Jump to content
Небитан Лик

(Пс)ихтус VS Отац Иван (ЖРУ)

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ми устрајавамо да Живимо по Христу,а само Господ је у Својој Милости и доброти вечно истрајан и Непромењив.Ми нисмо.Зато ми УСТРАЈАВАМО-трудимо се,али некад неуспешно.Падамо па устрајавамо поново уз Божију помоћ.Шта вам је овде не јасно,појма немам. Just_Cuz_19

Guest Инсајдер

Што мислите да је то битно уопште?   Ево примера ради, мени се ћефне, отворим сајт и кажем да примам добре текстове и само их качим и шта сад...?    Или је можда неко донирао на пример.  Тако да те ваше тврдње су безвезе јер не чини власник сајт већ оно што се на њему пише и ко на њему пише.

Ево примера ради, овај сајт се води на име: Miljenko Rebernisak ,  и да не знам да вам је то вебмастер помислио бих ко зна ко је овај никад нисам чуо за њега а не пише ни на форуму, а има и чудно презиме ко да није српско и шта сад?   Just_Cuz_19

Тако да те јефтине форе можете окачите мачку о реп  ne_shvata

мњауууу

Ми устрајавамо да Живимо по Христу,а само Господ је у Својој Милости и доброти вечно истрајан и Непромењив.Ми нисмо.Зато ми УСТРАЈАВАМО-трудимо се,али некад неуспешно.Падамо па устрајавамо поново уз Божију помоћ.Шта вам је овде не јасно,појма немам. Just_Cuz_19

Упозорио сам да је прошла поноћ и да можда није време за етимологију. Хрватски случај је релацијски неодржив, а Господ никако не може да буде ни "устрајан" ни "истрајан" пошто би тиме био доведен у релацију са "трајањем" или "трајношћу," чиме бисмо имплицирали аријанску јерес субординације Бога просторно-временском континууму. Ако би се већ размишљало релацијски о односу Бога и било какве врсте "трајања" он не може бити "истрајан" него само "вантрајан" или "надтрајан" - ако би већ неко хтео да прибегава тако рогобатним конструкцијама.

Guest Инсајдер

Заборављамо ли да је власник/администратор тај који одређује ШТА ће да стави на сајт?

И ако већ није битно ко је - зашто се крије?

Знате ви одлично што мора да се крије!  Погледајте само како сте ликовали и пљували владику Артемија по разним форумима и разапињали га, клеветали, приписивали му све и свашта, како бисте онда тек поступали са неким ко није владика!?  Срам да вас буде, али срећом ничија не гори довека па неће ни вама што лајете дан и ноћ и мислите да сте попили сву мудрост овог света!

Драги модераторе ВЕЧНО ИСТРАЈАН,значи Непромењив у томе Вечно.И ево нас већ оптужбе за јерес.Али нема везе,опраштам ти.Форум ИХТУС је форум који ви овде који пишете вероватно никад нећете разумети.И бесмислено је улазити у било какву расправу на ту тему.А нарочиту шта реч ИХТУС значи је један испразан разговор.Зато  Just_Cuz_19ne_shvata

Guest свештеник Иван

Што мислите да је то битно уопште?   Ево примера ради, мени се ћефне, отворим сајт и кажем да примам добре текстове и само их качим и шта сад...?    Или је можда неко донирао на пример.  Тако да те ваше тврдње су безвезе јер не чини власник сајт већ оно што се на њему пише и ко на њему пише.

Ево примера ради, овај сајт се води на име: Miljenko Rebernisak ,  и да не знам да вам је то вебмастер помислио бих ко зна ко је овај никад нисам чуо за њега а не пише ни на форуму, а има и чудно презиме ко да није српско и шта сад?   Just_Cuz_19

Тако да те јефтине форе можете окачите мачку о реп  ne_shvata

мњауууу

Слабо, слабо...

