Jump to content
Милан Ракић

Ковин: Ујак силовао девојчицу она остала трудна. Сутра заказан абортус

Rate this topic

Recommended Posts

Девојчица И. Н. (14) из села Мраморак код Ковина, коју је ујак А. Н. (40) силовао и направио јој дете, аботираће у понедељак

Вишемесечно злостављање откривено је у четвртак када се девојчица пожалила другарици. Рекла је да не може више да поднесе ујака, који је месецима силовао.

Признала је и да јој је ујак направио дете и да је трудна – рекао је за Ало извор близак истрази. Случај је одмах пријављен полицији у Ковину, јавља Телеграф.

А. Н. је ухапшен. узети су му тренерка, фармерке и заплењен му је “ауди” у ком се догодило силовање да би се изоловао ДНК. Случај води Тужилаштво у Смедереву, а истрага ће утврдити шта се догодило.

Мајка девојчице је запрепашћена, а каже да је и њу рођени брат покушао да силује након очеве смрти.

А.Н. има десеторо деце са супругом, од чега је четворо болесно. Она је упозната са догађајем, и каже да га се цела родбина одрекла када је пукла брука.

Девојчица је у полицији испричала све шта се десило, док је њен ујак све слушао спуштеног погледа.

– Сачекао ме и наредио ми да уђем у ауто. Потом ме је силовао, не знам ни сама колико пута, а ја сам ћутала из страха и срамоте. Рекла сам му да ме остави и да мислим да сам трудна, на шта ми је одговорио: “Баш ме брига” и опет ме силовао – рекла је И. Н.

Вечерње Новости

пре 2 минута, Милан Ракић рече

Мајка девојчице је запрепашћена, а каже да је и њу рођени брат покушао да силује након очеве смрти.

Ova tragedija traje mnogo duze...

Tuga :(

Ovom narodu neprijatelji u opste ne trebaju sve ce sami.

Eto kako se tretira zensko dete u srbiji a nije usamljen slucaj novine prepune a posle neko izjavi na temi o feminizmu kako u opste nema potrebe za zastitu zena jer smo to toboz odavno iskorenili.

Много ми је жао, душа ме боли кад год се неком детету лоше догоди...И онда погледам своје дете које је такво како јесте (дете са посебним потребама) које данас, сутра може лако да буде мета оваквим лудацима какав је овај назови ујак..Ја сам ту да је штитим док могу, шта ли ће бити кад мене нема, не смем ни да помислим... не могу вам описати мој страх и стрепњу..

пре 2 часа, Grizzly Adams рече

Чуо сам да имају робијаши код нас "специјалну терапију" за такве. Боравак у затвору му неће бити пријатан.

Врло захебану терапију, причао ми један робијаш. После те терапије слободно можеш да се замонашиш јер више немаш су чим...

Toliko zajebanu da su skoro svi povratnici...

Razumem taj muski princip "sad cemo mu se najebati mile majke", ali u realnosti ne deluje.

U realnosti, uopste nije stvar u tome da li neko ima su cim, jer ako mu jedna alatka ne radi uzece drugu i bice samo jos razulareniji bas zato sto ne moze...

Надам се да ће ова девојчица уз помоћ Господа успети све да преброди. 

Иначе, морам да приметим морбидну карактеристику многих савремених хришћана који са неким садистичким уживањем прижељкују и хвале мучење па и убиство грешника (у овом случају ујака-силоватеља). Сасвим страно хришћанском духу, они не бацају камен на грех, него би да га баце на грешника. То је заиста жалосно. 

Како ме све ово подсећа на причу из Карамазова. Тамо је чувени Аљоша, ретко питом и побожан човек, пожелео једном злочинцу да добије казну сразмерно његовом злочину, а камоли да ми не пожелимо.

пре 4 минута, Панарет рече

Иначе, морам да приметим морбидну карактеристику многих савремених хришћана који са неким садистичким уживањем прижељкују и хвале мучење па и убиство грешника (у овом случају ујака-силоватеља). Сасвим страно хришћанском духу, они не бацају камен на грех, него би да га баце на грешника. То је заиста жалосно. 

Погрешно си разумео, нико то не "прижељкује".

пре 7 минута, Панарет рече

Надам се да ће ова девојчица уз помоћ Господа успети све да преброди. 

