Jump to content
Lion

Света Гора у фотографијама

Оцени ову тему

Recommended Posts

Nemam reci. Tamo tesko i da se ide bas treba biti hrabar ici tamo  klapklap klapklap

Каруља је иначе мала  земља пустињака ако се тако може рећи , има пуно светих људи који су неоткривени а који су право духовно Благо које Господ чува за праве тренутке , тј који се моле и труде за цело човечанство. О њој  каруљи је тешко писати , јер има мало људи који познаје подвижнике , има изузетака наравно , али није на одмет некад и посетити али ја би се лично бојао да угрозим молитвени мир тих монаха.

ВРХ АТОСА

Постављена слика

МАНАСТИР ГРИГОРИЈАТ

Постављена слика

МАНАСТИР СИМОНОПЕТРА са Мора

Постављена слика

МАНАСТИР ДИОНИСИЈАТ

Постављена слика

Nemam reci. Tamo tesko i da se ide bas treba biti hrabar ici tamo  klapklap klapklap

Каруља је иначе мала  земља пустињака ако се тако може рећи , има пуно светих људи који су неоткривени а који су право духовно Благо које Господ чува за праве тренутке , тј који се моле и труде за цело човечанство. О њој  каруљи је тешко писати , јер има мало људи који познаје подвижнике , има изузетака наравно , али није на одмет некад и посетити али ја би се лично боја да угрозим молитвени мир тих монахa.

I mene bi bilo sramota da tako "upadnem" tamo ....

СВЕТА ГОРА - ТАМО ГДЕ НЕБО ПОЧИЊЕ 2

Манастир Григоријат
Постављена слика

Плаштаница за Велики Петак у манастиру Григоријат
Постављена слика

Васкршњи понедељак - литија у манастиру Григоријат
Постављена слика

Постављена слика

Манастир Симонопетра - између Неба и Земље
Постављена слика

Наставиће се...

Прелепе Слике брате Мики , Благодарим Господу на твојим сликама , и што пре нам настави постављање слика , Огромна је Лепота Свете Горе коју тек требамо истражити.  klapklap 

Свако Добро

Сјајно браћо, само наставите !  klapklap  https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/0105cheesy.gif  klapklap

И ја се вама захваљујем на прелијепим фотографијама!

Драго ми је да сте имали прилику да посјетите овај комад Неба на нашој безвезној планети  :smiley:

Брате Лион, и ја јако волим манастир Григоријат и сваки пут код њих свратим када идем на Свету Гору. Братство је врло љубазно и отворено а и много воле Србе као што си рекао. Нпр. прошле године када сам био за Васкрс код њих, у најсвечанијем тренутку у години, за васкршњом трпезом су читали оца Јустина Поповића.  klapklap

Настављамо са фотографијама!

Предивна тема, за два-три дана је прешла преко 1200 уникатних кликова. Супер је.

е оче да те не знам, стварно би се запитао над тобом  kriminalac 0304_smile4 algabacaju

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...