Ево, иза овога сајта стојим ја. Миша је само човек који је webmaster, наш јагодинац, тотално небитан у целој причи. Дакле, иза овога сајта стојим ја као главни и одговорни уредник, именом и презименом. Ко стоји иза Борбе за веру остаје тајна... Зашто? Ако неко исповеда истину, нема потребе да се крије, па макар му не знам шта урадили. Знаш ли да Господ каже да ће се јавити и они који ће и убијати и мислити да Богу службу чине?

Уредништво  сајта Борба за веру се не појављују зато што су свесни да то шта раде је противно Цркви и њеној званичној политици. Могу само да наслутим ко стоји иза таквих сајтова, али о томе неки други пут...

Guest свештеник Иван

Заборављамо ли да је власник/администратор тај који одређује ШТА ће да стави на сајт?

И ако већ није битно ко је - зашто се крије?

Знате ви одлично што мора да се крије!  Погледајте само како сте ликовали и пљували владику Артемија по разним форумима и разапињали га, клеветали, приписивали му све и свашта, како бисте онда тек поступали са неким ко није владика!?  Срам да вас буде, али срећом ничија не гори довека па неће ни вама што лајете дан и ноћ и мислите да сте попили сву мудрост овог света!

Ко је то радио? Ајде мало смири се, опусти се... где је пљуван Владика Артемије? Конкретан доказ молим.

Волео бих и ја да видим.

И чуди ме како "ревнитељи" не виде кад на званичном сајту Црне Реке рецимо осване пљувачки текст против целе Цркве и устројства, него још монахе који су их писали називају најсмиренијима у СПЦ.

Guest Инсајдер

Ко је то радио? Ајде мало смири се, опусти се... где је пљуван Владика Артемије? Конкретан доказ молим.

Не брини ти смирен сам ја засад.  А сада одох у своју пећину, доста се писало за данас.

А ти танић, александар п ,  николић, ђаковац и многи други одлично знате шта радите а сад се као правите луди, е па видећемо докле ћете моћи да се правите луди.  Свака изречена реч носи последице за собом!

Свако добро

Драги модераторе ВЕЧНО ИСТРАЈАН,значи Непромењив у томе Вечно.И ево нас већ оптужбе за јерес.Али нема везе,опраштам ти.Форум ИХТУС је форум који ви овде који пишете вероватно никад нећете разумети.И бесмислено је улазити у било какву расправу на ту тему.А нарочиту шта реч ИХТУС значи је један испразан разговор.Зато  Just_Cuz_19amin-nas

Далеко од оптужбе - рекао сам имплицира аријеву јерес. Наравно да је бесмислена расправа о речи ИХТУС која не постоји и речи "ус-трајно" која је семантички обесмишљена. Шта би тек било када бисмо сада обратили пажњу на придев ВЕЧНО?  :bla:

ne_shvata 0409_feel

Али, не брините, што се мене тиче, мислим да нам то (као уосталом и ово претходно, што сам Вам два пута и рекао) није потребно у ово доба. Свако добро Вам желим од Господа...

0409_feel

Не брини ти смирен сам ја засад.   А сада одох у своју пећину, доста се писало за данас.

А ти танић, александар п ,  николић, ђаковац и многи други одлично знате шта радите а сад се као правите луди, е па видећемо докле ћете моћи да се правите луди.  Свака изречена реч носи последице за собом!

Свако добро

Па управо о томе и говоримо.

Ми имамо име и презиме и стојимо иза свега што напишемо - они на борби за веру немају име и презиме, а још им и добар део текстова на сајту под псеудонимима.

Ја ћу устати против сваког таквог ко још блати Цркву и уноси раздор.

Јесу ли то неке претње члановима форума?

Изгледа.

Ал' за њих не важи "свака изречена реч носи последице са собом", јер они имају само псеудониме.  Just_Cuz_19

Guest Инсајдер

Јесу ли то неке претње члановима форума?

Изгледа.

Ал' за њих не важи "свака изречена реч носи последице са собом", јер они имају само псеудониме.  Just_Cuz_19

Није претња, то је само да вас подсетим да Бог све види и он ће судити и мени и вама...

одох сад, доста сам губио време овде вртећи се у круг...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...