Jump to content
Guest

Pera, naliv pera, kaligrafija i stari rukopisi

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 41 минута, Muramasa рече

impulsno kodnu modulaciju

Aaa, PCM, u osnovi svake digitalne muzičke produkcije  :dobro:

пре 41 минута, Muramasa рече

Inače, kad završim sa radnim vremenom i dužnostima, kancelarija mi služi za učenje.

Svaka čast kad možeš! To me podseti, jedan savet od malko starijeg kolege, pošto vidim da hoćeš i da ideš odavde (što i ja savetujem svakome), obavi sve pre tridesete, i razvijanje svojih sposobnosti i znanja, i odlazak, jer posle tridesete čovek polako počinje gubi snagu i sve postaje teže, i u slobodno vreme manje više samo se odmara, još ako ima porodicu slobodnog vremena praktično i da nema. 

Е па драги љубитељи калиографије, недавно сам на сајту цркве свети Александар Невски на Дорћолу наишао на Школу калиографије а исту можете наћи на датом линку. Такође, активна је и фејсбук страница Курс калиографије НС а такође сам недавно наишао и на пето месечну школу калиографије на једном од сајтова.

Drago mi je da sam nasao jednu ovakvu temu. Na zalost malo toga moze da se nadje na internetu, pa sam pokrenuo na FB jednu grupu ( https://www.facebook.com/groups/1642648925809238/?ref=bookmarks )  i jednu stranu ( https://www.facebook.com/balkanpenpage/  ) koja bi okupila sve ljubitelje pisaceg pribora, kaligrafije naliv pera i slicnih stvari. Zamolicu sve vas, da mi pomognete da do sto vise ljudi dopre informacija o postojanju te grupe i strane, kako bi smo se i mi pridruzili velikom broju ljubitelja pisaceg pribora u svetu, razmejnjivali iskustva, nesto novo naucili i naravavno lepo se druzili.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...