Jump to content
Sign in to follow this  
Јован Чакарески

Kreatini , amino-kiseline, proteini,steroidi...guranje kontejnera do Save ;)

Оцени ову тему

Recommended Posts

тај фазон, прескочи стероиде, креатине и слично.

има да набијеш мишићну масу, ал ћеш да добијеш воловско срце или горе.

а и агресија расте, па ти види како ћеш да се молиш, боље да се уздаш у Бога него у креатин ...

тренирао сам 10 година тенис и нисам никад узимао, а 5 сати дневно сам тренирао ...

немаш ништа од пречица ...

тај фазон, прескочи стероиде, креатине и слично.

има да набијеш мишићну масу, ал ћеш да добијеш воловско срце или горе.

а и агресија расте, па ти види како ћеш да се молиш, боље да се уздаш у Бога него у креатин ...

тренирао сам 10 година тенис и нисам никад узимао, а 5 сати дневно сам тренирао ...

немаш ништа од пречица ...

Велика је разлика између креатина који се броји у суплементе и стероида уопште.

а и агресија расте, па ти види како ћеш да се молиш

grouphug grouphug grouphug

Није смрт за врат ако се користе поједине супстанце, али најпаметније је ништа не радити без надзора стручног лица, али да то не буде неки квази стручњак него питати неког спортског лекара или провереног тренера. Све зависи који нам је циљ, разлог, шта смо спремни да жртвујемо зашта, а стручњак нам може помоћи да објективно сагледамо предности и мане конзумирања неких средстава.

Није смрт за врат ако се користе поједине супстанце, али најпаметније је ништа не радити без надзора стручног лица, али да то не буде неки квази стручњак него питати неког спортског лекара или провереног тренера. Све зависи који нам је циљ, разлог, шта смо спремни да жртвујемо зашта, а стручњак нам може помоћи да објективно сагледамо предности и мане конзумирања неких средстава.

Наравно ја сам користио тренер ми препоручио. Користим јел веслам кајак а то овако изгледа

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=u73lFSUHWS4

Е сад невеслам оволико брзо  али потрошим енергију као они што потроше. Сведок сад да ми се није ништа променило него сам много брже веслао, здравствених проблема нисам имао а  ни агресију само сам имао вишак енергије кеоју сам користио у кајаку. Подобрио сам се за 40 секунди. Kреатин није допинг сретство  исто и амино дозвољени су и нису штетни.

http://www.yu-fitness.com/suplementi/kreatin.php

Креатина има у исхрани ...

често проблем у издвојеним супстанцама у таблетама није у самој супстанци, која се како кажеш може наћи и у исхрани, често ту постоје још неке супстанце које држе ту таблету у стабилном и компактном стању, тако да је увек боље оно што се може узети преко исхране да се тако и узме. Али је много лакше узети таблету него петљати са храном, некад нисмо ни у стању ни могућности да унесемо довољно одређених материја, али опет понављам, може се претерати и нашкодити здрављу, зато уз добру консултацију нема проблема.

Guest Инсајдер

Sta mislite o takvim stvarima. Ja sutra kupujem zbog treninga .... daje snagu  grouphug jel bi uzeli vi nekad ?

Немо да сам те видо да узимаш те отрове има те премлатим првом приликом кад дођеш у БГ  grouphug

можда хемијски, али чињенично није, баш због те вештачке агресије која се јавља и утиче мутагено, ако могу тако да се изразим, на личност.

Sta mislite o takvim stvarima. Ja sutra kupujem zbog treninga .... daje snagu  pivo jel bi uzeli vi nekad ?

Немо да сам те видо да узимаш те отрове има те премлатим првом приликом кад дођеш у БГ   0202_238

0102_laugh Ако ме после креатина премлатиш престаћу пити.

Узео сам Креатин монохидрат. Пијем само једну кашику после тренинга и то је то не пијем као што билдери пију по 8 на дан.

често проблем у издвојеним супстанцама у таблетама није у самој супстанци, која се како кажеш може наћи и у исхрани, често ту постоје још неке супстанце које држе ту таблету у стабилном и компактном стању, тако да је увек боље оно што се може узети преко исхране да се тако и узме. Али је много лакше узети таблету него петљати са храном, некад нисмо ни у стању ни могућности да унесемо довољно одређених материја, али опет понављам, може се претерати и нашкодити здрављу, зато уз добру консултацију нема проблема.

Треба сваки дан да једем по кило меса а не исплати ми се  :)

можда хемијски, али чињенично није, баш због те вештачке агресије која се јавља и утиче мутагено, ако могу тако да се изразим, на личност.
0205_whistling 0102_laugh Знам то из искуства, много ме је то све промјенило и постао сам агресивнији. Некада ни сам себе нисам могао да препознам. Једноставно у неким тренуцима и сам себе изненадим. Добро си рекао ово мутагено.

Узео сам Креатин монохидрат. Пијем само једну кашику после тренинга и то је то не пијем као што билдери пију по 8 на дан.

Не пију билдери 8 кашика дневно, већ једну прије и једну после тренинга а то му дође око 6 или 8 кашика седмично, зависи од броја тренинга. Неки пију сваки дан по двије кашике али то је чисто бацање креатина јер не дјелује тај вишак на организам и онда га организам избацује из тјела кроз мокраћу.

П.С. Можда није добро да се каже кашика, већ се ради о оним малим кашичицама.Узима се по 5 грама.

Треба сваки дан да једем по кило меса а не исплати ми се

Мораћеш да појачаш месо у исхрани, не баш сваки дан по кило, али више него до сада.

Не пију билдери 8 кашика дневно, већ једну прије и једну после тренинга а то му дође око 6 или 8 кашика седмично, зависи од броја тренинга. Неки пију сваки дан по двије кашике али то је чисто бацање креатина јер не дјелује тај вишак на организам и онда га организам избацује из тјела кроз мокраћу.

П.С. Можда није добро да се каже кашика, већ се ради о оним малим кашичицама.Узима се по 5 грама.

Треба сваки дан да једем по кило меса а не исплати ми се

Мораћеш да појачаш месо у исхрани, не баш сваки дан по кило, али више него до сада.

да, и зној им смрди одвратно, непријатно је стајати уз њих, онако неприродно ...

сем тога што понаранџасте  0202_238

мало више коњетине, кобаје и то, добро је за мишићну масу ...

сад би ме рокнуле тавита и мици, акд би виделе да ти препоручујем да једеш коње  0205_whistling 0102_laugh 0705_read

Није смрт за врат ако се користе поједине супстанце, али најпаметније је ништа не радити без надзора стручног лица, али да то не буде неки квази стручњак него питати неког спортског лекара или провереног тренера.

0110_hahaha 0110_hahaha

То је мој брат и колега ДИФовац!

Стероиде никако брате! НИКАКО! Креатин...ок...ако баш мораш.

Ја бих ти топло препоручио књигу ''Исхрана спортиста''. Ту све можеш наћи, од исхране пре, за време и после тренинга. Обавезно се посаветуј са стручним лицем.

ОПЕТ ПОНАВЉАМ СТЕРОИДЕ НИКАКО!

Пробај квас да пијеш и у току тренинга да цепаш банане и бонжиту...Видећеш!  0110_hahaha

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...