Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему

Препоручена порука

Управо сада, Млађони рече

Po toj iz francuske revoluciji grizli je levicar a ne devicar. 
Koliko znam po podeli iz francuske revolucije desnica su oni koji su sedeli na desnoj strani, generali, aturitativni likovi i slicni.
A ne klasicni liberali, gradjanski ideolozi i ostali, oni su levica. 

Ti revolucionari su veoma slični onima iz 1917. 

Grizli ne bi bio među njima sigurno...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

• Аурор

2184

• cloudking

1021

• Grizzly Adams

1009

• Avocado

955

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Видим да је већина народа српског по друштвеним мрежама одушевљена победом г. Трампа. Време ће показати да ли има за то основа, а назнаку промене курса америчке спољне политике и да ли ће бити радикал

Морао сад да одремам пар сати. Па мора да почнем са "I told you so..." јер коментар сам већ одавно дао на оној теми о изборима. Ово је побуна "средње класе", обичних људи, фабричких и других радн

Ако се неко више радује Трампу од срба ,то су руси...гледајући јутрос вести,чини ми се да је Трампова кампања а везано за односе са Русима,донела пресудну предност у свим његовим предизборним причама.

Постоване слике

Управо сада, Grizzly Adams рече

Mani to, evo trump je opet uvredio nekog! Moramo da pisemo danima o tome kakvo je to djubre od coveka, VREDJA DRUGE LJUDE! 

zamislite vi to.. u nasem svetu demokrata, socijalista i pravednika se trudimo da nikog ne vredjamo da budemo dobri ljudi a ne moroni kao donald tramp. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 12 минута, Млађони рече

I kako je grizli inteligentan kad ne veruje u nauku globalnog zagrevanja. Ja vidim da mu tamo razbijas njegove gluposti on da je inteligentan on bi ih prihvatio.

Samo kad bih bio toliko glup da mislim da inteligentni ljudi ne mogu da imaju pogrešna uverenja... onda bih možda imao takve zaključke...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 7 минута, Аурор рече

Ti revolucionari su veoma slični onima iz 1917. 

Grizli ne bi bio među njima sigurno...

Зависи... ко више плати... :smeh1:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Управо сада, Avocado рече

Samo kad bih bio toliko glup da mislim da inteligentni ljudi ne mogu da imaju pogrešna uverenja... onda bih možda imao takve zaključke...

pa na osnovu onda imas misljenje da je crowder glup? Nisu mu merio inteligenciju sigurno.... niti si reper za iq.... jedino sto si mogao da cujes njegova uverenja za koja mislis da su pogresna. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 4 минута, Аурор рече

Šta misliš o Francuskoj revoluciji, @Grizzly Adams? :)

Па нисам неки експерт, али колико знам то је био веома комплексан историјски период. Генерално, мислим да су последице биле више негативне по Француску и Европу, кад се све узме у обзир.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 32 минута, Grizzly Adams рече

Зависи... ко више плати... :smeh1:

Bitch :)

пре 28 минута, Grizzly Adams рече

Па нисам неки експерт, али колико знам то је био веома комплексан историјски период. Генерално, мислим да су последице биле више негативне по Француску и Европу, кад се све узме у обзир.

Aj agri, mislim da je rulja tu imala previše uticaja.

Poenta je bila da je takva podela na "levicu" i "desnicu" danas prevaziđena, verujem da se slažeš.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 25 минута, Млађони рече

pa na osnovu onda imas misljenje da je crowder glup? Nisu mu merio inteligenciju sigurno.... niti si reper za iq....

Pa ko bi drugi mogao da meni bude reper za to? Neću valjda da kažem da je glup neko ko po mojim kriterijumima nije glup, nego po nečijim tuđim kriterijumima?

Manje puši travu Mlađo, škodi ti...

пре 25 минута, Млађони рече

jedino sto si mogao da cujes njegova uverenja za koja mislis da su pogresna.

Ne. Mogao sam da čujem i njegovu argumentaciju za njegova uverenja i da steknem uverenje da je glupan.

