Jump to content

Пролазне прилике

Оцени ову тему

Juanito

Препоручена порука

• Одговори 31
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

13 minutes ago, Grizzly Adams рече

Занимљиво... Ти баш волиш те неке сетне ствари - приче, песме, ја то не подносим. Вероватно се плашим па их одма сасечем у корену.

Чим је нешто "тугаљиво" одма га згазим. Балашевићеве песме сам некад много волео, сад их не подносим. Сметају ми, успоравају ме, коче. Као да ме вуче нешто у земљу. Чега ли се плашим...

Иде чича по селима и чита натписе на споменицима... Па дође ми одма да извадим базуку и разнесем овај лаптоп... :)

Cega se plasis u ovome, Bog s tobom? :unbelieveble:

Подели на овим сајтовима

15 minutes ago, Grizzly Adams рече

Занимљиво... Ти баш волиш те неке сетне ствари - приче, песме, ја то не подносим. Вероватно се плашим па их одма сасечем у корену.

Чим је нешто "тугаљиво" одма га згазим. 

Мудро. :) Добро је да се емоције користе за предосећање будућности, а не за оживљавање прошлости. :)

Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Grizzly Adams рече

Туге... ваљда...

Jeste setno ali zasto tuzno? Ja u opste tugu tu ne vidim samo opustene vijuge ide cica i slaze misli mudro lagano tempom kakav je prirodan coveku a ne da letimo ko danas ko bez glave ne vidimo nikog a cicu cemo lako i pregaziti brzim kolima avionima cudima. 

Ja bas mislim da je radostan i miran u tom svom sozercavanju , ispunjen.

Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Џуманџи рече

Мудро. :) Добро је да се емоције користе за предосећање будућности, а не за оживљавање прошлости. :)

Напротив, катастрофално је да се емоције користе за предосећање будућности...

Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Juan рече

Напротив, катастрофално је да се емоције користе за предосећање будућности...

Па не могу се користити емоције саме по себи, већ интуиција. У супротном је расипање енергије. :)

Подели на овим сајтовима

Откуд знам, ми смо сви у породици такви. Пре неки дан послала свастика жени неки снимак са сетним сценама из оних европских филмова што немају радњу ни главног јунака, а све то уз онај соло клавир кад свака нота дође са пет секунди закашњења, постхумно...

Ја сам чуо само музику и изнервирао сам се до коске. Њих две су се посвађале... :smeh1:

Подели на овим сајтовима

20 minutes ago, Господин Дареалис рече

Yep... :)

Прелеп је крај заиста. Био неколико пута. Купао се овде. 

2m6v513.jpg

Само вас бије глас да сте велики преваранти. :)

Подели на овим сајтовима

26 minutes ago, Grizzly Adams рече

Откуд знам, ми смо сви у породици такви. Пре неки дан послала свастика жени неки снимак са сетним сценама из оних европских филмова што немају радњу ни главног јунака, а све то уз онај соло клавир кад свака нота дође са пет секунди закашњења, постхумно...

Ја сам чуо само музику и изнервирао сам се до коске. Њих две су се посвађале... :smeh1:

12:smeha:Ahahaha kakvi ste vi carevi vrh

Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Juan рече

Данина душа

Обрен Пјевовић са усхићењем прича како му његова жена Дана припрема салату, коју он необично воли да ”мези” уз чашицу шљивовице. До ситница описује како Дана пажљиво сецка, соли и зејтином прелива парадајз, краставце, лук и паприку. Затим са захвално разливеним осмејком и доброћудним севом ока додаје: ”Кад најпосле све то по врху прелије својом душом, ништа слађе у целом Поморављу”. То са преливом Данине душе по салати открило ми је да је Обрен прави песник.

Ово је тако... Лепо... И једна чика Обренова ...

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Grizzly Adams рече

Подели на овим сајтовима

3 hours ago, Juan рече

НОН-СТОП СУПЕР

Све више млађих особа ниподаштава и затура изобиље домаћих речи и матерњи говор своди на мали број страних израза. Сваки дан се чује: ”Радим нон-стоп”, ”Било је супер”. ”То је фенменално.” ”Сад је то у тренду.” ”Перманентно ме провоцира.” ”Обавили смо релевантну едукацију.” И тако унедоглед. Забрињавајуће је шта се дешава са речју наших мајки. Ако им се деца споразумевају туђим речима, она су већ добро одступила и од мајчинског говорног млека и од кућног прага и сама од себе. Шта се све збило са једним младим Драгачевцем који ми је, причајући о својој стоци, рекао: ”Имам уникатног овна који континуирано демонтира ограду тора.”

Meni ovo super prica, fenomenalna. Ovan bi mogao i da dekonstruise tor. :)

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

19 minutes ago, -Владимир- рече

Прелеп је крај заиста. Био неколико пута. Купао се овде. 

2m6v513.jpg

Само вас бије глас да сте велики преваранти. :)

Heheh :)

Mozda jesmo... Kraj jeste (pre)lep!

Jel ovo Vuckovica, cek? :)

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...