Jump to content

ГДЕ СТЕ БИЛИ 5. ОКТОБРА 2000. ГОДИНЕ?

Оцени ову тему

Препоручена порука

• Одговори 78
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Мени је период пред 5. октобар био свакако занимљивији... Што рече Жељко горе, ма и да су све могуће стране силе, агентуре и које је све епитете користио несрећник што лежи под липом у Пожаревцу

Био сам у колони људи који су мислили да ћемо тешко смаћи Слобу са власти али да више нема куд. Све те приче о томе како је све организовано од запада можда и јесу тачне, али нико не може да зане

Meni je ostala u sećanju urezana jedna scena... kad je ekipa već ušla u Skupštinu i već ono lete papiri sa prozora, ljudi iznose neke stolice, gluposti... na uglu sa Vlajkovićevom neki bolid razbija i

пре 2 часа, Milan Nikolic рече

Након тога скупља се све већа гомила испред Скупштине, и тада се наставља највећа ТЕХНО журка у историји Србије на улици. Музика је иначе посебна, израђена од главних продуцената који су осмислити уличне журке у Берлину. Након тога огласио се Коштуница који је поручио да није време за славље уз музику и на такав начин, и тада сам схватио да Србија неће доживети ништа боље

https://www.vreme.com/cms/view.php?id=508272

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Mnogo kompromisa, "praznog hoda" i proče beše tada...

Na pređašnje pisanije svoje da dodam još jedan "propust" (po meni).

Msm. da bi mnogo bolje dalo rezultata nekih da su tada, kao zločinačke udruge ZABRANJENJA teroristička udruženja pod imenom SPS, SRS i JUL  

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...