Jump to content
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Шкриљац Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер Мрак Ubuntu VKontakte WhatsApp Viber
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Шкриљац Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер Мрак Ubuntu VKontakte WhatsApp Viber

ПРИДРУЖИТЕ СЕ НАШОЈ VIBER ГРУПИ, КЛИКНИТЕ НА ЛИНК

Milan Nikolic

У шта уложити пет хиљада евра?

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ево коначно имам те паре које планирам за бизнис. Има ли ко од форумаша неку идеју где да пласирам паре? У шта уложити и какав посао покренути? Слободно ако имате неку идеју, можемо заједно нешто покренути.

админ

Платиш неког политичара да ти да државни посао

Шалим се, али заиста немам појма. 5 ми је некако мало за било који бизнис сем оно нешто типа развожење пица по граду

А сад озбиљније, нека пољопривреда?

Љешници, рецимо, то овдје код мене двојица зетова планирају да покрену.

Размишљам, није лоша идеја купити неколико професионалних веш машина, и почети прати веш по комшилуку и огласима. Али и то је толико неизвесно.

Свиђа ми се тема :) Баш сам ових дана озбиљније размишљала о садњи: љешници и ораси. Људи избјегавају овакав виду улагања, што од неупућености какво је тржиште што од чињенице да се први плодови много чекају. Али све у свему, мислим да је непогрјешив избор за наше просторе пољопривреда, за оне који то воле и који имају било каква средства

Sent from my HTC Desire 626G dual sim using Pouke.org mobile app

Мислим да треба имати јаку вољу и љубав према одређеном послу, стваралаштву или томе слично. Свака идеја може бити добра, све зависи од приступа, и наравно од одређених околности.

Najbolje ti je da kupiš moju knjigu "Kako da od 5.000 EUR napraviš milion EUR!"

Knjiga košta samo 5.000 EUR... ali vredi! Tvrd povez, ilustracije, precizna i jednostavna objašnjenja... provereno... bez mogućnosti da omaneš...

пре 4 минута, Avocado рече

Najbolje ti je da kupiš moju knjigu "Kako da od 5.000 EUR napraviš milion EUR!"

Knjiga košta samo 5.000 EUR... ali vredi! Tvrd povez, ilustracije, precizna i jednostavna objašnjenja... provereno... bez mogućnosti da omaneš...

Ја имам само 1000. Имаш ли можда неко мање луксузно скраћено издање које би се примјенило на мој проблем?

Ja bih lično gledao da pola uzmem za investiciju, a pola u banku na štednju. Uzmeš od NSZ onih 180k + vidiš da li imaš još neki dinar ili eventualno uštediš neki deo od plate i kreneš polako sa nečim što misliš da bi moglo da se pokrene od skoro pa ničega, ali da je to nešto što te interesuje/voliš da radiš. Ne verujem da treba nekoliko desetina hiljada evra da bi se pokrenuo biznis. Uvek treba krenuti od nule.

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах

У шта уложити пет хиљада евра? - Монета - Живе Речи Утехе