Postoje ljudi koji drže uverenja za koja mislim da su pogrešna ali ne pričaju gluposti... to su različite stvari... i bez veze je da neko to mora da ti objašnjava...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 7 часа, Млађони рече

пре 7 часа, Аурор рече

Pogle kakav spin... pa svi znaju da ne postoje "deca migranata"! Postoje samo teroristi u nastanku...

http://rs.n1info.com/a317284/Vesti/Vesti/Roditelji-u-Sidu-protiv-dece-migranata-u-skolama.html

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 9 часа, Аурор рече

Bezveze podela... 

Verovali ili ne, iz doba Francuske revolucije ostalo.

Заборавио сам ово како беше а сећам се да је нешто интересантно. Јел то по томе где су седели у парламенту?

Ако се ти можда сећаш, бил одвојио времена да нам испричаш?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 1 сат, RYLAH рече

Заборавио сам ово како беше а сећам се да је нешто интересантно. Јел то по томе где су седели у парламенту?

Ако се ти можда сећаш, бил одвојио времена да нам испричаш?

WuNtYzp.jpg

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Сличан садржај

• Од Поуке.орг - инфо,
      Председник Републике Србије g. Александар Вучић упутио је честитку новоизабраном Архиепископу пећком, Mитрополиту београдско-карловачком и Патријарху српском г. Порфирију у којој се каже: 

-Ваша Светости, са радошћу сам примио вест о Вашем избору за наследника Светога трона пећкога - трона нашег оца Светог Саве Српског. У име Републике Србије као и свих наших грађана православне вероисповести желим Вам да дуго и плодно делате на њиви Господњој у име Христово, а у част рода српског и свег рода православног. На том путу пре Вас налазили су се, и наш народ водили, велики и знаменити српски архиепископи и патријарси који су знали да у тешким временима сачувају веру, част и образ нашег народа и одговоре искушењима која су се пред њима налазила.
      -Овога пута тежак али частан задатак пао је на Вас, да чувате јединство Српске православне цркве и веру међу Светосавским народом. Уверавам Вас да ће у временима пред нама, и наша Србија заједно са Вама, деловати на част и добро свих људи добре воље и добре вере, и свих Срба ма где они живели, трудећи се да опстанемо и останемо на путу којим су ишли Свети Сава, Арсеније, Максим, Георгије Бранковић, Варнава, Герман, Павле и Иринеј. На многаја љета Свјатјејши Владико, каже се у честитки председника Вучића.

Извор: Инфо-служба СПЦ
    • Од Поуке.орг - инфо,
      Председник Републике Србије г. Александар Вучић и министар спољних послова Руске Федерације г. Сергеј Лавров посетили су 15. децембра 2020. гoдинe храм Светог Саве у Београду и положили цвеће на гроб блаженопочившег Патријарха српског Иринеја.

Том приликом министар Лавров је прочитао писмо председника Руске Федерације Владимира Путина поводом завршетка радова на храму Светог Саве. Председник Русије Владимир Путин честитао је председнику Србије Александру Вучићу и српском народу завршетак радова на мозаику у храму Светог Савет Саве и истакао да је сарадња српских и руских мајстора на том подухвату симбол братског пријатељства и духовне блискости два народа.
      Председник Вучић је захвалио је председнику Русије Владимиру Путину и шефу руске дипломатије Сергеју Лаврову на свој помоћи коју је Русија пружила у изградњи храма Светог Саве у Београду. -Више од 100 година постоји идеја о изградњи храма Светог Саве. Деценијама смо се мучили, али смо уз велику подршку и помоћ наших руских пријатеља успели да изградимо и највећи део посла урадимо у последњој деценији, подсетио је председник Вучић и додао да је сигуран, познавајући блаженопочившег патријарха Иринеја, да би он данас био поносан да је са г. Лавровом у храму. -Гледао би куполе, дивио им се, као и мајсторству руских уметника. Наше је да данас кажемо велико хвала председнику Путину и кажемо да је величанствено, да кажемо да имамо најлепши храм на свету, рекао је председник Вучић и још једном замолио руског министра да пренесе изразе захвалности председнику Русије.
      Високе дочекали су Преосвећени Епископ ремезијански г. Стефан, викар Патријарха српског и настојатељ храма Светог Саве као и дугогодишњи најближи сарадници блаженопочившег Патријарха српског Иринеја: лични Патријархов секретар ипођакон Дејан Накић и ипођакон Владимир Јелић, упрaвник Патријаршијског двора.

