Jump to content
Sign in to follow this  
Јован Чакарески

Kreatini , amino-kiseline, proteini,steroidi...guranje kontejnera do Save ;)

Оцени ову тему

Recommended Posts

Пробај квас да пијеш и у току тренинга да цепаш банане и бонжиту...Видећеш!  0110_hahaha

банане дефинитивно, и пусти их мало да дозру, због шећера ...

Узео сам Креатин монохидрат. Пијем само једну кашику после тренинга и то је то не пијем као што билдери пију по 8 на дан.

Не пију билдери 8 кашика дневно, већ једну прије и једну после тренинга а то му дође око 6 или 8 кашика седмично, зависи од броја тренинга. Неки пију сваки дан по двије кашике али то је чисто бацање креатина јер не дјелује тај вишак на организам и онда га организам избацује из тјела кроз мокраћу.

П.С. Можда није добро да се каже кашика, већ се ради о оним малим кашичицама.Узима се по 5 грама.

Треба сваки дан да једем по кило меса а не исплати ми се

Мораћеш да појачаш месо у исхрани, не баш сваки дан по кило, али више него до сада.

да, и зној им смрди одвратно, непријатно је стајати уз њих, онако неприродно ...

сем тога што понаранџасте  joooj

мало више коњетине, кобаје и то, добро је за мишићну масу ...

сад би ме рокнуле тавита и мици, акд би виделе да ти препоручујем да једеш коње  0110_hahaha 0110_hahaha 0442_feel

Стероиде никако брате! НИКАКО! Креатин...ок...ако баш мораш.

Ја бих ти топло препоручио књигу ''Исхрана спортиста''. Ту све можеш наћи, од исхране пре, за време и после тренинга. Обавезно се посаветуј са стручним лицем.

ОПЕТ ПОНАВЉАМ СТЕРОИДЕ НИКАКО!

Пробај квас да пијеш и у току тренинга да цепаш банане и бонжиту...Видећеш!  0110_hahaha

Braco Vi niste shvatili jednu stvar. Ja sam profesionalni sportista i sve sto radim radim pod nadzorom profesionalnog trenera naravno tu spada i ishrana i sve to ali ipak kreatin pomaze vise nego hrana. Ja ga uzimam sa mnogo hrane kad sam bio u BG sta sve nisam jeo od pasulja do teleceg srca (ovo srce je bio vrhunac) a steroide ne nameravam uzimati jer je to za razliku od kreatina i amino jako stetno ...

Uvek se konsultujem za sve sa trenerom a kupio sam od stipendije najbolji kreatin iz Californije FItnes

0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

Kad dodjem u BG onako istreniran pa izidjem na adu ehehehhee samo se nemojte posle zaliti na mene  joooj  0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

вежбај ти на кајацима, ми ћемо на пиву и девојкама  0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

мисим, гледању док пијуцкамо  joooj

мораћеш да бираш шта остане после нас  0442_feel

Kad dodjem u BG onako istreniran pa izidjem na adu ehehehhee samo se nemojte posle zaliti na mene  joooj  0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

вежбај ти на кајацима, ми ћемо на пиву и девојкама  0442_feel joooj joooj

мисим, гледању док пијуцкамо  joooj

vazi samo da nekrenu sve devojke zamnom  joooj joooj joooj joooj joooj  0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

Узео сам Креатин монохидрат. Пијем само једну кашику после тренинга и то је то не пијем као што билдери пију по 8 на дан.

Не пију билдери 8 кашика дневно, већ једну прије и једну после тренинга а то му дође око 6 или 8 кашика седмично, зависи од броја тренинга. Неки пију сваки дан по двије кашике али то је чисто бацање креатина јер не дјелује тај вишак на организам и онда га организам избацује из тјела кроз мокраћу.

П.С. Можда није добро да се каже кашика, већ се ради о оним малим кашичицама.Узима се по 5 грама.

Треба сваки дан да једем по кило меса а не исплати ми се

Мораћеш да појачаш месо у исхрани, не баш сваки дан по кило, али више него до сада.

Kreatin je limunada u odnosu šta bilderi sve uzimaju

Kreatin se nalazi prirodno u mišićima i koristi za resintezu ATP

0110_hahaha 0110_hahaha konacno

Можда и хоће ако имаш неки Swarowski (кристал) да им даш...Иначе слаба ти вајда.

Tesko onda cu da pijem 0110_hahaha sa vama  0110_hahaha

Тако је. И аминокиселине се налазе у храни исто тако али у знатно мањој количини него у вјештачким препаратима. Занимљиво је да се креатин најчешће користи (или троши) у тјелу у тренуцима када скаче адреналин. Наравно, мислим на креатин који се природно налази у тјелу.

Тако је. И аминокиселине се налазе у храни исто тако али у знатно мањој количини. Занимљиво је да се креатин најчешће користи (или троши) у тјелу у тренуцима када скаче адреналин. Наравно, мислим на креатин који се природно налази у тјелу.

Kreatin daje krlia  0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

Тако је. И аминокиселине се налазе у храни исто тако али у знатно мањој количини. Занимљиво је да се креатин најчешће користи (или троши) у тјелу у тренуцима када скаче адреналин. Наравно, мислим на креатин који се природно налази у тјелу.

Amino kiseline grade protein,U toku varenja protein se razlaže na peptide a peptidi na amino kiseline,ako uneseš aminokiseline u obliku tableta one se ne vare dalje već se tako usvajaju,kao i vitamini i minerali!

Kreatin se razlaže u aerobnom metabolizmu radi resinteze ATP,odnosno oslobađanja energije,zato on daje snagu i izdržljivost!

Amino kiseline grade protein,U toku varenja protein se razlaže na peptide a peptidi na amino kiseline,ako uneseš aminokiseline u obliku tableta one se ne vare dalje već se tako usvajaju,kao i vitamini i minerali!

Kreatin se razlaže u aerobnom metabolizmu radi resinteze ATP,odnosno oslobađanja energije,zato on daje snagu i izdržljivost!

Ubi nas neznanje  0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha !!!

Swarovski,koliko obroka imaš dnevno?

Зови ме Јован  0110_hahaha

Много .... шалим се

Све зависи која сам смена у школи ако сам прва онда једем један пут у школи па после 2-3 некад и 4 пута кући до већере. Кад сам друга смена онда обратно мада једем један ручак кући, 1 у школи и 2 кад се вратим. Наравно има и нешто у паузи  0104_cheesy Имам скоро 80 кила, а сланг стомак ...  0110_hahaha

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...