Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
JESSY

Nostalgija je - ovo...

Оцени ову тему

Recommended Posts

Da li se iko od vas seca, to jest, da li je cuo za Sedmoricu mladih ?

Zanimljivi, zabavni, svestrani umetnici

On 8.12.2016. at 15:10, JESSY рече

Резултат слика за nostalgicne slike

Ove kutije bi trebalo da su za so, šećer, kafu i tako to... Sećam se da je moja baba je u jednoj od njih čuvala zelene mentol bombone. A njih je koristila za groblje. To je tada bila retka roba, tako da ko je hteo da se zasladi.. imao je šećer u kocki. Toga je bar bilo:D.

U seoskoj prodavnici su se te bombone prodavale na merenje, što tada po gradovima nisam viđao. 

Seća li se neko špice za ''7 TV dana''? Oni nojevi i ona scena iz saluna kad krigla piva klizi sa jednog kraja šanka na drugi?

To se prikazivalo subotom, što znači da je sutradan bila nedelja. Em si  mali, pa drugi brinu o tebi,  em se dva dana ne ide u školu :D.

Mislim da je prvobitna špica bila nešto drugačija. Muzika je ostala ista, ali u ovoj drugoj verziji nešto brža. Nisam nešto nostalgičan, ali me ova muzika baš dirne.

On 8.12.2016. at 15:10, JESSY рече

Резултат слика за nostalgicne slike

Каква носталгија? Ми још увек имамо овакву кутију за брашно. :D До душе, мало је већ похабана споља, али је ја волим.

20180814_182231.thumb.jpg.243d75b675d8107494fd6f9ab70e11c6.jpg

пре 2 часа, Lady Godiva рече

Ми још увек имамо овакву кутију за брашно. :D До душе, мало је већ похабана споља, али је ја волим.

svaka cast....:dobro:

пре 6 часа, obi-wan рече

Nas je bio ovakav :)

USISIVAC-SLOBODA_slika_O_74465697.jpg

пре 3 часа, Lady Godiva рече

али је ја волим.

:sunce: Све сам покупила од баба и деде, и још увек користим пуно тога, волим да их користим, некако су ми топле (ех, сећања...). Ја имам две посуде за брашно, велику за пар кила и малу, брзопотезну, када ми треба мало брашна. Ево је  :)))

39177587_2082737661745241_7448398448694394880_n.thumb.jpg.f7a1f9e75f0e86b430dc5336638952ce.jpg

А ту је и кутија за шећер (на којој пише шећер :smeh1:). Мени су ове ствари вредне и драгоцене, више него неки тапервер (који такође имам али тјах).

Лејди ме сада подстакла да идем по кући и фоткам, ево и ово, кутија за џиџабиџе (шрафчићи и немампојмаштајеовоалиможедаустреба)

39195315_2082780185074322_6293843082693574656_o.thumb.jpg.b2f250e295bec82000dff3887cab42d9.jpg

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...