Jump to content

Надбискуп Хочевар: Очекујемо долазак папе у Србију; КЦ се није мјешала у канонизацију Николаја Велимировића

Оцени ову тему

Препоручена порука

Управо сада, Zoran Đurović рече

Отвориће Милан поново тему, не затрављуј овде...

Izvini, ti si prvi počeo. NA žalost, ja nemam TVOJE VREME. Moram da:

1)Radim, da bih platio račune i jeo

2)Spavam

3) Spremam ispit koji veze s ovom temom nema.

4) Obavljam bračne dužnosti.

5)Neki put odmorim oči.

Uopšte nemam nameru da reagujem na svaki tvoj post, jer je fizički nemoguće. Ti si očigledno obezbeđen, jel za nekoga ko ima porodicu po vas dan si na Poukama. Pokušaću da reagujem samo na tvoje prozivke. I da ti lovim protivrečnosti, kao i do sada. 

6 minutes ago, Zoran Đurović рече

А ја сам ти припремио материјал за гимнастику, мада си се показао слабим гимнастичарем.

A vidiš,moj inboks govori sasvim drugačije. Imam ogroman broj poruka podrške da je neko konačno odlučio da ti stane na crtu.

Подели на овим сајтовима

• Одговори 927
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

6 minutes ago, Дијана. рече

Niste u pravu, ali niste. Možete se mnogo više potruditi, jer Vama je više dato, itd. Lako je mene nadgovoriti, ali pazite, ja jedna od onih koja je bila skroz protiv Vas, sad priznajem neke stvari. To je zato što sam sudila po pravdi i ljubavi. Ni u šta što propovijedate me niste ubijedili, to ne razumijem, i vjerujem, intuitivno sudeći, ocu Savi, više nego Vama, iskrena da budem. Jer ste vi obdareniji, pa zato više na udaru i više u mogućnosti da budete u prelesti. Ali sam Vas prihvatila. Ja sam netalentovani Petar, u svojoj genijalnosti ste to vidjeli. Ja mogu samo da ljubim i da koristim svoju vjeru i svoj karakter/stijenu, ali opet naravno ženski mudro, jer ni tu Petrovu prednost pola nemam, pa ni đakon kakav ne mogu da budem, :))

Преслатка си! Рекао бих да те волим, али да ме талибани не дохвате па да наредне 2 године тиме не машу ође...:)) Велики поззззззззззз!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JySxmwF.jpg

Подели на овим сајтовима

2 hours ago, Zoran Đurović рече

Мада сам ја оптимистичнији. Јер глобализација и мешање људи чини своје.

Al ovo ti je do sada nešto najgenijalnije. Pa, naravno, globalizacija. 

Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Ivan Marković рече

Ti si očigledno obezbeđen, jel za nekoga ko ima porodicu po vas dan si na Poukama.

Ја сам се доста молио Господу да ми уклони жалац, али ми дође анђео и рече: Павле, опрости - Аво, Бог ти поручује да ти је доста његова благодат! Немој да се секираш око ових неверника, јер они не знају да разликују ни јер од јел... :sunce: 

Заиста бих волео да видим вас отечествене у мојој чапри... Ни из барке не бисте изашли као Петар па да почнете да се давите... 

Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Pisum рече

Šta činiti, objasnio je avva Zoran u jednoj rečenici ili dilemi, veoma dobro.
Da li ih gurnuti nazad u tu rupu, mračnu kutiju, zavariti vrata i staviti poklopac na njih ili pružiti im ruku spasenja koju sami odbijaju.

E ovo je vaš problem. Vi mislite da ste ti koji pružaju ruku spasenja. A šta ako nije tako?

Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, Pisum рече

Šta činiti, objasnio je avva Zoran u jednoj rečenici ili dilemi, veoma dobro.
Da li ih gurnuti nazad u tu rupu, mračnu kutiju, zavariti vrata i staviti poklopac na njih ili pružiti im ruku spasenja koju sami odbijaju.
Ako ih gurneš nazad, greh je od Boga i sudiće se, jer bratu u nevolji nisi pomogao. A kada ruku daš ujedaju je ili udaraju po njoj, pa zaboli i ta bratska ruka.
Onda staviš rukavicu, pa drugu rukavicu, pa njome hvataš brata i vadiš ga iz provalije.
Mnogo puta treba kao i sa davljenikom koji se davi u dubokoj vodi, batrga se, pa može za sobom povući spasioca.
Onda svaki dobar spasioc zna da davljenika treba klepiti dobro po glavi, da se zanesvesti, pa ga takvog onesvešćenog izvući na obalu, dati mu svežeg vazduha i iz njega izbaciti vodu u kojoj se davio.

Ovo je bila čista poezija, epika na sektaše i raskolnike :bu::))

Koja arogancija...nemam reči. Vi ste ti koji spasavate. Neverovatno.

Подели на овим сајтовима

19 minutes ago, Zoran Đurović рече

Отвориће Милан поново тему, не затрављуј овде... А ја сам ти припремио материјал за гимнастику, мада си се показао слабим гимнастичарем... Заиста си ме разочарао. 

Нека отвори што пре (и може да премести поруке), пошто имам једно питање у вези са овим:

23 minutes ago, Ivan Marković рече

Kome priznaješ krštenje, priznaješ mu i evharistiju.

Подели на овим сајтовима

10 minutes ago, Zoran Đurović рече

Преслатка си! Рекао бих да те волим, али да ме талибани не дохвате па да наредне 2 године тиме не машу ође...:)) Велики поззззззззззз!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JySxmwF.jpg

Saberite se, i treba da me volite, i ja Vas volim. Zato sam sebi dala za pravo da Vas korim. Dok Vas nisam voljela, ćutala sam... :D

Подели на овим сајтовима

14 minutes ago, Ivan Marković рече

Izvini, ti si prvi počeo. NA žalost, ja nemam TVOJE VREME. Moram da:

1)Radim, da bih platio račune i jeo

2)Spavam

3) Spremam ispit koji veze s ovom temom nema.

4) Obavljam bračne dužnosti.

5)Neki put odmorim oči.

Ником не пада са неба, који марљиво и поштено раде.

Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, Zoran Đurović рече

јер они не знају да разликују ни јер од јел... :sunce: 

Kao ni ti instrumental društva od instrumentala sredstva. A ja imam govornu manu. Ne umem da izgovorim r. Pa mi je to prešlo i u misao. Pa ponekad tako i pišem. Ove dve likvide su srodne. Sa druge strane, jasna je razlika između uzročnog veznika i upitne rečce.

Подели на овим сајтовима

4 minutes ago, Тања1 рече

Нека отвори што пре (и може да премести поруке), пошто имам једно питање у вези са овим:

Реци Милану, ја сам скоро завршио пост за тамо... Нека отвара и отвори очи:))

Подели на овим сајтовима

11 minutes ago, Zoran Đurović рече

Заиста бих волео да видим вас отечествене у мојој чапри... Ни из барке не бисте изашли као Петар па да почнете да се давите... 

Хајде да се мењамо! :)

(шала).

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...