Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Александар Милојков

(Пс)ихтус VS Отац Иван (ЖРУ)

Оцени ову тему

Recommended Posts

Неозбиљно и детињаство...надасве просто,вулгарно,мржњом одишуће и талентовано неинтелигентно.

Ипак,волео бих када би се назив топика преименовао.Не свиђа ми се оно "психопате",било то истина или не,јер то не доликује нама...моје мишљење.

Неозбиљно и детињаство...надасве просто,вулгарно,мржњом одишуће и талентовано неинтелигентно.

Ово реч која све говори  4chsmu1
На жалост,брате Дејане,али стварно је тако.Не могу да схватим некога ко се декларише као Хришћаним и то православне вере а да из себе просипа толику количину одијума на све и свакога ко се случајно усуди да има супротно мишљење...то су заиста посебна стања и могу само да жалим због тога.

Ипак,волео бих када би се назив топика преименовао.Не свиђа ми се оно "психопате",било то истина или не,јер то не доликује нама...моје мишљење.

Промењен наслов теме. 4chsmu1

Промењен наслов теме. 4chsmu1

Жив ми био,брате! :smiley:

Guest свештеник Иван

Али нису они ово направили, само су прекопирали klapklap

Ма нека, и то је реклама.

Иначе, волео бих да нам објасне шта им значи ово ихтус? Наставак ус може имати у грчком језику именица мушког рода у акузативу и то у множини. Међутим, ихтис-риба је женског рода. Ово би значило да видиш рибе мушког рода, ако уопште и може нешто тако да се замисли. Дакле име им не значи ништа. Али шта ћеш, то је та теологија и нека је.

Слажем се у потпуности. Но, мени сметају и овакве теме. Шта би сада ми требали да пишемо овде?

Нормално је да ћемо подржати о. Ивана, али писати о супротној страни је сувишно. За о. Ивана говоре његова дела. Овакве теме ме увек подсете на Орвелових "два минута мржње". Мислим да овом форуму то не треба.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...