То јесте одвратно, али је потпуно природна људска реакција кад се деси овакав ужас. Једноставно људе то дубоко погоди и онда се мало празне разним претњама и злобним жељама. Исто као кад те неко изнервира па га опсујеш, сигурно му не мислиш то што си рекао у псовци. Само што је ово много горе. Сигурно да они који то причају не би никога мучили.

Они који би били стварно способни за то, такви ћуте и не причају о томе.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Поуке.орг - инфо
      Његова Светост Патријарх српски г. Иринеј ће у недељу 10. маја 2020. године, на дан молитвеног спомена спаљивања моштију Светога Саве, славе Спомен-Храма на Врачару, служити свету архијерејску Литургију у крипти Храма са почетком у 9 часова, сазнаје Радио Слово љубве.
    • By Поуке.орг - инфо
      Торжественом Литургијом, којом је 8. маја 2020. године прослављена слава цркве Светог Марка на Ташмајдану, началствовао је Његова Светост Патријарх српски г. Иринеј.   Звучни запис беседе   Саслуживали су протојереји-ставрофори Михаило Арнаут и Сретен Младеновић, протојереј Саво Поповић, протонамесник Бранислав Борота и ђакони Славко Аничић, Драган Танасијевић и Никола Костић, у молитвеном присуству протојереја Трајана Којића, старешине храма Светог Марка.
          Хор Светог деспота Стефана, под диригентским вођством проф. Предрага Миодрага, са благоверним народом појао је тропар Светом апостолу и јеванђелисти Марку док је Патријарх преломио славски колач кума славе г. Драгана Рајовића.     Извор: Инфо-служба СПЦ
    • By Поуке.орг - инфо
      Динамика броја становника у Русији директно зависи од броја абортуса, а не од броја монаха, истакао је Митрополит волоколамски Иларион одговарајући на питање гледаоца емисије „Црква и свет“ који је питао да ли постојање институције монаштва у Цркви противречи црквеном ставу, јер се Црква залаже за јачање породице, за велики број деце и против абортуса, преноси Синодално одељење за односе између Цркве и друштва и медија.     „Кад бисмо могли да решимо проблем абортуса, број становника би се код нас битно повећао, – констатовао је јерарх. – Абортуси и даље односе на стотине хиљада живота сваке године, и то је велика трагедија за нашу земљу и за све наше житеље.“   Владика је подсетио да је монаха увек било мало и увек ће их бити мало у поређењу с укупним бројем становника, зато чињеница да неко бира монашки пут како би сву своју снагу посветио служењу Богу и људима, и служењу Цркви не може утицати на демографску статистику.   „А они људи који врше абортусе чине злочин,“ – истакао је митрополит Иларион подсетивши да је с тачке гледишта Цркве сваки абортус убиство, при чему одговорност за њега сносе сви учесници – и жена, ако је пристала, и мушкарац, ако је утицао на то да жена донесе овакву одлуку, и лекар који је обавио абортус.   Архипастир је посведочио да се Црква увек залаже против убиства нерођене деце и предлаже конкретне мере за смањење броја абортуса. Пре извесног времена патријарх је покренуо иницијативу да се абортус искључи из система обавезног социјалног осигурања како порески обвезници, између осталог, и они који се залажу против абортуса, не би морали да од својих средстава плаћају ово озакоњено убиство.     „Веома се надам да ће у нашем друштву расти свест о томе да је абортус недопустив и чудовишан злочин,“ – рекао је Митрополит волоколамски Иларион у закључку.     Извор: Православие.ру
    • By Поуке.орг - инфо
      Новопрестављени протопрезвитер-ставрофор Момчило Кривокапић ће бити сахрањен сутра, 30. априла 2020. Лета Господњег, на гробљу у Шкаљарима у кругу породице, саопштено је на интернет страници Црквене општине Котор.    Повезане вести:    Упокојио се у Господу протопрезвитер-ставрофор Момчило Кривокапић (1945-2020)   У спомен на новопрестављеног протопрезвитера-ставрофора Момчила Кривокапића   Истог дана заупокојену Литургију и опело новопрестављеном проти, у которском храму Светог Николе служиће Његово Високопреосвештенство Архиепископ цетињски и Митрополит црногорско-приморски Г. Амфилохије. 
    • By Поуке.орг - инфо
      Уживо на нашем порталу пратите ново издање "интернет литије" - Не дамо светиње. Интернет литију предводи специјални гост-домаћин, Његово блаженство Архиепископ охридски и Митрополит скопски г. Јован. 

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...