• Од Поуке.орг - инфо,
      Председник Србије г. Александар Вучић је после опела блаженопочившем Патријарху Иринеју у Храму Светог Саве на Врачару, обраћајући се српском народу и грађанима Србије, рекао да је Патријарх Иринеј "склопио очи онако како је и живео - у миру".

Звучни запис обраћања

Говорећи о завршетку градње Спомен-храма Светог Саве на Врачару, Председник Србије је нагласио да је Патријарх Иринеј "градећи Храм, градио све нас, окупљао нас ту", те је "на много начина, као и сам Храм, био саборан", а да "пред њим није било свађа и подела".
      "Српство је стављао изнад свега", рекао је Председник говорећи о Патријарху Иринеју и оценио да је пред свима нама велика обавеза - "да волимо једни друге и праштамо једни другима".
      Упоредивши одлазак Патријарха српског Иринеја са громадом која се одвојила од планине, Председник је оценио да "ретка громада попут Патријарха Иринеја украшава планине и народе и када се физички измести".
      "Оставио нам је дело вредно дивљења", рекао је Председник и подестио колико је Патријарх Иринеј био благодаран Председнику Русије Владимиру Владимировичу Путину за помоћ у завршетку градње Светосавског Храма на Врачару.
      "Окупио нас је као светосавски витез", рекао је Председник Србије и нагласио да се "захваљујући њему не стидимо својих страдања" у новијој историји: Кошара, НАТО агресије, злочиначке акције "Олуја". Такође, Председник Србије је указао да је Патријарх Иринеј "обновио заједништво српског народа", те да није било сукоба унутар једног народа са обе стране Дрине, као никада до сада.
      Рекавши да је "Патријарх Иринеј био велики Патријарх", Председник Србије је сабране подсетио на велика дела и достигнућа блаженопочившег Патријарха српског и рекао да "има са чим да изађе пред Светога Саву".
      "Хвала на свакој речи којом си нас поучио и љубави коју си нам делио", рекао је Председник Србије.

Извор: Радио Слово љубве
    • Од Поуке.орг - инфо,
      Његова Светост Патријарх српски г. Иринеј и председник Републике Србије г. Александар Вучић посетили су 22. октобра 2020. године храм Светог Саве на Врачару.

-Радујем се што ће сви грађани Србије и сви Срби ма где да живе ускоро моћи да дођу у храм и да виде шта су генерације наших предака и ми заједно са њима успели да направимо, поручио је председник Вучић на свом инстаграм налогу.

• Од Поуке.орг - инфо,
      Најоштрије осуђујем упад непознатих лица у комплекс Владичанског двора у Новом Саду и, посебно, кампању неистина и лажи која се води у вези са реконструкцијом његове фасаде.

Истина је само једна и веома јасна: реконструкција се изводи под надзором најстручнијих људи које Војводина има у Покрајинском заводу за заштиту споменика и уз учешће мајстора специјализованих предузећа проверених у радовима у земљи и иностранству.
      У последње четири године, након промена у покрајинској администрацији, свим инвестицијама приступа се професионално и одговорно и не постоји ниједна, укључујући и ову, да није спроведена искључиво вољом стручних људи уз гаранције банака за употребу јавног новца.
      Оваква прљава кампања и напад јесу покушај линча епископа бачког Иринеја и свих којима је стало до очувања црквених и народних вредности.
      Поносан сам што сам учествовао у овом пројекту, као и раније, у реконструкцији крова двора, фасаде и партера Саборног храма и наставићу да помажем установе које ће одговорно приступати заштити објеката од великог значаја.
      Од полиције тражим да пронађе одговорне за упад у двориште Двора, а све учеснике у обнови јавно похваљујем за стручност и професионализам.

Извор: Инфо-служба Епархије бачке
  • Креирај ново...