и спасење, а у ваше домове унесе Божији благослов и благостање у личном и породичном животу.
      Да свима нама Свети Георгије буде духовни узор тврде и истинске вере у Господа Бога и да својим копљем убије злог вируса и спасе цео човечански род.

Ваш молитвеник и доброжелатељ,
      Епископ милешевски Атанасије

Извор: Епархија милешевска
    • Од Поуке.орг - инфо,
      Његово Преосвештенство Епископ ремезијански г. Стефан, викар Патријарха српског, служио је 8. новембра 2019. године, на празник Светог великомученика Димитрија, свету aрхијерејску Литургију у храму посвећеном том угоднику Божјем на Новом Београду.

Извор: Инфо-служба СПЦ
    • Од Поуке.орг - инфо,
      Слава храма Саборa српских светитеља на Карабурми прослављена је 13. септембра 2020. године светом Литургијом којом је началствовао Његова Светост Патријарх српски г. Иринеј. Саслуживали су протојереји-ставрофори Тоде Јефтемић, Драган Станишић и Милош Мићић, протојереј Александар Лукавац, јереј Јован Јефтић, протођакон Стеван Рапајић и ђакони Драган Танасијевић, Немања Ристић и Филип Новаковић у молитвеном присуству старешине храма протојереја Ђорђа Драгутиновића, братства храма и благочестивог народа престонице.   Звучни запис беседе     Током свете архијерејске Литургије Његова Светост Патријарх је рукоположио ђакона Филипа Новаковића у чин свештеника.   Пошто је преломио славски колач са домаћином славе г. Драганом Микићем, Његова Светост Патријарх је уручио грамате добротворима који су допринели уређењу храма, парохијског дома и пратећих објеката, господи Драгану Микићу, Мирославу Антићу, Милији Илићу, Драгану Нијемчевићу, Дејану Ранђеловићу, Јовану Шуменковићу, Владимиру Скерлићу и Зорану Јовићу.     Извор: Инфо-служба СПЦ
    • Од Поуке.орг - инфо,
      Протојереј-ставрофор др Велибор Џомић, координатор Правног савета Митрополије црногорско-приморске био је гост Радија Слово љубве.    Звучни запис разговора   "Први пут у Црној Гори од 1851. године централна власт је промењена на миран начин у изборном процесу који није био баш равноправан што се тиче осталих учесника који нису били на власти".    Говорећи о тренутној ситуацији у вези са судским процесима против свештенства Епархије будимљанско-никшићке и Митрополије црногорско-приморске прота Велибор Џомић је подсетио на оно што је од почетка говорио: „То су монтирани процеси и ту нема никакве кривичне одговорности".    Прота Џомић је казао да нам је дужност да чувамо мир – апеловао је на мир и братску љубав и указао на одговорност и еманципованост свештенства пљеваљског поводом инцидената везаног за џамију: „Сви смо то осудили из једнога гласа, из једнога грла, из једне душе.   То су урадили неки безумници и безбожници који не знају ни за Бога ни за светињу. Свештеници су послали сјајну поруку, лидери нове коалиције такође - да ћемо и Хусеин-пашину џамију, светињу наше браће исламске вере, бранити на исти начин као што смо бранили своје православне. То је нама дужност!“, подвукао је о.Велибор Џомић.     Извор: Радио Слово љубве

• Креирај ново...