Jump to content
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Шкриљац Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер Мрак Ubuntu VKontakte WhatsApp Viber
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Шкриљац Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер Мрак Ubuntu VKontakte WhatsApp Viber

ПРИДРУЖИТЕ СЕ НАШОЈ VIBER ГРУПИ, КЛИКНИТЕ НА ЛИНК

Оцени ову тему

Recommended Posts

админ

Брате оче попе Ђуровићу, среди текст. Прогутана слова и дрљави фонт чине ово нечитким. Ил отвори нову темљу, са сређеним текстом а ову да бришемо.

пре 4 минута, RYLAH рече

Брате оче попе Ђуровићу, среди текст. Прогутана слова и дрљави фонт чине ово нечитким. Ил отвори нову темљу, са сређеним текстом а ову да бришемо.

Кад немате палатино... 

Промени фонт ако можеш... 

пре 7 минута, RYLAH рече

Иначе, та прогутана су са хрватског портала, нећу ваљда и њихова да мењам? Задржао сам им и ћелаву латиницу где има. Само је било копирање. 

админ
Управо сада, Zoran Đurović рече

Кад немате палатино... 

Промени фонт ако можеш... 

Није проблем само фонт, то ћу и да одрадим, али много слова поједено.

Одради га на ћирилици у неком неутралном (нећириличном) фонту типа Тајмс Њу Роман (промениш језик и одрадиш), да не би гутало слова. Ако си га радио у ћириличном фонту, зато гута слова.

Греота да текст пропадне тако.

пре 1 минут, RYLAH рече

Одради га на ћирилици у неком неутралном (нећириличном) фонту типа Тајмс Њу Роман (промениш језик и одрадиш), да не би гутало слова. Ако си га радио у ћириличном фонту, зато гута слова.

Греота да текст пропадне тако.

Ја овде све видим. Ако можеш да га тајмсујеш, то је онда услуга за све... Кажем ти да је само у Хрвата поједених слова, али ја то нисам исправљао

пре 1 минут, RYLAH рече

Ако мислиш на овакве симболе

пре 21 минута, Zoran Đurović рече

https://stanjestvari.com/2014/05/13/%D0%B7%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BD-%D1%92%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%9B-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%9A%D0%B5-%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D0%B8-%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA/

То нису поједена слова, него сваки линк тако испада ако је на ћирилици. Ако обележиш ово мишем и идеш на "go to", отвориће ти нормално линк. 

админ
пре 2 минута, GeniusAtWork рече

Ако мислиш на овакве симболе

То нису поједена слова, него сваки линк тако испада ако је на ћирилици. Ако обележиш ово мишем и идеш на "go to", отвориће ти нормално линк. 

Мислим на ствари у тексту самом, прогутана слова којих је много.

админ
Управо сада, RYLAH рече

Ajd srediću ja sad polako, samo me pustite par trenutaka

Управо сада, RYLAH рече

Аман, наведи ми где су у мом тексту прогутана?

админ

Сад је сређено.

админ
пре 37 минута, Zoran Đurović рече

Проблем наше комисије је још био и у опструкцији са наше стране, јер су титоистички кадрови у ДБ још увек живи, а њима иде у прилог да се Степинац прогласи за свеца да би се тако нанео тежак ударац екуменском дијалогу.

Ти репови би хтели Степинца за свеца не зато што би он био светац него зато што знају да после тога тешко да би се о икаквом екуменизму могло разговарати. Наравно да нико из српске делегације није радио у том смеру, али су били опструирани. И у таквој ситуацији ово можемо видети као велики резултат, а папа Франциско ни најмање није наивна особа. Њега као дар од Господа није добила само Католичка Црква, него и Православна.

Браво оче авво, попе. Право у срж. Брутално и истинито. 

админ

Феноменалан текст! Свака част, убоо си у срж!

Ово преко Фејзбука да се дели да оде што даље, све до секташких репова оних остатака о којима пишеш.

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах

Зоран Ђуровић: Степинац као Flying Dutchman - Духовни живот наше Свете Цркве - Живе Речи Утехе