Jump to content

Надбискуп Хочевар: Очекујемо долазак папе у Србију; КЦ се није мјешала у канонизацију Николаја Велимировића

Оцени ову тему

Препоручена порука

10 hours ago, utopija рече

javni tužilac Blažević grubo izbacio iz ureda s riječima:
"Marš napolje, klerofašisto!",

:ani_biggrin:12:smeha::ani_biggrin::))):ani_biggrin: Oduvek mi je taj javni tužilac, a i partizanski borac bio simpatičan. A sad kad sam ovo saznao od Tihomira, postao mi je još simpatičniji. Kažem ja da je ovom našem "regionu" preko potrebna Titova blagočestiva motka. Za sve otporaše, nevladine, kontroverzne biznismene i stanovite klerofašiste i kaptolske momke...:ani_biggrin:

Подели на овим сајтовима

• Одговори 927
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

10 hours ago, Zoran Đurović рече

Харис није талибан,

А у објективност Хариса који је срећан због изгона Срба из Хрватске не може бити речи.

:ani_biggrin:

Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Pisum рече

Nisu bitne te atomke i koliko ih imaju.

Razumeo sam odlično šta želite da kažete, ali zbog ove "forme" države propadaju ili opstaju. Ova nebitnost stoji između država koje je imaju i Novog svetskog poretka. Za ostalo što rekoste se u principu slažem, osim za ono zavirivanje preko plota. Vala ima da im virim dok god lome ćirilične table i idu na koncerte onog manijaka.

Подели на овим сајтовима

7 minutes ago, Pisum рече

I mi da smi imali pameti u mesto alavosti, da smo imali pameti, a ne da nas vode kao ovce na klanje, da smo pameti imali u svako krizno vreme, imali bi smo i mi 300 atomki i 300 hidrogenki i mnogo raznog 300 svašta nešto.

Skroz tačno. Na žalost.

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

36 minutes ago, Ivan Marković рече

Naravno da ne, odnosi se i na neke druge vaše svece koji istina, ne moraju biti procesuirani niti počiniti bilo koje krivično delo, ali mogu snositi veliku moralnu odgovornost za demografski i socijalni sunovrat Istočne Evrope i uvođenje Novog svetskog poretka pod firmom borbe protiv komunizma. Mislim na Ivana Pavaoa.

Ne znam na kakav to sunovrat misliš. Češka Republika na tom nikada nije bila bolje u istoriji a ni u ostalim zemljama, Poljskoj, Slovačkoj, Madjarskoj nisu nikakvi problemi. A mladi su danas moralno neusporedivo na tom bolje od svojih očeva i majki ili djedova i baba koje je komunizam naučio ovu poslovicu: "Ko ne okrada državu okrada svoju porodicu".

http://ekonomika.idnes.cz/rozpocet-skoncil-v-rijnu-s-prebytkem-98-miliard-korun-p0c-/ekonomika.aspx?c=A161101_154424_ekonomika_fih

Подели на овим сајтовима

14 hours ago, Zoran Đurović рече

Зајри, немам ову књигу у рукама, али биографија овог аутора, као већ прослављеног мрзитеља српског народа, не даје наде да је објективна.

Харис није талибан,

Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Zayron рече

Ne znam na kakav to sunovrat misliš. Češka Republika na tom nikada nije bila bolje u istoriji a ni u ostalim zemljama, Poljskoj, Slovačkoj, Madjarskoj nisu nikakvi problemi. A mladi su danas moralno neusporedivo na tom bolje od svojih očeva i majki ili djedova i baba koje je komunizam naučio ovu poslovicu: ko ne ojkrada državu okrada svoju porodicu.

Ma ne izmišljaj...

Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Pisum рече

Ako im se sluša Tomson, nek ga slušaju.

E ne može jer ih on uči mržnji. Dok ga ne procesuiraju po osnovu zakona o raspirivanju rasne, nacionalne i verske mržnje, koji moraju da imaju kao članica EU, smatraću ih bandom licemera koja samo čeka da nas ponovo pokolje. Razumete? Zamislite da se u Nemačkoj pojavi pevač sa pesmom "Sobibor i Treblinka stara, to je leglo Hesovih mesara (Rudolf Hesa, komandant logora Aušvic, ne Hitlerov zamenik).

Подели на овим сајтовима

12 minutes ago, Pisum рече

Vi samo gledate u tudje dvorište.
Ako im se sluša Tomson, nek ga slušaju.
Problem će nastati ako se neko usudi da ga dovede u Beograd.

Opet dvojiti, dupli metar. Ni ovdje nije dozvoljeno uporediti nikoga s nikim, ni Thompsona sa Cecom, Thompson je domoljubni svatý a Ceca narodnjački zločinac:

http://net.hr/hot/zvijezde/cetnici-pjevaju-cavoglave-thompson-u-beogradu-podigao-buru-na-drustvenim-mrezama/

Подели на овим сајтовима

8 minutes ago, Pisum рече

A u stvari, problem i jeste što se mi stalno pozivamo na neku formu i stradanja Srba u HR kao posledicu ustaškog režima, ali nikako da se pozovemo na uzrok svega toga, kome smo sami doprineli.
To ne znači, ponavljam NE ZNAČI da ih opravdavam za bilo koje zlo, ali kada mi pomenemo ustaše, oni nama natovare kraljevinu i srpsku okupaciju.

Ovo veze s vezom nema i ukoliko je istina da nam oni tu kraljevinu i srpsku okupaciju tovare kao uzrok ustaškog genocida, to samo pokazuje koja je to gomila ljigavih licemera, operisanih od svakog morala. Pa oni su vukli za rukav srpsku vojsku da im zaštiti Dalmaciju od Italijana. Pa kad je pukovnik Dušan Simović rekao da što se Srbije tiče, oni mogu da kupe svoje prnje i kada je Pašiću i Aleksandru Nosatom već prekipelo hrvatsko nagvaždanje, onda su sami Hrvati pristali na sve. Dragane, pa zar niste slušali časnog istoričara Tvrtka Jakovinu? Zar mislite da ja ne pratim njihovu scenu. Pa zaboga, ja dođem na vaš poziv i zaštitim vam kuću od uljeza, a vi mi par godina kasnije (ne mislim vi lično, ovo je metafora) zapalite kuću, pobijete decu, silujete ženu i još mi kažete to je zato jer si mi ti pre par godina ušao u kuću. Dragane, ovo što ste sada rekli veze s vezom nema...pretpostavljam i iskreno se nadam da to nije vaš stav. Iskreno. 

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...