Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Снежана

Вукашин Милићевић: И ванземаљци могу бити људи

Recommended Posts

1 hour ago, Nenad Katic рече

Lukavi ce se pretvoriti i u tanjir i u marsovca i u svetlece objekte al to ne znaci da je dosao sa druge galaksije ili svemira.Cuvajte se gurnucete nekog u prelest.

Ako se pojavi "Lukavi" koji ima sposobnost da voli i komunicira sa nama - no problem

пре 18 минута, Vesna Milovic рече

Vanzemaljce je stvorila ljudska mašta.

Ne, to su, zapravo, demoni. Previse si slobode uzela sebi, ja sam ranije mislio slicno, ali sad sam u Katicevoj struji.

пре 48 минута, drvce рече

Ne, to su, zapravo, demoni. Previse si slobode uzela sebi, ja sam ranije mislio slicno, ali sad sam u Katicevoj struji.

Može biti da jesu. Šta god da je u pozadini, Američka vlada ili demoni - ali zlo svakako jeste. 

пре 10 минута, drvce рече

Na osnovu citata koji je postavio clan Katic.

Sve što ne umemo da objasnimo, ili nije pomenuto u Prednju ili Pismu - sve su to demoni.

Zato su dobri i jednako prozorljivi ljudi palili svojevremeno vještice na lomačama.

Ili naučnike.

пре 2 часа, Господин Дареалис рече

Ово је интересантно, ванземаљци могу да раде углавном ствари које су по Предању и причама радили демони. :)

Sta , zaskakali ljude po vodenicama i pustim mestima kad se uvece vracaju sa slava

пре 7 минута, Господин Дареалис рече

To je Toza vampir... :)

Mislim na telekinezu i to.

Ako price o vanzemaljcima pocinju kao i ove nase o andjamama ,, Vracao se ja sa slave , gluvo doba..." onda je tu sve jasno

Inace ovde gde ja zivim sva telad su kineska i niko ih ne smatra demonima

Prorocanstvo starca Antonija :To je jos jedno zlo koje donosi televizija - poducavanje ljudi osobinama zlih duhova! I to se vec desava jer na coveka sa svih strana vec gledaju monstrumi. Njih danas nazivaju vanzemaljcima, i jos kojekako, ali su to - zli duhovi. Docice vreme kada ce se oni slobodno javljati ljudima, sluzeci antihristu i njegovim pristalicama. Kako ce tesko tada biti boriti se s njima!

пре 13 часа, Nenad Katic рече

Pitanje novinara ,demokratizacija u crkvi?Pa neka hvala doveli su oni demokratiju pa nismo tako lepo prosli.U crkvi nema demokratije ,niti bi je smelo biti ikada .U crkvi vlada Hristos a ne demokratija.

Sto se tice vanzemaljaca vise verujem svetim starcima nego njemu .Dao je sebi previse slobode.Iz toka moze izaci velika nevolja.

Христос је баш био  демократа,обраћао се човеку и давао реч човеку,више је волео него што је владао.

Међутим, демократија има своје квази форме,па нам из те перспективе демократија не изгледа добро.

Сетимо се Христове комуникације са људима,обичним светом.Када га питају да им нпр.објасни ко је мој ближњи,Он не даје готове одговоре,дефиниције,него им казује причу и позива их да сами нађу одговор,значи не потцењује интелигенцију људи,позива их на активност,на дијалог,на став.

Питање је шта је новинарка мислила када је помињала демократизацију у Цркви,но сетимо се нпр. да су и лаици учествовали у раду сабора.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...